Skocz do zawartości

Demo FM 2010 - pierwsze wrażenia.


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bug zauważyłem przy zaznaczaniu piłkarzy. Jak chcesz wielu na raz zmienić reżim treningowy i zaznaczysz zawodników którzy znajdują się i w 1. składzie i w rezerwach, to nie możesz tego zrobić.

 

Poza tym zupełnie nie podoba mi się to. Jest strasznie zagmatwane wszystko, nieintuicyjne, ekran taktyczny jest okropny. Bleh.

Odnośnik do komentarza

Ja to bug zauważyłem przy zaznaczaniu piłkarzy. Jak chcesz wielu na raz zmienić reżim treningowy i zaznaczysz zawodników którzy znajdują się i w 1. składzie i w rezerwach, to nie możesz tego zrobić.

 

Poza tym zupełnie nie podoba mi się to. Jest strasznie zagmatwane wszystko, nieintuicyjne, ekran taktyczny jest okropny. Bleh.

To prawda, ekran taktyczny wygląda nieciekawie, ale całość interfejsu wygląda świetnie. Dowolne modyfikowanie spod gui ekranu składu jest rewelacyjnie, nie trzeba będzie grzebać w xmlach.

Jeden mały bug: Polska reprezentacja nie ma zaktualizowanego Biggest win, w tej pozycji nadal figuruje 9-0 z Norwegią.

Zauważyłem też szybsze przechodzenie między ekranami.

Ogólnie trzeba będzie się nieco przyzwyczaić do nowego interfejsu, ale całość wygląda rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w demko i jestem zachwycony :D Podoba mi się nowy interfejs i szybko się do niego przyzwyczaiłem. Silnik 3D dużo lepszy niż w poprzedniej wersji. Siatki w bramkach są super, piłkarze po zdjęciu ich z murawy nie schodzą do szatni, tylko na ławkę, piłka odbija się od band, rezerwowi cieszą się ze zdobytych bramek... małe szczegóły a cieszą :) Jednak trochę mi muli ;/ Mam nadzieję, że zostanie to w full wersji poprawione :P

Odnośnik do komentarza
A ten picard, to do grepio, że źle ustawił trening, czy też ogólnie przesadza, czy do SI, że po raz kolejny dali ciała z kontuzjami?
Wśród testerów każdy temat o nadmiarowej ilości kontuzji jest traktowany jako taki picard właśnie. "O nie, znowu temat o kontuzjach". Sedno sprawy tkwi w tym, że ludzie nie umieją ustawić treningu albo akurat przypadkowo mają 5 kontuzji (w tym 4 zielone...) i lecą na forum SI pisać o tym, jaka ta gra jest zje...

 

 

Napiszcie czy sama gra piłkarzy na boisku uległa zmianie ? W 09 nie jest tragicznie, ale czasem jeden z drugim zachowują się naprawdę "idiotycznie", aż się mecze 3d nudzą . Mam nadzieję, że w silniku meczowym również coś uległo zmianie.

 

SI bardzo dużo zrobiło w silniku meczowym, powinieneś zaobserwować istotną różnicę w porównaniu z FM09.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...