Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie do bardziej zorientowanych w temacie.

 

Czy zmiany typu:

- European competition prize money updated.

- Trial players are not allowed to play in competitive matches.

- Host nation of World Cup now needs to be from a confederation which hasn't hosted it in the last 2 tournaments.

 

będą widoczne także na grze, którą rozpocząłem na wcześniejszym patchu, czy też w tym przypadku muszę zaczynać grę od nowa?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to "wina" patcha czy to prostu zbieg okoliczności ale po jego wgraniu gra mojej druzyny klei sie bajecznie :] Rozegralem 2 mecze i w obydwu mialem niekwestionowana przewage 3:1 z Politechnica Polasi i 3:0 z Vaslui grajac Universitatea Cluj-Napoca. Wczesniej wygrywalem tez takie mecze (np. z Vaslui czy Unirea) ale byly to bardzo skromne i raczej szczesliwe zwyciestwa typu 1:0, 2:1. W liscie zmian patcha nic nie wyczytalem zeby zmienial cos w silniku gry wiec sie zastanawiam czy rzeczywiscie "biegaczo-kopacze" :D graja lepiej czy to tylko ja mam jakies urojenia? :P

 

Bez zmian w silniku gry?? To ja chyba inną listę zmian czytałem...

 

 

Rzeczywisce moj blad. Sprawdzilem jeszcze raz liste tych poprawek i chyba poprzednia raza nie doczytalem do konca (a nawet na pewno) :P

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu paru meczy zauwazylem :

1.Milion niewykorzystywanych sytuacji sam na sam jeszcze wiecej niz na poprzednim paczu dla mnie przegiecie

2.Spalone naprawione

3.Embargo Chelsea zdjete , ciekawe jak po sezonie wyglada sytuacja z kasa na transfery bo wczesniej nie dostalem nic

4.Gra chodzi o wiele szybciej

To chyba tyle bede pisal na bierzaco

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu paru meczy zauwazylem :

1.Milion niewykorzystywanych sytuacji sam na sam jeszcze wiecej niz na poprzednim paczu dla mnie przegiecie

2.Spalone naprawione

3.Embargo Chelsea zdjete , ciekawe jak po sezonie wyglada sytuacja z kasa na transfery bo wczesniej nie dostalem nic

4.Gra chodzi o wiele szybciej

To chyba tyle bede pisal na bierzaco

 

 

1. Moim zdaniem wlasnie skutecznosc jest wieksza, w dwoch meczach o ktorych wczesniej pisalem mialem w jednym 3 w drugim 2 100% sytuacje no i w obydwu meczach 3 bramki strzelone.

4. Fakt tez tak mi sie wydaje.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy też tak macie jak ja, jest dzien meczu, przechodze do okienka taktyki, wybieram dla poszczegolnego zawodnika jaką ma role spełniac na boisku (naciskam powiedzmy na srodkowego pomocnika i strasznie dlugo trzeba czekać, żeby ''załapało'') na pewno to nie jest wina sprzętu czy za duzej liczby zaladowanych lig, bo zaladowalem specjalnie tylko ligi z 1 kraju i bylo dokladnie to samo, muliło :/ nie podoba mi sie to, jakies pomysły ???

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy też tak macie jak ja, jest dzien meczu, przechodze do okienka taktyki, wybieram dla poszczegolnego zawodnika jaką ma role spełniac na boisku (naciskam powiedzmy na srodkowego pomocnika i strasznie dlugo trzeba czekać, żeby ''załapało'') na pewno to nie jest wina sprzętu czy za duzej liczby zaladowanych lig, bo zaladowalem specjalnie tylko ligi z 1 kraju i bylo dokladnie to samo, muliło :/ nie podoba mi sie to, jakies pomysły ???

 

Panie Majonezie, ja mam podobnie. Alee! Znalazlem wyjscie z tej sytuacji (tylko nie wiem, czy u Ciebie zadziala, ale sprobuj - nie zaszkodzi). Wiec: nie klikaj na zawodnika na ekranie taktyki, tylko z opcji wybierz "ustawienia indywidualne" (czy jakos tak, z pamieci pisze, w kazdym razie te ustawienia maja byc po prawej, a nie po lewej). No i wtedy u mnie smiga wszystko.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie jest uwzględniona zmiana w przepisach odnośnie gry w drugiej reprezentacji mimo występów w juniorskich reprezentacjach ojczyzny... U mnie pewien zawodnik (Serb) ma polskie obywatelstwo, a w uprawnionych reprezentacjach ma tylko Serbię. Zagrał w jednym meczu Serbii U-21 i nie ma zadeklarowanej Serbii jako kraj, który chciałby reprezentować. Zresztą, nawet zawodnik, który nie rozegrał żadnego meczu dla swojego kraju nie ma Polski w uprawnionych reprezentacjach. Nie deklarował gry dla któregokolwiek z krajów...Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...