Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ta taktyk kompletnie nie pasuje;/ Mam świetnego środkowego napastnika, dwóch rewelacyjnych stoperów i walcząc o mistrza w 2013 roku- 2:2 z Podbeskidziem i 2:1 z Pogonią która w rundzie jesiennej zdobyła tylko punkt... Może macie jakieś wskazówki dodatkowe co do tej taktyki?

Odnośnik do komentarza
W fmrte można odznaczyć taką opcję. Z gry chyba nie idzie.

Wchodzisz w profil zawodnika w fmrte i na dole masz opcje "wycofany z kadry" wtedy to odznaczasz.

 

Hmm mi wyskakuje że fmrte nie odczyta mojego sava bo mam zbyt nową wersję FM' date=' więc jak możecie to podajcie mi fmrte do mojej wersji FM'a (11.3.0 178533 (m.e v923)). Z góry dzięki za pomoc.

[/quote']

 

Prosze http://www.centrumfm.org/plik-567,FMRTE_ver_43.html

 

 

Hmm nadal mi wyskakuje..

http://i56.tinypic.com/5vanq0.jpg

Odnośnik do komentarza

W zakładce siedziby zarządu masz taki suwak. Jeśli przesuwanie go nic nie daje wtedy tylko prośba do zarządu o zwiększenie budżetu płac. Zwiększenie stanu konta poprzez np sprzedaż zawodników pomoże w podjęciu tej decyzji.

 

 

nie chodzi mi o budżet płac tylko maksymalne płace , budzet plac mam wystarczajacy ale w klubie maxymalnie zawodnik moze zarabiac 19 tys a ja chce to zwiekszyc

Odnośnik do komentarza

W zakładce siedziby zarządu masz taki suwak. Jeśli przesuwanie go nic nie daje wtedy tylko prośba do zarządu o zwiększenie budżetu płac. Zwiększenie stanu konta poprzez np sprzedaż zawodników pomoże w podjęciu tej decyzji.

 

 

nie chodzi mi o budżet płac tylko maksymalne płace , budzet plac mam wystarczajacy ale w klubie maxymalnie zawodnik moze zarabiac 19 tys a ja chce to zwiekszyc

 

 

Jedno jest zależne od drugiego. Od budżetu płac zależy ile maksymalnie może zarabiać gracz Twojej drużyny.

Odnośnik do komentarza

jak wyłączyć pressing w tej taksie maxymill v4??

Bo w poleceniach druzynowych nie ma słowa pressing

Nie włączaj pressingu w ustawieniach wobec zawodników przeciwnika. Nic nie musisz wyłączać, wszystko jest ustawione uniwersalnie i jeżeli dobrze dobierzesz graczy, dasz agresję przeciwko obrońcom i pomocnikom przeciwników, dasz zagrania na słabszą nogę tym co mają słabą nogę i nie mają wyćwiczonego unikania gry słabszą nogą to będziesz wygrywał.

Najważniejsze w tej taktyce jest abyś miał szybkich bocznych ofensywnych pomocników (OPL, OPP) z dobrym parametrem dośrodkowań i jak najlepszych obrońców (OL, OP, OŚ) i bramkarza (BR). Ogólnie dobrzy powinni być środkowi pomocnicy i powinni mieć dobre podania (PŚ) a środkowy ofensywny pomocnik (OPŚ) powinien być podobny do napastników i mieć dodatkowo dobre podania.

 

Taktyka daje dużo emocji bo czasem tracimy bramki, ale znacznie więcej zdobywamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...