Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
S? w?ród Was fani "Twin Peaks". Ju? drugi raz ogl?dam ca?? seri?. Oczywi?cie TVP musi go puszcza? o nieludzkich porach (1.30), dobrze chocia? ?e w soboty.

Ja niedawno obejrza?em ca?e dwa sezony w dwa tygodnie prawie. ;) Niestety serial w drugiej serii ju? wyra?nie s?abszy, a jak odszed? Lynch to ju? ca?kiem kiepsko. Na szcz??cie wróci? na ostatni odcinek, chocia? troch? mnie zawiód?. Ale serial jako ca?o?? co by nie mówi? kultowy.

 

Ja jestem fanem ?cie?ki d?wi?kowej. Jak dla mnie arcydzie?o.

 

 

Sam serial ogl?da?em baaardzo dawno temu i ma?o ju? pami?tam...

Oj tak, ?cie?ka d?wi?kowa genialna. Lubie sobie czasem pos?ucha?, ?eby przypomnie? ten mroczny klimat tego miasteczka. :] A w po??czeniu pocz?tkiem serialu, widokiem wodospadu, tartaku to po prostu genialne.

 

Teraz si? przymierzam do obejrzenia filmu Twin Peaks: Fire Walk With Me, ale to ju? inny topic jest od tego. :]

 

Wlasnie koncze drugi sezon (po raz drugi) i nie zauwazam znacznego spadku formy. Jest niewiele gorzej, bardzo irytuja postaci Josie i Jamesa 'p***y' Hurleya, ktory powinien zostac zastrzelony w pierwszym odcinku, ale nie jest az tak zle. Z czym konkretnie miales/mieliscie problem?

Ostatni odcinek jest genialny, wszystko co dzieje sie w The Black Lodge pokazane w serialu (w filmie jest to malo interesujace, szkoda) jest swietne. Zaluje, ze skonczylo sie w taki sposob bez kontynuacji, chcialbym zobaczyc zachowanie Coopera po zmianie.

Ogolnie nie mam zastrzezen (oprocz wymienionych wyzej postaci + kilka innych rzeczy). Liczylem, ze film bedzie choc w polowie tak interesujacy jak serial, ale zawiodlem sie.

Sciezka dzwiekowa jest znakomita, wciaz poluje na druga czesc soundtracku z serialu, ale dosc ciezko ja znalezc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...