Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Mnie wzięło na granie Chelsea ;) Może i łatwe zadanie, bo na transfery na starcie 74 mln euro, ale... no właśnie, patrząc na stan Anglików obecny, kadry i tak dalej, a także pod wpływem książki Hoolifan - będę budował angielską Chelsea, co łatwe nie będzie. Na razie staram się ściągnąć kogo się da na poziomie - przyszedł Jagielka i Hargreaves oraz młody Michael Tonge. Trzon zespołu tworzą: Sullivan, Johnson, Bridge, Terry, Duff, Cole, Lampard. Tak - wliczam też na razie graczy z Wysp Brytyjskich. Do rezerw odesłałem i od razu na sprzedaż Macho, Ambrosio, Geremi, Melchiota, Bogarte, Desailly i Petita.

Odnośnik do komentarza

Spróbuję go wyciągnąć, chociaż kończy mi się już kasa, a moich na razie nie chcą kupić...Dawsona próbowałem, ale nie udało się.

 

Pierwsza jedenastka kształtuje się powoli:

 

D. James - G. Johnson, Terry, L.King, Bridge - Hargreaves, Lampard - Cole, S. Wright-Phillips - D. Asthon.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie buliłeś hajs na S.W-P. Patrząc na to,że kończy mu się kontrakt wraz z końcem sezonu oraz na to,że naprawdę często City go nie przedłuża mógłbyś go chapnąć za friko w styczniu,a tak pewnie straciłeś na tym koło 10 baniek.

 

Na Twoim miejscu też nie pokładałbym nadziei w Lampardzie,bo jest strasznie mierny w CMie. Dużo bardziej opłacałoby się kupić Nolana lub Seana Davisa,bo są strasznie tani na starcie gry.

Odnośnik do komentarza

Moze i tak, ale wiesz, ciezko ogarniać tyle transferów;) Davies zaraz poszedl na wypożyczenie jak ja skladalem ofertę, Nolana za dyszkę nie chcieli puscic. A SWP - chcialem mieć po jednym ang skrzydłowym. Mam Crespo, Mutu, Verona i nikt ich nie chce...

Odnośnik do komentarza

I to jest smutne. Dla mnie to największa bolączka tej wersji (w sumie innych też). Gdzieś tu nawet ostro narzekałem właśnie na to. Inni powinni się zabijać o takiego kozaka jak Mutu,a w CMie nie znajdziesz klubu,który chciałby go mieć mimo,że jego reputacja i tak jest wysoka. Nie wiem,co kieruje klubami kupującymi zawodników. A wcale nie zdziwię się jak za rok będą Ci się bić o Hargreavesa. :roll:

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz miał okazje i troche gotówki to sprowadź sobie Adriano (bodajże w parmie gra + 50% jego własności ma inny klub). Kompletny napastnik jak na cm 03/04, strzela jak oszalały ;p

A na śp w PSV sprawdził mi się bardzo dobrze Nhlanhla Shabalala, robił cuda z piłką ;) Albo patricio Pereza z Valez(argentyna w każdym razie) bodajże :D

W cmie bardzo dobrze sprawdza się taktyka 4-4-2 :) Inne wyszukane taktyki nie ma się co oszukiwać często zawodzą :)

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz miał okazje i troche gotówki to sprowadź sobie Adriano (bodajże w parmie gra + 50% jego własności ma inny klub). Kompletny napastnik jak na cm 03/04, strzela jak oszalały ;P

A na śp w PSV sprawdził mi się bardzo dobrze Nhlanhla Shabalala, robił cuda z piłką ;) Albo patricio Pereza z Valez(argentyna w każdym razie) bodajże :D

W cmie bardzo dobrze sprawdza się taktyka 4-4-2 :) Inne wyszukane taktyki nie ma się co oszukiwać często zawodzą :)

 

Przeczytaj bardzo uważnie wyboldowane zdanie... Czytanie ze zrozumieniem taaaaaaaka trudna sztuka :)

 

Mnie wzięło na granie Chelsea ;) Może i łatwe zadanie, bo na transfery na starcie 74 mln euro, ale... no właśnie, patrząc na stan Anglików obecny, kadry i tak dalej, a także pod wpływem książki Hoolifan - będę budował angielską Chelsea, co łatwe nie będzie. Na razie staram się ściągnąć kogo się da na poziomie - przyszedł Jagielka i Hargreaves oraz młody Michael Tonge. Trzon zespołu tworzą: Sullivan, Johnson, Bridge, Terry, Duff, Cole, Lampard. Tak - wliczam też na razie graczy z Wysp Brytyjskich. Do rezerw odesłałem i od razu na sprzedaż Macho, Ambrosio, Geremi, Melchiota, Bogarte, Desailly i Petita.

 

Odnośnik do komentarza

Ma nie być żadnego zgr :P

 

Na razie jest James, Evans i Sullivan (Szkot) na bramce. G. Johnson, Bridge, Jagielka, Buxton, King, Terrym S. Caldwell (Szkot) w obronie, w pomocy Owen H. i Makelele, Lampard na zmianie Tonge i Veron, na skrzydłach Cole i SWP, ze zmianą Duffa i Gronkjaera (Irlandczyk i Duńczyk), w ataku Ashton i Defoe, zmienia ich Mutu (Rumun) i Crespo (Argentyna). Zimą już powinno być ok.

 

Dojdzie Carrick, więc wypuszczę Makelele.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...