Skocz do zawartości

Kącik remontowo-budowlany


Wujek Przecinak

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Scorpio napisał:

Macie coś dobrego i sprawdzonego na mrówki w ogrodzie? Mam gniazdo gryzacych dziadów między domkiem i huśtawka dla młodej i muszę się go stamtąd pozbyć :/

 

Raczej nic odkrywczego, ale u mnie na trawniku zadzialal Bros w proszku na mrowki. Posypane ze 2x w okolicach mrowiska i problem zniknal.

 

Z opcji domowych stosowalem kiedys... plyn do mycia naczyn, tyle ze to w mieszkaniu, gdy mi zaczely wbijac z balkonu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Po 10 miesiącach od złożenia pierwszych papierów udało się podłączyć gaz. W końcu będzie zima bez dymu 

 

IMG_20200620_154844.thumb.jpg.8ca73d984c46574b39c344e389d4b759.jpg97a7a24a-d0aa-4802-9bed-7f17aa8ccc15.thumb.jpg.651fadeea15d9d8b1a2ca184863bbfff.jpg

 

 

 

Stan na dzisiaj:

 

image0.thumb.jpg.9bf397c88e966e9c2d595c1acf75de2a.jpg

 

Zastanawiam się czy jakoś to zabudowywać, żeby wyglądało czy olać to ciepłym moczem. Koszt całej inwestycji to 20138 zł

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Ej ludzie z kompostownikami - macie je cały rok? Pytam jak to w kontekście opłat wychodzi? Ja płacę więcej za śmieci (około 10-15 zł/miech) bo nie miałem kompostownika, bio wystawiam co tydzień w sezonie (co 2 tygodnie  poza), ale miałem teraz urlop i zbiłem te kilka desek za garażem, zrobiłem ten drenaż z gałązek, ziemi i zacząłem tam wysypywać odpady bio, trawę, resztki z ogródka itp. Nie wiem czy jest sens zgłaszać korektę opłat za wywóz jak zaraz będę musiał wrócić do bio w domu?

 

Odnośnik do komentarza

Mam taką zagwozdkę, chcę kupić lampy, lampy będą trzy, bo mam trzy miejsca przed domem do oświetlenia - tzn. kable wyprowadzone - dwa z przodu i te OK, bo będą przymocowane do słupków w ganku, natomiast trzecia ma być bezpośrednio nad wyjściem na taras. I mam taki dylemat.... czym ją przymocować? Nie mam elewacji, na styropianie mam warstwę czegoś, tak jakby tynku kilka (koło 2cm), więc jak wbiję wkręta to on dojdzie tylko do styropianu, styropian razem z tą warstwą do muru ma 22 cm, więc musiałbym aż tak długi wkręt?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...