Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić głośniki do kompa takie żeby można było sobie posłuchać na nich muzykę ew. obejrzeć przy nich film. Budżet bardzo ograniczony (~200zł) więc nie spodziewam się cudów po takich głośnikach ale nie mają przeznaczenia dyskotekowego. Ja zupełnie wypadłem z obiegu w tym temacie. Lepiej kupić 2.1 zamiast 5.1 w tej cenie? Dla mnie logiczne jest to że 2.1 będzie lepszej jakości. Chciałbym, żebyście coś polecili ponieważ przy tak ograniczonym budżecie jedne głośniki mogą być totalnymi śmieciami, a inne całkiem przyzwoicie grać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesięcy później...

Poszukuję słuchawek nausznych. Muzyki słucham głównie będąc w ruchu (chodząc na uczelnie, biegając, podczas podróży pociągiem), zazwyczaj jest to rap bądź rock. Zależy mi na tym, żeby nie były zbyt duże, najlepiej, żeby się składały i nie zajmowały za dużo miejsca w plecaku. Oczywiście chciałbym jak najlepszej jakości dźwięku :) Budżet 300zł.

 

Sam znalazłem takie coś: http://www.euro.com.pl/sluchawki/akg-k450.bhtml Opinie mają bardzo dobre, ale nie jestem do końca przekonany, dlatego zwracam się do Was z pytaniami:

 

Może ktoś miał styczność z tymi słuchawkami, bądź firmą AKG? Może macie jakieś propozycje odnośnie dobrych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy później...

Lekkie i wytrzymałe słuchawki nauszne poszukiwane. Budżet do 100 zł.
Myśłałem o Sennheiserach HD202 (można spotkać w promocjach za ~80zł), tylko spotkałem sie z opiniami, że w tym wypadku płacimy za markę, a nie za jakość. Ktoś miał do czynienia z tymi słuchawkami? A może polecicie mi coś innego?
Zastosowanie - głównie słuchanie muzyki (metal, jazz, disco, soul, rock i klasyczna)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...