Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każe Ci pomagać ;) Spoko już poradziłem sobie.

 

Przyszli:

Rohan Ricketts

Luke Chadwick

John Welsh

Darren Ambrose

Matthew Taylor

David Fox

Stuart Taylor

Lenny Pidgeley

Adam Collin

 

Wydane 33 mln euro, a zarobiłem 27 mln odszedł Veron, Crespo, Zenden.

 

Prawie mamy gotowy skład:

 

http://oi57.tinypic.com/sqnqpz.jpg

 

Właśnie wystawiłem na TL Mutu.

Odnośnik do komentarza

2 sprawy...

Mecz finałowy Ligi Mistrzów, w 6 minucie mój zawodnik fauluje za co dostaje żółtą kartkę, nie zgadzając sie z decyzją zaczął kłócić sie z sędzią, za co dostał upomnienie i zamiast odpuścić to kłócił się dalej co zaowocowało 2 żółtkiem a w efekcie czerwoną kartką :). Na szczęście wygrałem mecz, ale po meczu postanowiłem wydać ostrzeżenie zawodnikowi za "usuniecie z boiska w poprzednim meczu", no i oczywiście mogłem się spodziewać takiej reakcji, obraził się na mnie, że został potraktowany niesprawiedliwie :).... i pytanie czemu nie da się zawodnika OPIER**** żeby po tym przyznał ci racje, a nie strzelał fochów co przeważnie kończy się chęcią odejścia z klubu :)

 

Kolejna sprawa to wyjaśnienie tego co zrobił Abbot o.0 [minuta 45, początek 2 połowy]...

Anglia v Finlandia.pkm
Odnośnik do komentarza

Ależ nam idzie, w Pucharze Ligi jesteśmy w półfinale, gramy z Tottenhamem, Puchar Anglii dopiero 3 runda. W LM trafiliśmy na Juve, Genk i znowu Olympiakos, awans zapewniamy sobie dopiero w ostatnim meczu pokonując i wyprzedzając Olympiakos, nieszczęsny... teraz czeka nas Inter.

 

W lidze po 21 kolejkach 44 punkty i lider :D Mutu 8 meczów 9 goli, ale wreszcie ktoś go obserwuje...

 

Defoe się ogarnął - 22 mecze 19 goli. Za nim grają Fox i Ricketts (lub Lampard), na skrzydłach SWP i Cole, ale daje też szansę Chadwickowi i Ambrose, Tonge bardzo słabo. Owen na DMC, zmienia go Carrick, Welsh jeszcze nie zagrał. I stała formacja obronna - Bridge, Terry, Buxton, Jagielka. Na ławce Taylor, King, Kitamirike i Johnson.

 

Słabo bronił James, miejsce w składzie wywalczył Pidgeley, Taylor słabo. Na razie będzie bronił Pidgeley, a po sezonie będę walczył o jakiegoś asa w stylu Kirkland, Robinson... znowu.

 

W I składzie mam tylko Mutu, w rezerwach jest już 11 Anglików. ale też 9 obcokrajowców.

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba po prostu trafić w odpowiednią opcję "karzącą". Ja też za czerwone kartki upominam i dość rzadko się obrażali :)

Czyli jaką opcję? Bo nie bardzo rozumiem... chodzi o to, że np. ukarać zawodnika za "słaby występ"?

 

Dokładnie. Trzeba z wyczuciem wybierać, bo np: jak ukarzesz zawodnika za "brutalne zachowanie na boisku" a nie np za " usunięcie z boiska" to wtedy się obrażają. Nie wiem od czego to zależy, ja wybierałem jakoś tak intuicyjnie i obrazali się tak może w 15% przypadków :)

Odnośnik do komentarza

OKey obczaje sprawe, dzięki, zawsze mnie męczyło jak dobry zawodnik się na mnie obrażał :/

A oglądaliście mecz? Przegrałem Anglią 0:1 po bramce, która wpadła dość kontrowersyjnie :D

Rozpoczeła się 2 połowa i Abbot nie wiedząc czemu rozpoczynał mecz pierwszym podaniem na środku pola z 2 napastnikami :D

Straciłem piłke zaraz po rozpoczęciu, przez co nie zdarzył się wrócić na bramke i futbolówka wpadła do pustej bramki xd

 

A w raporcie po meczu nie ma rozpisane, za co była kartka? Może to ma znaczenie, co należy powiedzieć? A może nie ma :)

Z tego co pamiętam to chyba nie piszą za co dostał kartke tylko na ile przewidziana jest kara i czy chcesz sie odwołać :)
Odnośnik do komentarza

Ale opis samej sutuacji, jest w komentarzu podczas meczu, że dał komuś w japę albo że popełnił cyniczny, czyt. taktyczny faul. Jeśli to umknie uwadze, można później kliknąć w ekran meczowy, wygenerować raport i sobie przypomnieć. Może od tego za co była kartka zależy, jakie uzasadnienie kary zadziała.

Odnośnik do komentarza

Piękny składzik jmk. Lepszy GK i skład na długie,długie lata masz. Robinson może być idealny właśnie,a teraz już raczej wielu innych wydatków mieć nie będziesz. Nie pojawił się jakiś ciekawy angielski GK jako newgen? A Mutu oby Cię nie karcił. Stać go na to. :D

Kogo tam do pary ma w MU? Klasycznie Ruud czy jednak jakiś Mido czy Tuncay?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś już kiedyś poruszał chyba ten temat, ale nie mogę odkopać... Co zawierają "inne wydatki"?? w klubie wydaje na nie 13,5mln :/ + 30mln na "płaca". Wychodzi na to, że na koniec sezonu, przy dużych dochodach ze sprzedanych zawodników (3 sezony ok.70mln), wychodze na ZERO! Teraz, czyli początek okna transferowego właśnie 3 sezon, mam na koncie 22mln, ale wiem, że w ciągu sezonu znowu strace wszystko :/ Sprzedaje już swoich najlepszych zawodników, którym musze po udanych sezonach dużo płacić, ale nie moge zrezygnować z niektórych gwiazd... Nie wiem jak mam zgromadzić jakąś sumke na koncie jak wydaje tyle kasy :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zgadza się Szkodi, nie było z tego wyjścia. Próbowałem z obniżaniem płac, ale nic to nie dało. Inne wydatki i tak powodowały, że byłem pod kreska a bez dobrych zawodników nie ma sukcesów. Nie ma sukcesów, nie ma kasy..... Trzeba nadrabiać w LM, bo Puchar UEFA nie daje zarobić. Dopiero po wygraniu LM wyszedłem na plus. W najgorszych latach miałem bodajże 80 mln PLN na minusie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...