Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy trening TUG dla juniorów jest efektywny w FM10, czy lepiej samemu coś wykombinować?

 

I spotkał się ktoś z czymś takim, że jak pojawi się tekst :"Asystent arbitra podniósł chorągiewkę" to mu przycina i nie da się nic zrobić, prócz wyłączenia FM'a. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Gram Ligę Polską już któryś sezon z kolei i naszła mnie ochota na grę Hutnikiem. I teraz rodzi się moje pytanie, czy mam możliwość wpłynąć jakoś na to, by Hutnik awansował najpierw do drugiej ligi, później do 1? (mam grywalne tylko ekstra i 1 ligę). Zmieniam reputację Hutnikowi w Edytorze cz.r. na najwyższą, ale dalej się kiszą w tej niższej lidze, zapisuje przed nowym sezonem, wczytuje 5-10 razy by w końcu awansowali i dalej lipa. mMm wrażenie, że w 2 lidze w ogóle nie ma rotacji drużyn(nikt nie awansuje z niższej). Czy mogę to jakoś zmienić w mojej grze, czy musiałbym zaczynać od nowa zmieniając co nie co w edytorze?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Zna ktos może daty w których powstają zawodnicy "regen"? Czy może jest tak samo jak było w 09?

 

Chyba tak jak w FM 09

Brazil 1-2 / 2 January

Iceland 1-5 / 5 January

Ireland 1-5 / 5 January

Finland 1-7 / 7 January

Africa 1-15 / 15 January

Norway 1-20 / 20 January

Belarus 2-14 / 14 February

Croatia 6-20 / 20 June

France 6-20 / 20 June

Germany 6-20 / 20 June

Greece 6-20 / 20 June

Hungary 6-20 / 20 June

Northern Ireland 6-20 / 20 June

Portugal 6-20 / 20 June

Switzerland 6-20 / 20 June

Turkey 6-20 / 20 June

Ukraine 6-20 / 20 June

Wales 6-20 / 20 June

England 6-24 / 24 June

Slovakia 6-29 / 29 June

Belgium 6-30 / 30 June

Czech Republic 6-30 / 30 June

Italy 6-30 / 30 June

Poland 6-30 / 30 June

Bulgaria 7-1 / 1 July

Slovenia 7-1 / 1 July

Denmark 7-7 / 7 July

Holland 7-7 / 7 July

Serbia 7-10 / 10 July

Spain 7-10 / 10 July

South Africa 7-15 / 15 July

Argentina 8-1 / 1 August

Japan 12-9 / 9 December

Middle East 12-9 / 9 December

China 12-27 / 27 December

Russia 12-27 / 27 December

Sweden 12-27 / 27 December

United States 12-27 / 27 December

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie , kiedy wyjdzie następna łatka ? Przydało by się oddzielić , zgłaszanie zawodników do rozgrywek a przypisywanie numerów . Bo mam np taką sytacje w ARsenalu ze mam duzo młoodych zawodników , którym chciałbym przypisac jakiś numer ( mowie tu o numerze od 30 - 50 bo te niższe są zarezerowane dla zawodników 1 druzyny ) bo to troche smieszne jak biore jakiegos juniora czy zawodnika poniżej 21 roku i wybiega mi w meczu z nr 6 czy 7 no to troche śmiesznie to wygląda. Albo czy da się jakoś ustalić numer oddzielnie od zgłąszania zawodników do rozgrywek ?????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...