Skocz do zawartości

Gra w sieci - wątek oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcesz grać ok. Rozumiem, wyjaśnię jeszcze, że nie cierpię na przerost ambicji, po prostu znam swoją wartość. A pseudo-zawody o których piszesz nie miały być "pseudo" o zabarwieniu pejoratywnym, miały być po prostu dobrą zabawą i tyle.Pozdrawiam, co złego to nie ja.Zapomniałbym, jakbyś przegrał mógłbyś zostawić nick... :)

Zapętliłeś się. Albo rzeczywiście pycha Cię rozdyma i wszelkimi otworami ciała wychodzi, albo masz coś z głową (bez urazy).

Na jakiej podstawie sądzisz, że obrażając ludzi i opisując siebie jako CeeMowego/eFeMowego profesjonała zwabisz ludzi do gry ?

Tekst, który wywaliłeś w powyższych postach dyskredytuje Cię przede wszystkim jako człowieka a nie jako gracza w grę komputerową, mniej lub bardziej skomplikowaną. Każdy przeciwnik, nawet ten przez Ciebie wyśmiewany i poniżany, wymaga szacunku. Każdy. Póki tego nie pojmiesz nie znajdziesz nikogo.

 

Co do Twoich trzydziestu lat to jest to raczej powód do wstydu niż dumy. Tekst z Twego pierwszego posta pachnie dzieciakiem, który po raz pierwszy oderwał się od maminej spódnicy i w piaskownicy rozkwasił koledze nos, ciosem wiaderkiem pełnym piasku. Tu nie ma nic z dojrzałego faceta, jakim powinien być ktoś w Twym wieku (jeśli owe 30 lat to prawda bo Twe słowa temu przeczą).

 

Życzę rozsądku. A co do furtek - nie zostawiam ich. Drzwi zawsze za sobą zamykam :)

Odnośnik do komentarza

Jakie to głębokie....Jestem zdyskredytowany,pyszny do granic absurdu,no i oczywiście mam coś z głową, ba zdyskredytowany jako człowiek ! Kto tu kogo obraża? Ja, ponieważ nie chcę grać z amatorami, czy "guru" forum, który obrzuca mnie niewybrednymi epitetami, prawiąc mi morały o szacunku. Nie wiesz z jakimi userami grałem, najmocniej przepraszam, ale ucieczka z gry, bez podania przyczyn po 2, 3 sezonach, gdy nie szło, następnie wyrażenie chęci gry ze mną, gdy dla sprawdzenia delikwenta zmieniłem nick i sposób pisania, to przegięcie. Dla takich kolesi szacunku nie mam. Może ty szanujesz takich graczy, ja nie. Także proszę nie upraszczać tematu.Nie zrozumiałeś oczywistych ironii w moim poście. Wielu użytkowników, którym wysłałem identyczne zaproszenie doskonale to zrozumiało.Niestety mam już skład z którym zagram. Biedacy dali się omamić, zagrają z wielkim mistrzem ! Szans nie mają żadnych, stanowić będą jedynie tło....Kolego, więcej humoru, humoru, pokory, humoru. To tylko gra. Ja nie biorę tego na serio, naprawdę uwierzyłeś, że święcie wierzę w to, jakim jestem doskonałym managerem piłkarskim? Tak doskonałym, że każdy robi w portki na myśli o zmierzeniu się ze mną ? Ba chyba niedługo zajmę się tym w realu, o właśnie obejmę Real Madryt ! To tylko gra. Pozdrawiam i humoru życzę.

Odnośnik do komentarza

Dante, humoru wszystkim na pewno dostarczają Twoje posty. Udzielaj się więcej w każdym temacie a na forum będzie weselej, dużo, dużo weselej :)

 

 

następnie wyrażenie chęci gry ze mną, gdy dla sprawdzenia delikwenta zmieniłem nick

 

A taką zagrywkę wykonałby nie jeden 30 latek :rotfl:

Odnośnik do komentarza

witam

 

jestem najlepszym Polakiem grającym w ligach ESL.W europie klasuje sie w pierwszej 20, wygrywając z liderem az 4:1. W styczniu odbyły się mistrzostwa swiata w fma. Zostałem kapitanem reprezentacji POlski. Niestety nie wyszlismy z grupy po przegraniu z Rumunia, pozniejszym finalistą. Mam wielka wiedze na temat fma. Mogę udzielic wywiadu dla któregos z portali.

 

moje gg : 6807057

Odnośnik do komentarza

Dobra Dante, pisałem do Ciebie jakiś czas temu że chętnie złoję Ci skórę. Znalazłeś pozostałych chętnych? Czas na sprawdzenie Twoich umiejętności menedżerskich. Mój nr GG 1717633, odezwij się, lub uznam Cię za przegranego :matrix:

 

A, Alwaro, tez chodz, pokaz jaki z Ciebie miszcz :kekeke:;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam

 

Mam pewien problem podczas gry w sieci.Gramy z kumplem już ok. 4 sezony i od tego czasu zaczęło sie coś dziwnego dziac z wuadomosciami.Mianowicie gdy jestem w oknie wiadomosci to posze ze nie mam zadmych wiadomości do odczytania ,a gdy daje kontynuuj bądz też wchodze do innego okna to pisze ze mam tam kilka wiadomości do przeczytania...O co chodzi??!!Może ktoś sie już z tym spotkał i potrafi mi pomóc??

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę o pomoc... właśnie chciałem zagrać z moim kumplem w FM-a 2007 i przy próbie dołączenia do serwera pojawiał sie komunikat w stylu "połączenie z serwerem nie udało się" i mam tak jak ja zakładam i zakłada kolega...;/ W ustawieniach sieci mam zaznaczone uruchom jako serwer no i serwer jest tyle ze nie można sie do niego przyłączyć...Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...