Skocz do zawartości

Grafika do uaktualnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to są pliki dodajace rozne ligi nie majace nic wspolnego z polska liga takie jak liga cypryjska,albanska, moldawska, japonska itd. Żadnego innego pliku dotyczacego ligi poslkiej nie mam. Czyzby ID klubow z tych innych lig przesuwaly ID polskich klubow w PLU? Jesli tak to czy jest na to jakis sposob, zyby miec te inne ligi i niezmienione ID poolskich klubow?

Odnośnik do komentarza

Tak inne ligi przesuwają ID w PL. Oczywiście to dotyczy tylko startu gry. Więc jak odznaczysz wszystkie pozostałe, zaczniesz grę w Polsce to potem bez problemu możesz tamte ligi sobie włączyć. Natomiast jeśli chcesz mieć ligę np. Cypru i PL Update to może być problem. Ewentualnie spróbuj odznaczyć wszystko, zostawiając PL, uruchomić grę ponownie i nie ruszając "ptaszka" przy PLU zaznaczyć inne ligi, wtedy gra może wpierw ustali ID dla polskich klubów, ale tego nie gwarantuję.

Odnośnik do komentarza

Procedura jest taka ,ze przed rozpoczeciem nowej rozgrywki, najpierw gra pyta sie o zaznaczenie plikow xml, potem po zaznaczeniu przetwarza je i na tej podstawie jest tworzona lista panstw z ligami ktore wybieramy do rozgrywki, a potem jest inicjowanie juz samej rozgrywki z tworzeniem bazy itd. Kiedy juz wszystko jest gotowe i przechodzimy do wyboru klubu , wszystko jest zainicjowane - nie mozna juz nic kombinowac tzn. wybierac z ktorych plikow xml mamy korzystac a z ktorych nie - to nie pliki ddt ktore mozemy zaznaczac i odznaczac w trakcie gry . Juz nie bede tego dzisiaj sprawdzal ale tak mi sie przynajmniej wydaje i jestem pewnien ze tak jest. To zaznaczanie o ktorym piszesz jest na samym poczatku jeszcze przed wyborem naszych lig wiec odpalajac savea juz nic nie zdzialam tymbardziej. Mnie intersuje to , zeby miec wszystkie ligi grywalne i dostepne , i polska i cypryjska i moldawską naraz itd. , wiec nie mam wyboru musze wszystkie XMLy zaznaczyc jednoczesnie i zaczac nowa rozgrywke.... I tak jak piszesz jest problem... ciekawi mnie tylko czemu majac megalogopacka do wszystkich lig swiata - dzialaja mi 99% wszystkich logosow z prawie wszystkich I lig swiata, a polskiej IV i V klasie rozgrywkowej nie dzialaja. Zastanawia mnie to ze tylko akurat Polsce przesowa sie ID klobow a np takiej Moldawii czy Albanii nie... a przeciesz tez te panstwa zostaly dodane poprzez pliki xml... pozatym kluby ze wszystkich I lig eropejskich i tych najwiekszych lig pozaeuropejskich - czyli takich z jakich ja korzystam- byly juz w podstawowej bazie FM z przypisanymi ID. Polskich IV i V ligi nie bylo wiec ID tych klubow nie pownno kolidowac. Chyba ze.. no wlasnie sprobuje wyrzucic jeszcze 2i 3 lige japonska ich ID moglo nie byc wczesniej w bazie ....

Odnośnik do komentarza

Na samym początku odznaczy wszystko zostawiając Polskę, zrestartuj grę i spróbuj pozaznaczać resztę, może dobrze zadziała.

 

W innych ligach też przesuwa, tylko tam było dodane mało klubów, więc jak np. na Cyprze nie masz jednego logosa, to wydaje Ci się to normalne, natomiast przesunięcie 1 numeru ID sypie cały logopack dla polskiej ligi, bo każdy nowo dodany klub ma inny numer niż w configu. Inne działają, bo dotyczą klubów, które już były w bazie.

 

Zresztą w readme PL Update chyba jest napisane, że zaleca się grać tylko na tym pliku xml, bez innych bo mogą być różne problemy. To jest właśnie taki problem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Ma moze ktos loga do 4 ligi mialem kiedys te z fmzone ale robilem format i mi poszly a stronka od nich narazie niedziala :eusa_eh: , robi ktos logo pack do okregowki sluze pomoca jak ktos chce

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...