Skocz do zawartości

III liga: opolsko-śląska


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda w tym momencie tabela w tej grupie: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4433.html

 

Dyskusję rozpoczynamy od ustalenia reputacji poszczególnych klubów.

 

Zgodnie z przyjętymi widełkami reputacji 35-20 dla III ligi proponuję taki podział:

 

 

Walka o awans:

Ruch Zdzieszowice 35

BKS Stal Bielsko-Biała 35

Energetyk ROW Rybnik 33

Skałka Żabnica 32

Rozwój Katowice 30

 

Środek tabeli:

LZS Leśnica 28

Victoria Częstochowa 25

Skalnik Gracze 25

Pniówek Pawłowice Śląskie 25

 

Walka o utrzymanie:

KS Krasiejów 22

Orzeł Babienica/Psary 22

TOR Dobrzeń Wielki 20

Victoria Chróścice 20

Start Bogdanowice 20

Start Namysłów 20

Odnośnik do komentarza

wg mnie BKS powinien miec 40 bo raz jest to klub z najwieksza historia z ligi a dwa to klub ktory w tamtym sezonie nie awansowal bo mieli pecha i jarota miala przychylnego sedziego w barazach

 

Fakt klub BKS Stal jest leciwy, ale jednak stawiam że to ROW jest przodującym klubem pod względem historii.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skąd ten pomysł, jak najbardziej może być tam 15 zespołów, udowodnione i przetestowane na oko z 78 razy.

 

Tak? Dziwne, jak ja się bawiłem edytorem krzyczał, że nie może być nieparzyście :/ Mam chyba jakiegoś bug'a. Tak samo jak z dodawaniem 2 ligi - nie rozpoznaje mi grup i krzyczy ze ma w 2 lidze za mało zespołów...

Odnośnik do komentarza

Źle to ustawiasz, a nie bug, ale to nie w tym temacie o to pytaj tylko gdzieś na ogólnym. Ustawiasz sobie ile chcesz drużyn w lidze 2,3, 16,15, 17 czy 29, jedynie maksymalnie można dać 30, przynajmniej w teorii, bo w praktyce chyba można jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...