Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

przede wszystkim nie polecam tych najwiekszych osrodkow typu Kudowa, Polanica, bo tam sie w cluj drogo

mozna znalezc fajne pokoje w mniejszych miejscowosciach (np w okolicach Miedzygorza (Wilkanow lub Dlugopole Zdroj - http://maps.google.c...154324&t=h&z=13 jesli szukasz czegos blisko Masywu Snieznika albo jesli wolalbys cos blizej Parku Narodowego Gor Stolowych, no mozna uderzyc i poszukac np. w Radkowie albo Karłowie: http://maps.google.c...308647&t=h&z=12

wiecej szczegolow postaram sie przekazac Ci niebawem - skontaktowalem sie juz ze znajomymi, ktore mieszkaja w Kotlinie Klodzkiej i moze beda potrafic cos konkretniej podpowiedziec, bo ja to raczej w Gory Stolowe / Kotline Klodzka jezdze z namiotem albo po prostu na jednodniowe wyloty :)

ale nie boj nic, cos wygmeramy

Odnośnik do komentarza

ale nie boj nic, cos wygmeramy

 

 

Proszę podzielić się wynikami "gmerania". Ja ciągle jestem na etapie wrześniowego urlopu - nie mam jeszcze skonkretyzowanej lokalizacji ale w grę wchodzą albo Pieniny albo Kotlina Kłodzka. Jakiś przyjemny apartament w rozsądnej cenie byłby mile widziany :)

Odnośnik do komentarza

Co do Kotliny Kłodzkiej z dala od zgiełku mogę polecić Ratno Górne (to obok Radkowa (Góry Stołowie) - kończy się Radków i zaczyna od razu Ratno) i ten nocleg http://www.domskalnica.pl/strona_glowna_skalnica_radkow.html

 

Na początku września rok temu dostałem pokój 2os. za 50zł (więc 25zł od os) - nie wiem jak tam ceny w sezonie - pokoje są w dobrym standardzie - widać, że oddane w 2010r. - dostęp do kuchni etc - gospodarze bardzo mili :)

Odnośnik do komentarza

Jabol, może ja jakiś śnięty jestem dzisiaj, ale nie mogę znaleźć pierwszych notek :| W lutym są jeszcze notki o przygotowaniach, a w pierwszej notce marcowej jest wpis, że to kolejne wrażenia...

 

EDYTA

Już sobie poradziłem, mało widoczny był napis "starsze posty" ;)

Odnośnik do komentarza

Ja byłem dwa razy w Turcji i raz w Tunezji... :) Pierwszy raz w Turcji byłem w tym pięciogwiazdkowym hotelu. Hotel świetny - wszystko czego potrzeba do wypoczynku, jednak położenie hotelu to zadupie, że ja pierdziele - nie polecam! Drugi raz w Turcji byłem w niezwykle pięknym Oludeniz. Hotel trzygwiazdkowy, jednak wystarczający do wszystkiego - jedzenie dobre, dwa baseny, boisko itp. Położenie doskonałe - Oludeniz to piękne miasto - niesamowite widoki, piękne góry - polecam! W Tunezji nie pamiętam nazwy hotelu, ale było fajnie. :P

 

Teraz szykuje się na Tunezję - za dwa dni wylot. Mam nadzieję, że będzie spoko. Link do hotelu :D

 

:pozdro600:

Odnośnik do komentarza

Turystyka w stylu: podróż samolotem, a na miejscu pobyt w hotelu i wycieczki na plażę, to dla mnie nudny wypoczynek i najgorsze co może być. Jeśli chodzi o mnie, w tym roku jadę samochodem na Ukrainę, zahaczając również o Rumunię i Mołdawię. Rok temu byłem w Albanii, ale sporo czasu spędziłem też w Macedonii i Czarnogórze, trochę gorzej poznałem Bośnię. Rok temu byłem również na Nordkappie, świetna sprawa. Półtora tygodnia spędziłem podczas tej wyprawy w Rosji, a około tygodnia w Finlandii.

Odnośnik do komentarza

A ja po raz pierwszy jadę na wakacje z serii samolot->hotel->plaża i się bardzo cieszę, bo to jest relaks pełną gębą po stresujących kilku miesiącach :) Lecę dopiero we wrześniu i trafiła mi się fajna okazja, bo tydzień na Krecie za 1400zł. Dodatkowo możliwe, że trafi mi się podobna okazja w jakimś innym kraju, ale to się jeszcze okaże :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie się zapytać ale chyba tutaj najbardziej pasuje. Głupie pytanie ale pomoże dosyć bardzo w realizacji jednodniowego wypadu za miasto. Czy ktoś z Was może polecić jakieś dobre miejsce na obiad w Spale lub w okolicy? W grę wchodziłby też Inowłódz ale nie wiem czy tam nie dotrę za późno. Jeśli ktoś zna jakieś dobre miejsce, w którym można się najeść i nie jest to blaszany barak przy przelotówce, a cena za jedną osobę nie opróżni mojego portfela szybciej niż dystrybutor paliwa to piszcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...