Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 10 godzin grania w pełną wersję, pograłem wczoraj dwie godzinki. Rzeczywiście mam wrażenie, że demo było prostsze. Tutaj kolejny raz odbijam się od poziomu zawodowiec. Granie na nowicjuszu trochę mnie zniechęca.

Wizualnie jest fajnie, szczególnie stadiony zostały poprawione. Mam wrażenie, że dośrodkowania stały się trochę łatwiejsze.

W trybie kariery mamy filmiki z negocjacjami z piłkarzem. Już przy oglądaniu tego pierwszy raz wiesz, że to beznadziejna zmiana. Przeklikiwanie przez kwestie dialogowe jest cholernie upierdliwe a gdy zlecasz negocjacje asystentowi to nie wiesz jakie oczekiwania finansowe ma piłkarz. I w ogóle mam wrażenie, że jest to skopane.

Polski komentarz jest tak beznadziejny, że aż zęby bolą (aż chce się zakrzyknąć by wrócił Szaranowicz ze swoim "złapał ją jak muchę, która wolno leci). A jak usłyszysz kilka razy w meczu Szpakowskiego mówiącego, że piłkarz "antycypował gdzie poleci piłka" to ma się ochotę nigdy nie wracać do tego komentarza. Ale granie w polskiej lidze z angielskim czy włoskim komentarzem jest trochę sztuczne.

Nie grałem jeszcze w tryb fabularny - szkoda mi tych 10 godzin na oglądanie filmików. No i Legia w FIFIE też nie ma napastników: Sadiku ma 66, a Niezgoda 64. Ściągnąłem lepszych napastników z wolnego transferu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja sobie pykam karierę Unterchaching. Na poziomie Zawodowiec z początku szło ciężko raczej, ale już jest o niebo lepiej. W 3. Lidzie jesteśmy na siódmym miejscu po 12 chyba kolejkach. Generalnie nie łatwo gra się zawodnikami o overallu 60-68. 

 

Ultimate Team to inna historia. Wg moich wyliczeń, żeby taka gra miała sens to trzeba grać minimum 5 meczy dziennie. Ze 3 w Battle Squad i chociaż 2 online. Inaczej to taka amatorka ;)

Odnośnik do komentarza

Ja na razie zagrałem tylko jeden pełny tydzień w Squad Battles. Jednak te 4 mecze dziennie to spore zobowiązanie i nie zawsze się udaje. Muszę w końcu się dostać do FUT Champions, bo jeszcze nigdy w nich nie grałem. W tym tygodniu jeszcze mi się nie udało, ale przebudowałem trochę skład i będę próbował ponownie. Tak to teraz wygląda:

 

e1p4xc3.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

A jak bardzo chcesz już grać? Obecnie najtaniej 150zł, ale nie wiem czy jest język PL:

 

https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-18-pc-origin-cd-key

 

Dopiero co była promka na Originie :sad:

 

Tej strony nie weryfikował co do legalności:

https://www.gamivo.com/product/fifa-18-pl-ru?utm_source=lowcy&utm_medium=post&glv=4fljeh3s

 

Nieco drożej:

https://www.kinguin.net/pl/category/41452/fifa-18-origin-cz-pl-cd-key/?nosalesbooster=1&country_store=16&currency=PLN?r=487&utm_source=lowcygier&utm_medium=sledzik&utm_content=website&utm_campaign=sledzik

 

Natomiast chyba rok temu FIFA17 była dostępna w Origin Acces (chyba 70zł/rok) już jakoś w kwietniu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 lata później...

W ramach wczesnego dostępu zacząłem ogrywać wczoraj FIFA 22. Pierwsze wrażenia są złe. 

Gram na Xbox X więc z reklamowanym systemem hypermotion - nie widzę jakichś różnic w zachowaniu się piłkarzy na boisku, mam za to wrażenie, że boisko stało się mniejsze bo jest większy tłok pod bramkami.

Grafika jest podejrzanie brzydka - przy sylwetkach zawodników są jakieś cienie, wygląda bardzo nienaturalnie,

Nowy polski komentator Smokowski - brzmi tak jakby czytał nudnego audiobooka a nie komentował mecz - beznadziejny (choć same teksty nie są złe)

Zacząłem karierę Legią na poziomie world class i w pierwszym meczu przegrałem z Wisłą Płock 2-6. Przeciwnik strzelił sześć identycznych goli - soczystym strzałem zza pola karnego pod poprzeczkę, przy którym wydobywał się dźwięk jakby piłka siatkę rozrywała. Bardzo to wkurzające i nienaturalne. Za to w turnieju przedsezonowym klikałem "szybką symulację" i wygrałem wszystkie mecze (m. in. z Millwall).

Plusy - sprawdziłem edytor tworzenia własnej drużyny w trybie kariery - dużo opcji edycji - od wyglądu strojów, herbów, stadionu, hymnu po poziom sportowy wygenerowanych piłkarzy i budżet transferowy. Może to być ciekawostką ale coś czuję, że szybko się znudzi.

 

Odnośnik do komentarza

A ja jak zawsze o FUT

Szkoda, że EA Sports jest nastawiona tylko i wyłącznie na kase. Posiadam NBA 2k22 które ma także tryb podobny do FUT. Tam nagrodą za sezon jest zawodnik z Overallem 96 który będzie grywalny praktycznie przez następne 3-4 sezony. W Fifie za sezon otrzymujemy zawodnika 84 którego możemy sobie od razu wsadzić w dupe bo w FUT Champion nie zagra( przydatny będzie na przepalenie albo na jakieś zadanie....) Kolejną sprawa to nagrody w których w FIFIE znów to samo - dostaje się zawodnika nieprzydatnego albo zdatnego do gry przez chwile ale w FUT champion raczej nikt na niego nie postawi. W NBA nagrody są takie, że mój skład cały składa się z tych nagród - zawodnicy z paczek są dodatkiem na który wcale nie muszę wydawać coinsów. Dodatkowo nagrody które możemy zakupić za tokeny, system zadań, którzy sprawia, że Ci którzy nie grają online nie są jebani w dupe. Kurwa ciężko znaleźć mi w fifie i w tym trybie cokolwiek pozytywnego oprócz tego ze jest to piłka nożna. W NBA zawodnik ewolucyjny czyli taki którego lvluje się zdobywając punkty, dunkując, przechwytując, zbierając, asystując to piękna rzecz. Z drugiej strony te kurwy z Kanady tworzą drugą firmę bukmacherską bo ich evolucja polega na tym, że masz zawodnika ale chuj jak nim grasz bo evoluuje dopiero, gdy zagra dobry mecz w prawdziwym życiu xD xD To samo tyczy się TOTsów itp. itd.

Odnośnik do komentarza

@tiopograłeś coś więcej? 

 

Wczoraj jeden z większych polskich jutuberów tworzących content o fifie wydał filmik o handlu (swoją drogą dzięki kurwo za zniszczenie mi sposobu na jakikolwiek zarobek w grze) pokazując, że w fifie da się zdobywać mnóstwo kasy na handlu poświęcając na to kilka minut dziennie (mityczne 15) zapomniał jednak dodać że używa programu który pomaga kupować xD I tak to się w tej fifie odbywa, jak już opisałem EA nastawiona jest na kase a społeczność na próbach zrobienia wymarzonego składu niekoniecznie uczciwymi sposobami.

 

 

242954609_223135279798152_4212667520198139907_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...