Skocz do zawartości

III liga: dolnośląsko-lubuska


Rekomendowane odpowiedzi

w sobote wyslalem opracowanie Steinpolu- Ilanki Rzepin stworzone wraz z kolegami z ekip juniorskich i rezerw Ilanki , nie zauwazylem wczesniej, ze klub z mego miasta ma juz przydzielonych opiekunow, ale mam nadzieje, ze im wiecej zrodel, tym obiektywniej bedzie mozna to przedstawic, a Ilanka w sumie jest zespolem nieobliczalnym i majacym najwyzszy budzet w swojej grupie, wiec ciesze sie, ze bedzie mozna nia pograc i moze przynajmniej wirtualnie uzyskac ten upragniony awans do II ligi. Pozdrawiam i szacunek za inicjatywe.

Odnośnik do komentarza

w sobote wyslalem opracowanie Steinpolu- Ilanki Rzepin stworzone wraz z kolegami z ekip juniorskich i rezerw Ilanki , nie zauwazylem wczesniej, ze klub z mego miasta ma juz przydzielonych opiekunow, ale mam nadzieje, ze im wiecej zrodel, tym obiektywniej bedzie mozna to przedstawic, a Ilanka w sumie jest zespolem nieobliczalnym i majacym najwyzszy budzet w swojej grupie, wiec ciesze sie, ze bedzie mozna nia pograc i moze przynajmniej wirtualnie uzyskac ten upragniony awans do II ligi. Pozdrawiam i szacunek za inicjatywe.

 

Poprzednie opracowanie było mocno średnie (dane przepisane ze strony klubowej bez słowa dodanego nawet) więc na pewno się przyda, o co chodzi z tym budżetem Ilanki? Świdnicę dostałem, informacje o Chrobrym też, prosiłbym tylko o dodatkowe informacje o roli Stanisława Kotłowskiego w sztabie (macie 2 asystentów?) i datę urodzenia/coś więcej co dotyczy Pawła Rzęsy, dodam obu. Valeriy Moskalenko ma polskie obywatelstwo po tylu latach pobytu? może być PW albo tutaj.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, ze sie przyda, bo szczerze mowiac, troche sie nasiedzielismy nad tym, aby jak najrealniej oddane to bylo. Co do budzetu, sponsorem Ilanki jest Steinpol, ktory wyklada na klub w sumie dosc niezle sumy, w poprzednim sezonie dyrektorem(menedżerem) Ilanki byl np. Łazarek, w zarzadzie jest Żmuda, a najlepiej zarabiajacy zawodnicy np. Rozmus, byly zawodnik Polonii Bytom, dostawali pensje na poziomie 15000 zl miesiecznie, zawodnikiem Ilanki mial byc takze Olszar,trenowal kilka dni z zespolem swego czasu, ale akurat on chcial cos ok. 23000 zl, i wyladowal w Piascie Gliwice. Teraz najlepiej zarabiajacy jest Ivan Udarevic, 11000 zl. Wiec nie oszukujmy sie, ze pensje raczej ponad standard III ligi. Zreszta wszyscy to wiedza, ze Ilanka wyklada ogromne sumy na pilkarzy itp, ale niestety, nie daje to widac rezultatow, gdyz z tym awansem jest ciezko i dlatego tez, zawsze padaja niewybredne komentarza o gwiazdorzeniu naszych zawodnikow, ktorzy przyjezdzaja tu jedynie po to, aby zainkasowac niezla pensyjke. Jesli beda jeszcze jakies pytanie w sprawie Ilanki, budzetu, zawodnikow itp. to prosze pisac, postaram sie pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj w nocy biorę się za opracowanie Górnika Wałbrzych, o ile nikt sobie jeszcze nie zaklepał.

 

Na razie Arkę zrobiłem wg 90minut.pl a Górnika nie zacząłem, przydadzą się informacje

 

Opracowana jest już obrona i bramkarze Górnika. Wysłać Ci to już czy dokończyć?

Odnośnik do komentarza

w sobote wyslalem opracowanie Steinpolu- Ilanki Rzepin stworzone wraz z kolegami z ekip juniorskich i rezerw Ilanki , nie zauwazylem wczesniej, ze klub z mego miasta ma juz przydzielonych opiekunow, ale mam nadzieje, ze im wiecej zrodel, tym obiektywniej bedzie mozna to przedstawic, a Ilanka w sumie jest zespolem nieobliczalnym i majacym najwyzszy budzet w swojej grupie, wiec ciesze sie, ze bedzie mozna nia pograc i moze przynajmniej wirtualnie uzyskac ten upragniony awans do II ligi. Pozdrawiam i szacunek za inicjatywe.

 

Poprzednie opracowanie było mocno średnie (dane przepisane ze strony klubowej bez słowa dodanego nawet) więc na pewno się przyda, o co chodzi z tym budżetem Ilanki? Świdnicę dostałem, informacje o Chrobrym też, prosiłbym tylko o dodatkowe informacje o roli Stanisława Kotłowskiego w sztabie (macie 2 asystentów?) i datę urodzenia/coś więcej co dotyczy Pawła Rzęsy, dodam obu. Valeriy Moskalenko ma polskie obywatelstwo po tylu latach pobytu? może być PW albo tutaj.

 

 

Nie znalazłem nigdzie konretnej daty ur. mam tylko rok Stanisław Kołtowski rok 55 a Paweł Rząsa 81 tam mi sie wkradł bład Kołtowski jest tylko kierownikiem a Rząsa jest koordynatorem ds szkolenia, sprowadza uzdolnionych juniorów do klubu, poprzez obserwacje zawodników grajacych w liceach i gim bo tam są klasy o profilu pilki noznej. Znajduje takich i zaprasza na trening, coś na kształt scouta ale juniorów. A Moskalenko nie ma polskiego obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja listy:

 

Górnik Wałbrzych dostałem ale nie wiem od kogo ;)

Motobi – Kamtek

Polonia/Sparta Świdnica - kostek

Polonia Trzebnica - Kamtek

Chrobry Głogów - bdtm i latinorock

Pogoń Świebodzin

Celuloza Kostrzyn

MKS Oława - nayo

Ilanka Rzepin - Swayzz

Pogoń Oleśnica

Orzeł Ząbkowice

Vitrosilicon Iłowa

Arka Nowa Sól

Łucznik Strzelce

Promień Żary

Tęcza Krosno

Odnośnik do komentarza

Skromne dane rodem z 90minut.pl dadzą autorom niewielką możliwość działania, jak sądzę. Sami zresztą stwierdzają, że po informacje stamtąd sięgną, gdy już zabraknie szans, by ktoś się wykazał.

 

Oleśnicką Pogoń postaram się przez weekend opracować i podesłać.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, przecież takie dane jesteśmy w stanie znaleźć w 2 sekundy wpisując w google nazwę klubu i 90minut. Chodzi nam o porządnie zrobione raporty. Gdyby każdy raport był dobrej jakości i wypełniony zgodnie z zaleceniami, które mają na celu maksymalnie przyspieszyć edycję danych (np. Twoje raporty Kamtek, z tego co mówił Gietz są bardzo dobre) to 3. Liga byłaby już dawno wydana.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...