sternkopf Posted December 24, 2008 Share Posted December 24, 2008 Czy znacie jakieś "cheat" taktyki do Championship Manager 2000/01? Czy ktoś ma jeszcze w swoich zbiorach może takse ACE? Quote Link to comment
Brytan Posted December 26, 2008 Share Posted December 26, 2008 A nie lepiej samemu stowrzyc cos takiego? Jeszcze w tak łatwej gierce? :| Zresztą w samej grze jest do wyboru jedna taktyka, którą można rozgnieśc każdego.... Quote Link to comment
BlaugranaFAN Posted January 2, 2009 Share Posted January 2, 2009 W 00/01 nie grałem więc w sumie wypowiadać się nie powinnem, ale śledziłem stare CMF które zostało przywrócone swego czasu na serwery i tam niezwykle skuteczne okazywało się 4-3-1-2 i ogólnie taktyki nieposiadające skrzydłowych. Quote Link to comment
Kamtek Posted January 3, 2009 Share Posted January 3, 2009 Cały zbiór taktyk do 00/01 - jeśli kogoś bawi granie na gotowych rozwiązaniach, proszę bardzo. Quote Link to comment
welverin Posted February 25, 2009 Share Posted February 25, 2009 Chciałbym odświeżyć nieco temat. Jestem kompletnym matołem jeżeli chodzi o dobór i tworzenie taktyk w wersji 00/01. Czytałem sporo artykułów na temat formacji i poszczególnych ustawień jednak bez większego skutku. Chciałbym prosić o jakieś porady bądź gotowe taktyki. Jeżeli ktoś posiada jedną z tych taktyk autorstwa Groina i Streina bądź taktyke Tannenbaum będe wdzięczny. Quote Link to comment
Profesor Posted February 25, 2009 Share Posted February 25, 2009 Tannenbauma sam bym chętnie odzyskał, bo mi się archiwa zdearchiwizowały Quote Link to comment
welverin Posted February 25, 2009 Share Posted February 25, 2009 Przy okazji chciałbym jeszcze dorzucić jedno pytanko. Mianowicie wyczytałem, iż w opcjach taktycznych with ball oraz without ball zawodnicy powinni być ustawieni bardzo blisko siebie bądź w niewielkich odstępach. Pytanie brzmi: czy jest w tym trochę racji? Wypróbowałem tą metodę na Veronie, którą zagrałem pierwszy mecz z Juve na wyjeździe. Wynik zdumiewający. Juve-Verona 0:4. W strzałach też było na moją korzyść. Tutaj nie jestem pewien czy nie był to zwykły łut szczęścia. Jeżeli ktoś ma jakieś info na ten temat będę wdzięczny. PS. Czy mój poprzednik to ten słynny Profesor właśnie od Tannenbauma? Jeżeli tak to może chociaż przypomienie wyglądu tej formacji? Quote Link to comment
czata Posted February 26, 2009 Share Posted February 26, 2009 Proszę bardzo. Tannenbaum 1.00: http://rapidshare.com/files/202686399/Tann...m_1.00.tct.html Pozdrawiam, Czata Quote Link to comment
welverin Posted February 26, 2009 Share Posted February 26, 2009 I to kocham właśnie w tych starych, dobrych forach, gdzie siedzą starzy sentymentaliści. Po stokroć dzięki czata. Quote Link to comment
sternkopf Posted February 27, 2009 Author Share Posted February 27, 2009 Proszę bardzo. Tannenbaum 1.00:http://rapidshare.com/files/202686399/Tann...m_1.00.tct.html Pozdrawiam, Czata a może znajdzie sie link do taktyki Ace? Quote Link to comment
welverin Posted February 28, 2009 Share Posted February 28, 2009 Chciałbym się podzielić dość skuteczną taktyką, którą mógłbym zachwalać godzinami. W większości jest autorstwa kogoś innego(nicku nie pamiętam), a w malutkim stopniu moim. Obecnie na necie jej chyba nie można znaleźć, bowiem przeszukałem mnóstwo starych stronek, itp. Taktyka opiera się na ustawieniu 3-1-2-1-3. DC DC DC DMC MC MC OMC FC FC FC Nie zdażyło mi się jeszczę, aby przy użyciu tej taktyki nie awansować do wyższej ligi. Przeważnie gram słabszymi drużynami w lidze włoskiej, jak Ravenna, San Marino bądź Fidenza. Wczoraj dopracowałem dwa warianty tej taktyki. Draco.tct - na zespoły grające taktyką bez ofensywnego pomocnika bądź pomocnika ze strzałeczką na OMC. Draco2.tct na zespoły grające taktyką 3-5-2, 4-1-2-1-2 i innego typu taktyki z ofensywnym pomocnikiem. Pierwszy sezon grając Ravenną, która przeważnie zajmuje 19-20 miejsce w serie B, ukończyłem na 1 miejscu z 26 zwycięstwami, 4 remisami, 8 porażkami. Bilans bramkowy - 89-43. Zaletą tej taktyki jest masa strzelonych bramek, jednak wadą jest spora ilość wpuszczonych, choć nie jest to regułą. Podałem tylko przykład Ravenny, natomiast innymi drużynami idzie mi równie dobrze a nawet lepiej. Link: http://files.filefront.com/Dracorar/;13384492;/fileinfo.html Quote Link to comment
Mikhailo Posted February 28, 2009 Share Posted February 28, 2009 A będzie działać w Cm01-02? Quote Link to comment
welverin Posted February 28, 2009 Share Posted February 28, 2009 Nie mam pojęcia. Cm 01/02 staram się unikać jak ognia. W porównaniu z poprzednią wersją jakoś mnie nie przekonuję. Mogę Ci natomiast podać stronkę hongkońgską, na której znajduje się parę taktyk. http://www.hkcm.com/ Wybierasz ostatnią zakładkę na górze, a później trzecią zakładkę, która wygląda mniej więcej tak: -????? Kiedy grałem w 01/02 pamiętam, że bardzo skuteczna była taktyka 4-3-1-2. DR DC DC DL MC MC MC AC FC FC Przy czym dwaj pomocnicy, MRC i MLC strzałeczki mieli ustawione na tego AC, czyli na ukos do środka. Tackling-hard, pressing-yes, passing - short. Wszyscy piłkarze prócz FRC, FLC i AMC mieli ustawione marking-zonal a dwaj środkowi obrońcy marking - man. Crossing i Trough Ball ustawione mieli MRC, MLC i AMC. DL i DR samo crossing ball. Free Roll dla AMC. Reszta funkcji jak np. long shots ustawiano indywidualnie w zależności od umiejętności zawodnika. Quote Link to comment
czata Posted March 9, 2009 Share Posted March 9, 2009 Proszę bardzo. Tannenbaum 1.00:http://rapidshare.com/files/202686399/Tann...m_1.00.tct.html Pozdrawiam, Czata a może znajdzie sie link do taktyki Ace? Nie mam, niestety, taktyki Ace, jak również nie posiadam taktyki Przymorskie 3-5-2. Do tej wersji CM - a mogłbym polecić, oprócz Tannenbaum 1.00, taksę 3-1-2-1-3 Miguel (w Polsce bardzo podobna miała nazwę kuba`_tactic) oraz 4-3-1-2_nAkAnO-Safer (ta sprawdza się też w CM 01/02). Żywię nadzieję, że taktyki Ace oraz Przymorskie 3-5-2 posiada ktoś w swoich zbiorach. Zdaje mi się, że były to dzieła polskiej myśli taktycznej i byłaby wielka szkoda, gdyby bezpowrotnie zaginęły. Pozdrawiam, Czata Quote Link to comment
kasetonynasuficie Posted September 9, 2016 Share Posted September 9, 2016 Proszę bardzo. Tannenbaum 1.00: http://rapidshare.com/files/202686399/Tann...m_1.00.tct.html Pozdrawiam, Czata a może znajdzie sie link do taktyki Ace? Nie mam, niestety, taktyki Ace, jak również nie posiadam taktyki Przymorskie 3-5-2. Do tej wersji CM - a mogłbym polecić, oprócz Tannenbaum 1.00, taksę 3-1-2-1-3 Miguel (w Polsce bardzo podobna miała nazwę kuba`_tactic) oraz 4-3-1-2_nAkAnO-Safer (ta sprawdza się też w CM 01/02). Żywię nadzieję, że taktyki Ace oraz Przymorskie 3-5-2 posiada ktoś w swoich zbiorach. Zdaje mi się, że były to dzieła polskiej myśli taktycznej i byłaby wielka szkoda, gdyby bezpowrotnie zaginęły. Pozdrawiam, Czata Dzień dobry, Czy mogę prosić o ponowne wrzucenie lub przesłanie zbioru taktyk do cm 00/01 (mój mail radioaktywnakapusta@interia.pl). Jeśli to możliwe, to proszę o przesłanie również taktyki Tannenbaum 1.00 oraz 3-1-2-1-3 Miguel. Nie mogę znaleźć ich w necie :(. Z góry bardzo dziękuję. Jakby ktoś chciał, to mam taktykę nakano Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.