Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jakie znacie najgorsze kluby europejskie? Takie totalne crapy, nawet lepiej, gdyby to były kluby amatorskie - planuje wyciągnąć takich słabeuszy wyżej, jak znajdę chwilę :)

 

2. Na jakich ustawieniach gry gracie - tzn. wielkość bazy, liczba lig, pełen profil itd. I jakie macie kompy? Jestem ciekawy, bo ja pomimo nie najgorszego sprzętu (jak na CMa 03/04) nigdy nie uruchamialem większej liczby lig, niz jedna na dużej bazie, bo gra zbyt wolno się ładowała...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. M. in. można zaliczyć KSZO Ostrowiec :D chyba ze 3 razy rozpoczynałem karierę za granicą więc zagranicznych nie podam Ci niestety...

 

2. Komp średni... Najczęściej wybierałem tylko jeden kraj, wszystkie ligi do maksimum, żeby po latach była możliwość "wymieszania" zespołów, i do tego na dużej bazie. Chodzi zawsze jako tako, parę dni gry na poważnie to jeden sezon w Polsce, o innych krajach nie będę się wypowiadał jak jest bo nie wiem :D

Odnośnik do komentarza

Poszukaj w bajnizszych ligach Anglii i Szkocji ;) Dania to kolejne miejsce gdzie znajdziesz cos slabiutkiego.

 

Ja zawsze odpalam z 6-7 krajow z 2-3 ligami i z 20 druzynami na retainie. Baza srednia lub duza. Dziala to w miare, miare I dzialalo podobnie na swoim starym kompie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

A ja mam pytanie. Zawsze ciekawiło mnie na jakiej podstawie wybierani są najlepsi zawodnicy w poszczególnych sezonach. Na przykład najlepszy napastnik roku czy najlepszy zawodnika w Europie ? Wie ktoś ? Bo na przykład dzisiaj miałem taką zabawną sytuacje że w Polskiej Ekstraklasie jeden z zawodników był wypożyczony z polski na Ukrainę. Nie rozegrał przez cały sezon meczu w Polsce bo go w niej nie było a był wybrany w trójce najlepszych zawodników ekstraklasy :P Dość zabawna sytuacja :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...