Skocz do zawartości

Kącik metroseksualisty


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mili,
czy ktoś z Was korzysta może z trymera / golarki z serii Phillips One Blade?
Może ktoś się podzieli doświadczeniami czy warto inwestować w to ustrojstwo

Tradycyjnie napiszę „to zależy”. Ja mam już od 2 lat OB2520 i jestem zadowolony. Przez podobieństwo do zwykłej golarki cały proces jest znacznie bardziej naturalny. Wczesniej goliłem się taką maszynką do włosów, która była na dodatek na kablu więc One Blade to niebo a ziemia. Wczoraj co prawda pęknął mi zaczep od ulubionej nasadki (3mm), a cześć zamienna to 20zł. Fakt faktem że mój model jest najbardziej podstawowy, te wyższe mają więcej nasadek itp.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, szramek napisał:

Koledzy mili,

czy ktoś z Was korzysta może z trymera / golarki z serii Phillips One Blade?

Może ktoś się podzieli doświadczeniami czy warto inwestować w to ustrojstwo :)

brat używa i jest zadowolny, ma dość mięki zarost w stylu "zgól ten koper synu" 

 

po 5 czy 6 latach mój braun(trymer aku) padł (rozebranie i dobranie się do bateri skończyło się połamaniem obudowy), więc wybór padł na Philipsa MG7770, nalpiej wydane 330zł w promocji ever. 

Odnośnik do komentarza

Wybrałem ten model:

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/golarki/maszynka-philips-oneblade-pro-qp6505-21?gclid=CjwKCAiAz4b_BRBbEiwA5XlVVrZHCjRnFMp-Hoq7HoYsYROKfivd8UAWMa7aQ-yne0r4WVT6mGazXRoCS3sQAvD_BwE

 

Po pierwszym goleniu jestem zadowolony, szybko się ładuje, tnie równo i nie szarpie nic. Ciekawe tylko ile trzymają ostrza, bo te są dosyć drogie

Odnośnik do komentarza

Ja preferuję golenie klasyczną maszynką, mam złe doświadczenia z elektrycznymi, które mi kompletnie haratają całe gardło. Jeszcze niedawno zacząłem myśleć, że to może kwestia klasy golarki, ale jakiś czas temu byłem u barbera na strzyżenie fryzury i przy okazji poprosiłem o ogolenie takiego tygodniowego zarostu. Miałem nadzieję, że może brzytwą będzie, ale jednak maszynka elektryczna i później tydzień chodziłem z całkowicie zaczerwienionym gardłem i kilkoma ranami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...