Skocz do zawartości

Odchudzanie


dragonfly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A u mnie "walka" dalej trwa :). O dziwi całkiem nieźle to idzie, jakoś poznikały chęci na fast foody, a dla browarka dobrym substytutem okazał się (wiem, wiem bluźnię ;)) browarek... bezalkoholowy - kalorii mniej, nie rusza tak apetytu, a w smaku aż takiej dramy nie ma. 

 

9. tydzień - 100,7 (tu bez efektu, zachciało się urlopu u rodziców :D)

10. tydzień - 99,3

11. tydzień - 98,1

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Perez napisał:

Ja ogolnie mam z waga ciekawie, bo przy 183 cm niby powinno byc z 82 kg, ale jak 7 lat temu na slubie wazylem 89 kg (najnizsza waga z ostatnich lat) to slyszalem, ze zle wygladam, po prostu za chudy, ze twarz wychudzona. 

Grube kości. Też to sobie powtarzam :) A Ty nie chwaliłes się czasem magiczna waga? Tj. z pomiarem składu ciała? Nie zdziwię się jak się okaże że masz mięśni mocno powyżej normy i nawet jak będziesz tłuszcz miał w normie, to według BMI będzie lekka nadwaga.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

Ja ogolnie mam z waga ciekawie, bo przy 183 cm niby powinno byc z 82 kg, ale jak 7 lat temu na slubie wazylem 89 kg (najnizsza waga z ostatnich lat) to slyszalem, ze zle wygladam, po prostu za chudy, ze twarz wychudzona. 

No ale jeśli to była najniższa waga z ostatnich lat to może po prostu ludzie nie byli przyzwyczajeni do Twojego wyglądu i wydawales im się wychudzony. Sam to teraz słyszę, a jeszcze trochę przedemna, ale tyle co teraz ważę, nie wazylem przez dobre 10 lat, także niektórzy mnie takiego nie kojarzą ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...