Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mianowicie zainstalowałem program FMRTE Stąd pobrałem, ale kiedy włączam go (Mam łatke 10.3 i przy włączonym i wyłączonym FMie) pojawia mi się taki błąd:

 

http://img251.imageshack.us/img251/5431/beztytuufq.png

 

Coś da się zrobić?

 

I jeszcze jedno pytanie, czy program FM Modifier jest kompatybilny z FM 10 i łatką 10.3? Bo pobrałem program ten-stąd Ale kiedy włączam fm i ten prgram nie mam czego załadować? Jest jakiś do fma 10?

Odnośnik do komentarza

Mam problem, mianowicie zainstalowałem program FMRTE Stąd pobrałem, ale kiedy włączam go (Mam łatke 10.3 i przy włączonym i wyłączonym FMie) pojawia mi się taki błąd:

 

http://img251.imageshack.us/img251/5431/beztytuufq.png

 

Coś da się zrobić?

 

http://www.fmscout.com/i-862-FMRTE-for-Patch-103.html spróbuj ten ściągnąć

 

I jeszcze jedno pytanie, czy program FM Modifier jest kompatybilny z FM 10 i łatką 10.3? Bo pobrałem program ten-stąd Ale kiedy włączam fm i ten prgram nie mam czego załadować? Jest jakiś do fma 10?

Nie

Odnośnik do komentarza

No, właśnie. Reputacji nie chcę zmieniać, bo potem będzie nierealistycznie z (1) oczekiwaniami co do wyników w 1. sezonie (2) transferami.

Niekoniecznie. Nie wiem dokładnie o jakiej lidze mówisz i o jakim klubie, ale jeśli w najniższej grywalnej masz reputację np. 500 dla najsłabszych klubów, a w niegrywalnej np. 400 to można ustawić dla tego jednego klubu 450 lub 500 i powinno to umożliwić awans tego zespołu, a także nie zachwiać równowagi gry. Ewentualnie jeśli drużyny z tej niegrywalnej ligi są dla Ciebie mało istotne możesz im jeszcze obniżyć reputację, żeby ten jeden miał większą przewagę nad resztą.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam problem z FMRTE v 231,

pojawia mi się pewien błąd a jakoś nie mogę znaleźć rozwiązania,

przed formatem kompa wszystko działało

mam oryginalnego FM 10 ver. 10.3.0.

mam zainstalowany .NET.F..3.5 SP1

z defragmentowane dyski

i niewiem co moge jeszcze zrobic

proszę o pomoc!

 

oto komunikat błędu http://img339.imageshack.us/img339/8527/78850836.jpg

w razie co podaje moje gg 7191941

Odnośnik do komentarza

Ale w jakim sensie? Czy z jakiegoś pliku xml w którym ktoś gracza dodał do innego xml, czy z oryginalnej bazy do np. bazy z FM 2008? W pierwszym przypadku znaleźć gracza po nazwisku (ewentualnie po ID) i potem wszystko co go dotyczy skopiować i wkleić do drugiego pliku xml. Uprzedzam jest to trudne i nie polecam osobom zielonym w edytorze. W drugim przypadku otworzyć 2 edytory z FM 2010 i FM 2008, dodać gracza i przepisać wszystko z drugiego edytora.

Odnośnik do komentarza

Właściwie to chyba źle się wyraziłem. Generalnie mój problem polega na tym, że mam taką dziwną sytuację, iż w pewnym momencie gry znika mi zawodnik. Wyszukiwarka go nie odnajduje w bazie, a gdy przeglądam stare raporty meczowe, nie da się w niego kliknąć, ani nic zrobić. Jest to zawodnik młody, więc wykluczam przejście na emeryturę itp., tym bardziej, że wcześniej nic o tym nie wspominał. Co ciekawsze, gdy wczytałem wcześniejszego sejwa i starałem się odnaleźć moment, w którym doszło do zniknięcia... usunęło mi innego piłkarza, a tamten pozostał normalnie dostępny. Dlatego pomyślałem, że mógłbym ewentualnie ominąć ten problem poprzez wcześniejsze skopiowanie profilu, a później dodanie z powrotem do bazy zaginionego gracza.

 

Nie wiem, być może nie jest to właściwy temat i da się to rozwiązać inaczej, ale nie spotkałem się wcześniej z takim przypadkiem. Dodam, że gram na najnowszym, oficjalnym patchu.

Odnośnik do komentarza

Nie da się czegoś takiego zrobić.

 

Ten zawodnik jest/był u Ciebie w klubie? Jeśli nie to na pewno przeszedł na emeryturę, wiek nie ma tu nic do rzeczy bo i w rzeczywistości młodzi gracze gdy widzą, że nie zrobią kariery rezygnują i szukają innej pracy, tyle że w FM takie coś także nazywa się emeryturą.

Odnośnik do komentarza

Właściwie był to zawodnik, którego powoływałem do reprezentacji, lecz aktualnie był bez klubu. Może właśnie brak pracodawcy skłonił go do odejścia. Podobnie rzecz miała się również z drugim piłkarzem. Chociaż w sumie to trochę dziwne, bo obaj byli młodzi, mieli całkiem dobre atrybuty, a w 'osobistych' było napisane, iż są zadowoleni z bycia częścią reprezentacji kraju. Z problemem poradziłem sobie poprzez zmodyfikowanie w FMRTE profilów jakichś anonimowych grajków z niskiej ligi i poustawianie wszystkiego tak, jak było u zaginionej dwójki. Także de facto mam ich z powrotem. Niemniej dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam, mam problem, fm10 - tools - editor. Robie różne zmiany w edytorze np. zmieniam nazwy klubów, transferuje np. Krivca do Lecha, zapisuje zmiany, odpalam fma daje nowa gra i powinno wyskakiwać okienko, w którym powinno się dać zaznaczyć, że chce wczytać dane z pliku zapisanego w edytorze ale niestety takie okienko sie nie pojawia tylko od razu przenosi mnie do wyboru lig. Wie ktoś może jak z tym walczyć ? Druga sprawa, spróbowałęm ściągnąć edytor fmrta ale niestety zamiast się uruchamiać wyskakuje okienko o nastepującej treści ,,Aplikacja nie została włąsciwie zainicjowana (0xc000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację" i chyba nie musze dodawać co się dzieje gdy owe OK klikam... Ma ktoś jakiś pomysł jak to pokonać? Z góry dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

otóż mam pewien problem z FMRTE. Po przeczytaniu porad dotyczących zjawiska podobnego do tego, który pojawia się w moim przypadku, chciałbym prosić o pomoc. Sprawa wygląda tak, że ściągnąłem NET Framework 3.5 SP1, ale niestety to nic nie dało. Nadal po próbie uruchomienia wyskakuje error.

SCREEN

 

Reinstalowałem FM'a (org.), ale moje laickie umiejętności dotyczące komputerów nie pozwalają na rozwiązanie tego problemu. Pomożecie?!

 

P.S. Mam najnowszą łatkę, odpowiedni FMRTE (kompatybilny z łatką).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sciagnalem z tad http://www.centrumfm.org/plik-357,FMRTE_v3.0.231.html FMRTE który "podobno" obsługuje patcha 10.3 , zainstalowałem , wlaczam FM'a, ładuje save'a , minimalizuje gre i wlaczam edytor , daje load game i wyskakuje mi wybór mojej wersji gry , ale jest taki problem ze mojej wersji gry nie ma ... ja mam gre na patchu 10.3 , a tam na liście maxymalnie do wyboru jest do patcha 10.2 wiec czy coś zle robie , czy nie wiem ?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem z FMRTE v3.0 231. Wygląda to tak, że edytor mi działa włącza się i wtedy wyskakuje błąd: http://www.bankfotek.pl/view/672707 Potem wczytuje gre wszystko fajnie moge sobie kliknąć na zakładke -Ulubione- tam moge wszystko robić.Jeżeli chciałbym dać na ikonke 'przyszłe transfery' wyskakuje mi taki błąd: http://www.bankfotek.pl/view/672709 Bardzo chciałbym aby ktoś mi udzielił pomocy w tej sytuacji.Widze tylko, że działa mi FMRTE tylko niewiem dlaczego nie moge skorzystać ze wszystkich opcji tego edytora mam zainstalowany Net Framework 3.5 Pozdrawiam PrzemQ7.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...