Skocz do zawartości

Wymagania techniczne FM 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie, za Milesem@SI - wymagania identyczne co dla FM 2009:

 

System operacyjny - Windows XP/Vista/Windows7

Procesor - XP - 1.4ghz lub szybszy; Vista/W7 - 2.0hgz lub szybsz

Pamięć - XP - 512MB Ram, Vista/W7 - 1GB Ram

Karta graficzna - co najmniej 128MB; Nvidia FX 5900 Ultra lub wyższa; ATI Radeon 9800 lub wyższa; Intel 82915G/82910GL lub wyższa.

Starsze karty mogą wyświetlać mecze tylko w trybie 2D i nie są objęte pomocą techniczną.

Laptopowe wersje w/w chipsetów być może dadzą radę, ale nie są objęte pomocą techniczną.

 

Słabszy sprzęt może uciągnąć grę, ale SEGA tego nie gwarantuje i nie obejmuje pomocą techniczną.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy może mi ktoś powiedzieć czy nowy FM pójdzie na karcie graficznej "intel 4 series express chipset family"?

 

Oficjalnie, za Milesem@SI - wymagania identyczne co dla FM 2009:

 

System operacyjny - Windows XP/Vista/Windows7

Procesor - XP - 1.4ghz lub szybszy; Vista/W7 - 2.0hgz lub szybsz

Pamięć - XP - 512MB Ram, Vista/W7 - 1GB Ram

Karta graficzna - co najmniej 128MB; Nvidia FX 5900 Ultra lub wyższa; ATI Radeon 9800 lub wyższa; Intel 82915G/82910GL lub wyższa.

Starsze karty mogą wyświetlać mecze tylko w trybie 2D i nie są objęte pomocą techniczną.

Laptopowe wersje w/w chipsetów być może dadzą radę, ale nie są objęte pomocą techniczną.

 

Słabszy sprzęt może uciągnąć grę, ale SEGA tego nie gwarantuje i nie obejmuje pomocą techniczną.

 

najlepiej sprwadź na demie

Odnośnik do komentarza

Witam!

Właśnie chciałem zacząć przygodę z FM, ściągnąłem truskawkowe demo i mam problem. Po instalacji próbuję włączyć grę, pojawia się czarny ekran i po paru sekundach komunikat, że fm.exe napotkał problem i czy wysłać raport. Przejrzałem dokładnie forum, również nt. FM2009, pod kątem wymagań i myślę że lapek je spełnia: Turion MK36 2Ghz 1GB RAM, Radeon x1100 128MB, XP MCE. Stery grafiki mam najnowsze, NET framework 3,5 SP1, directx aktualizowany, ok. 600MB wolnego RAM`u przed wejściem...

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Core 2 Duo 2,1

2gb RAM

Radeon 4770

 

10 lig 8 krajów - duża baza danych

 

:) śmiga wszystko elegancko

 

Dobra pora rozpocząć karierę

 

10 lig 8 krajów - duża baza danych

 

Anglia 1,2

Francja

Holandia

Niemcy

Hiszpania

Szkocja

Polska 1,2

Włochy

 

1 dzień kariery i do wyboru 31773 zawodników Smile i ponad 6990 personelu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...