Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gra rozpoczęta na 10.1 i kontynuowana na 10.2, z innych ciekawych rzeczy ... J.Błaszczykowski gra ... w Realu Madryt od 2 sezonów, jest zmiennikiem C.Ronaldo.

Ja również rozpoczęłem grę na łatce 10.1 i kontynuję teraz na 10.2 i mam podobnie. W pierwszym sezonie na łatce 10.1 transferów było jak na lekarstwo. A już sprzedać kogoś z ligi polskiej to było prawie mission impossible. Miało to też swoje dobre strony. Większość wyróżniających piłkarzy pozostawała w swoich klubach, więc nie trzeba było się martwić odejściem gwiazd. Teraz kontynuję grę na 10.2 i np. o Polczaka biło się 67 klubów z najlepszych lig. Poszedł do Getafe. Stilić z Lecha za 4,1 mln euro poszedł do Bayernu. 16-17 latków z rezerw polskich drużyn ściąga AS Roma, Liverpool czy Real Madryt. O jakiegoś gostka z mojej drużyny z PA 113 (specjalne sprawdzałem) bije się pół Premiership.

 

Albo to się objawia właśnie przy kontynuowaniu gry zaczętej na starszym patchu albo SI nie potrafi znaleźć równowagi w kwestii transferów.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z rozdzielczoscia. Ustawiłem sobie rozdzielczośc 1200/720 lecz moj monitor nie obsłużył mi odświeżania 72 i teraz nie moge zmienic spowrotem rozdzielczości. Co moge teraz zrobić by wrócic do podstawowej rozdzielczości ?? Reinstalacja nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Istnieje dodatek z niższymi ligami Islandii?

 

http://fmaddiction.forumfree.it/?t=44279838

Dzięki.

 

Dzisiaj chciałem włączyć fm-a, ale pojawił mi się taki komunikat http://i50.tinypic.com/35coswk.jpg Mam zainstalowaną najnowszą łatkę. 3 dni temu gra włączała się normalnie. Przeinstalowanie gry nie pomogło. Proszę o pomoc.

Spróbuj zwiększyć pamięć wirtualną. Mój komputer->Właściwości->Zaawansowane->Wydajność.Ustawienia->Zaawansowane->Pamięć wirtualna.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś to zastosował lub zna wyczerpującą odpowiedź:

Czy jeżeli będę kierował oprócz głównego zespołu rezerwami, to czy będzie następował szybszy wzrost atrybutów (a także zwiększenie wartości zawodnika) czy też lepiej pozostawić to komuś z trenerów bądź asystentowi i co jakiś czas wypożyczać perspektywicznych młokosów?? Thx za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

 

Gra rozpoczęta na 10.1 i kontynuowana na 10.2, z innych ciekawych rzeczy ... J.Błaszczykowski gra ... w Realu Madryt od 2 sezonów, jest zmiennikiem C.Ronaldo.

Ja również rozpoczęłem grę na łatce 10.1 i kontynuję teraz na 10.2 i mam podobnie. W pierwszym sezonie na łatce 10.1 transferów było jak na lekarstwo. A już sprzedać kogoś z ligi polskiej to było prawie mission impossible. Miało to też swoje dobre strony. Większość wyróżniających piłkarzy pozostawała w swoich klubach, więc nie trzeba było się martwić odejściem gwiazd. Teraz kontynuję grę na 10.2 i np. o Polczaka biło się 67 klubów z najlepszych lig. Poszedł do Getafe. Stilić z Lecha za 4,1 mln euro poszedł do Bayernu. 16-17 latków z rezerw polskich drużyn ściąga AS Roma, Liverpool czy Real Madryt. O jakiegoś gostka z mojej drużyny z PA 113 (specjalne sprawdzałem) bije się pół Premiership.

 

Albo to się objawia właśnie przy kontynuowaniu gry zaczętej na starszym patchu albo SI nie potrafi znaleźć równowagi w kwestii transferów.

 

Mam podobnie, choć wcześniej też były takie ciekawe transfery ale z mniejszą intensywnością (przynajmniej tak myślę) ... np. na 10.1 za 700 tyś. E sprzedałem do St.Etienne Michała Chrapka

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko. Gram Wisłą, jestem w II sezonie gry. W LM mi idzie nieźle remis z Valencią, przegrana 3-2 z Lazio na wyjeździe, wygrana z Werderem 3-2 u siebie. W lidze z Legią czy Lechem gram dobrze potrafię ich rozbić po 4-0. Ale w meczach ze słabszymi zespołami w lidze gram słabo. Remisuje albo przegrywam z zespołami typu Odra Wodzisław.W tej chwili przez to jestem na 8 miejscu w lidze. Co zrobić? Brakuje moim zawodnikow motywacji na słabe zespoły. Jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

witam, jestem od niedawna na forum

i chcialem sie dowiedziec o mozliwosc prowadzenia w FM 2010 jednoczesnie klubu i reprezentacji...

gdyz gdy gram leeds juz 3 sezon, dostalem propzycje prowadzenia reprezentacji Brazylii...

Niby wszystko jest okej, zaakceptowalem propozycje...

Ale nigdzie nie ma ze jestem ich menagerem, mam tylko tak jak bylo ze prowadze leeds... a nie mam zadnego wplywu na reprezentacje Brazylii

Czy to jakis bug czy cos?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...