Skocz do zawartości

Postępy prac


Rekomendowane odpowiedzi

Jak idą prace nad update ?

Mógł by ktoś podesłać aktualnie co jest zrobione w update i co nie jest zrobione i ewentualnie kiedy zostanie wydany?

Chciałem pomóc i dla tego piszę żeby wiedzieć na czym stoicie i co mogę ewentualnie zrobić..czekam na odpowiedź w tym wątku.

 

Nie lepiej napisać PW? Odezwać się na gg?

Odnośnik do komentarza

Pytania są też nieprecyzyjne, bo co znaczy "najbardziej oczekiwany dodatek". 3. liga? Czy C-klasa, a może okręgówka? Jedno jest pewne przed FM 2011 będzie na pewno, bo jeśli do tej daty nie będzie C-klasy to raczej wcale jej nie będzie.

To nie jest tak prosto ocenić kiedy to będzie gotowe. Jasne są dni, ze potrafię pracować z 18 godzin na dobę, ale są takie jak np. dziś że z różnych względów nie zrobię nic. Druga sprawa, że niby wszyscy tacy chętni do pomocy a jak przychodzi co do czego to zostajemy na lodzie.

Wyżaliłem się, już mi lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko proponuje, by ten temat wyczyscic i zamknac, bo ile razy sie tego nie napisze, zawsze znajdzie sie ktos, kto zada pytanie: kiedy +/- mozna sie spodziewac dodatku? Moglibyscie wtedy wrzucac tutaj tylko oficjalne informacje, skriny, podsumowania, newsy dotyczace prac. Kacik do dyskusji jest przeciez w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko proponuje, by ten temat wyczyscic i zamknac, bo ile razy sie tego nie napisze, zawsze znajdzie sie ktos, kto zada pytanie: kiedy +/- mozna sie spodziewac dodatku? Moglibyscie wtedy wrzucac tutaj tylko oficjalne informacje, skriny, podsumowania, newsy dotyczace prac. Kacik do dyskusji jest przeciez w innym miejscu.

 

Albo zrobić dostęp do tematu tylko dla tych którzy biorą czynny udział w produkcji dodatku (Grafika, składy itd.)

Odnośnik do komentarza

nie wiadomo, trwają prace nad III ligą, potem trzeba trochę potestować gotowy update i dopiero go wydać, zwłaszcza że to nie jest wersja ostateczna, nikt nie poda dokładnego terminu bo nikt go po prostu nie zna :)

 

 

To nie jest tak prosto ocenić kiedy to będzie gotowe. Jasne są dni, ze potrafię pracować z 18 godzin na dobę, ale są takie jak np. dziś że z różnych względów nie zrobię nic. Druga sprawa, że niby wszyscy tacy chętni do pomocy a jak przychodzi co do czego to zostajemy na lodzie.

 

 

Ja mimo wszystko proponuje, by ten temat wyczyscic i zamknac, bo ile razy sie tego nie napisze, zawsze znajdzie sie ktos, kto zada pytanie: kiedy +/- mozna sie spodziewac dodatku?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

do świąt 3 liga będzie tylko że wielkanocnych ;]

Ale do czego pijesz pytam się? Że nie każdy jest wolny 24/7 i nie siedzi przez ten czas przed w edytorze do FM-a? Że nie przejmują się głosem jakichś gimnazjalistów, którzy ściągnęli FM-a na pewno nie z półki w sklepie, weszli na pierwszy lepszy CMRev lub CFM, zobaczyli newsa o updacie i teraz będą codziennie zasypywać ich pytaniami kiedy update? czy na pewno w tym roku? nie wywiązujecie się z obietnic!. Dajcie sobie na wstrzymanie. Kiedy będzie to będzie. Userzy przeglądający to forum od kilku lat i znający trochę realia FM-a wiedzą, że nie ma szans przepisać tyle danych w tak krótkim czasie.

 

Proszę albo o zamknięcie tematu, albo o karanie każdego głupiego pytania lub komentarza ostrzeżeniem. To już przekracza ludzie pojęcie.

Odnośnik do komentarza

do świąt 3 liga będzie tylko że wielkanocnych ;]

Ale do czego pijesz pytam się? Że nie każdy jest wolny 24/7 i nie siedzi przez ten czas przed w edytorze do FM-a? Że nie przejmują się głosem jakichś gimnazjalistów, którzy ściągnęli FM-a na pewno nie z półki w sklepie, weszli na pierwszy lepszy CMRev lub CFM, zobaczyli newsa o updacie i teraz będą codziennie zasypywać ich pytaniami kiedy update? czy na pewno w tym roku? nie wywiązujecie się z obietnic!. Dajcie sobie na wstrzymanie. Kiedy będzie to będzie. Userzy przeglądający to forum od kilku lat i znający trochę realia FM-a wiedzą, że nie ma szans przepisać tyle danych w tak krótkim czasie.

 

Proszę albo o zamknięcie tematu, albo o karanie każdego głupiego pytania lub komentarza ostrzeżeniem. To już przekracza ludzie pojęcie.

 

Dobrze powiedziane. A ja dodam jeszcze od siebie że jeżeli wam to nie pasuje to spróbujcie sami zrobić tak wielki patch z taką ilością zawodników !!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...