Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Panowie, poszukuję dość uniwersalnych słuchawek nausznych. Uniwersalnych, bo chciałbym je nakładać i do siłowni, i do swobodnego słuchania w łóżku, i podczas biegania. Bardziej oczekuję trwałości aniżeli jakości dźwięku, bo audiofilem nie jestem. Aczkolwiek, oczywiście, umiar musi być :) Co do budżetu, nie orientuję się obecnie w cenach rynkowych. Do 300-400 zł?

Odnośnik do komentarza

A ja tylko powiem, że nie wyobrażam sobie wysiłku fizycznego w nausznych - od razu bym miał saunę na uszach.

 

BTW też mam jakiegoś Syna Chajzera i jestem zadowolony, ale z drugiej strony jestem mało wymagający w tym względzie.

zalezy od materialu. ja np mam SteelSeries Siberia v2 i w ogole mi sie uszy nie poca. ale gdybym mial biegac w takich duzych sluchawkach, to bym sie chyba kopnal w czolo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

obie na PCI ? w windows 7 nie powinny miec ze sobą problemów, ba nawet będziesz mógł raczej swobodnie wybrać, na które źródło ma iść dźwięk. ja mam integre + DAC'a na usb i nie mam problemów na PC. na MacOS czasem sie gryzą(os x jest po prostu troche ułomny przy plug and play, trzeba uruchomić ponownie, zamiast wybudzić z uśpienia)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Szkoda mi pieniędzy na wypasione słuchawki za kilka stów, więc chciałbym zapytać, czy w okolicach 60 zł znajdę coś w miarę przyzwoitego, co nie rozpadnie mi się w rękach? Głównie do laptopa, chociaż gdyby nadały się i na wyjścia byłoby miło :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi pieniędzy na wypasione słuchawki za kilka stów, więc chciałbym zapytać, czy w okolicach 60 zł znajdę coś w miarę przyzwoitego, co nie rozpadnie mi się w rękach? Głównie do laptopa, chociaż gdyby nadały się i na wyjścia byłoby miło :)

Koss Porta Pro za ponad stówkę, ale masz super słuchawki

 

http://allegro.pl/koss-sluchawki-porta-pro-portapro-oryginal-wawa-i5504851032.html

Odnośnik do komentarza

A jakie słuchawki? Nauszne, douszne, dokanałowe? Ja osobiście używam słuchawek dokanałowych, bo w mieście idealnie wytłumiają hałas dookoła, a przy okazji przydają mi się do gry na perkusji. Ostatnio używałem SoundMagic PL-11 i były całkiem spoko jeśli chodzi o dźwięk, ale chyba mają fabryczną usterkę i jedna słuchawka przestała działać po roku - kosztowały ok. 80 zł. Teraz kupiłem sobie Brainwavz S0 IEM i dużo lepsza jakość dźwięku, ale też już koszt większy, ok 130 zł.

 

Koss Porta Pro są epickimi słuchawkami i bardzo polecam, tylko właśnie jest mankament słuchawek nausznych, że hałasu na mieście nie wytłumią zbyt dobrze. No i też mi one w plecaku się połamały, bo nie jest zbyt wygodnie je nosić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...