Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodziłem zawsze do kilku podstawowych wniosków. Jeśli zawodnik gra na ofensywnym pomocniku to może grać też na pomocniku po tej samej stronie (można go ustawić bardziej ofensywnie). Jeśli weźmiesz np przykład takiego Messiego (F R/C) to może on spokojnie grać na napastniku (środek lub ze strzałką na prawo) lub na AMC. JEszcze raz podkreślam, że wszystko zależy od Twojego zamysłu taktycznego. Jeśli grasz 442 Diament to tak na przykład napastnicy grają na boki z tymi strzałkami. Wtedy dużo miejsca robi się dla AMC, a napastnicy i tak czają się na swoją szansę. Co do próbowania to staram się kogoś wpuścić na daną pozycję na 20 minut, no chyba że nie mam możliwości (kontuzje/mały skład) to gra całe spotkanie. Jeśli się nie sprawdzi kilka razy to albo sprzedaję, albo staram się go upchnąć gdzie indziej na tym boisku.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie czy ktos z was kiedys uzywal tego cuda mcm do edytowania sejwow. Dziala to jakos? Bo probowalem przetestowac wczoraj ale nie wczytywalo mi praktycznie niczego, a jak juz to robilo no to niestety jakas mala czastke zawodnikow (w wiekszosci menadzerow).

Jak kiedyś mówiłem używam do zmiany narodowości,gdy chce zmienić klub. Generalnie mcm do cma jest bankowo niedokończony i brakuje ogromu opcji. Jakby autor w połowie tego projektu porzucił to i wydał niedorobioną bete. Przykładowo żeby dać drugie obywatelstwo czy dać komuś więcej występów w reprezentacji. Tego nie zrobimy. Nie zmienimy też kontraktów trenerom. Wczoraj akurat nie bardzo chciany przeze mnie Felipe Oliveira został u mnie Fizjo z pensją zawodniczą czyli 75k. Chciałem mu zmienić cokolwiek byle go szybciej wypierdolić,ale niestety. ;)

Ogółem w mcm możemy sobie "uhealować" zespół,pobawić się finansami klubu,pensjami i długością kontraktu zawodników, no i samymi statystykami czy reputacją zawodników. Reputacja generalnie nie zmienia niczego poza ceną danego zawodnika. Kiedyś myślałem,że wyższa reputacja będzie wprost proporcjonalna do zainteresowania danym zawodnikiem - myliłem się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To znaczy jak?

 

Ja mam pytanie odnośnie edycji koszulek w czasie gry - w CM-ie 4 był mind compression, w którym można było śmiało edytować koszulki w czasie gry. W mind compression do CM-a 03/04 nie ma takiej możliwości. Chciałbym to wyedytować, żeby nie zaczynać gry od nowa, ponieważ mam sporo sezonów za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam po baaaardzo długiej przerwie. Zainstalowałem CMa na moim nowym lapku z windowsem 8. Chciałem zacząć nową kariere. Wybrałem na próbę Polskę i gra zaczyna się tworzyć może 10% i stoi. Nie ładuje się tworzenie gry. Co mogę zrobić? Łatki mam po instalowane. Starych save'ow równiez nie wczytuje

Dopiero zauwazylem posta. Udalo Ci sie to uruchomic jakos?

 

To znaczy jak?

 

Ja mam pytanie odnośnie edycji koszulek w czasie gry - w CM-ie 4 był mind compression, w którym można było śmiało edytować koszulki w czasie gry. W mind compression do CM-a 03/04 nie ma takiej możliwości. Chciałbym to wyedytować, żeby nie zaczynać gry od nowa, ponieważ mam sporo sezonów za sobą ;)

Mysle, ze niestety sie nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...