Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam głośniki Danzon 5.1, ostatnio pojawił się mały problem. Kable który łączy Sooboofer z kompem, się chyba "wyrobił", bo niekiedy nie słychać dźwięku we wszystkich głośnikach, trzeba poruszać kablem, dopiero jak się porusza kablem to zaskakuje. I moje pytanie brzmi czy można dostać gdzieś taki kabel.

Odnośnik do komentarza
Mam głośniki Trusta 2.1 i mam to samo, chyba to już starość. Ile masz już te głośniki?

 

A wiesz, że dokładnie to nie wiem. Ale coś około 1,5 do 2 lat. Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć takiego kabla. A może to gniazdo się już wyrobiło, albo się kable w środku "wyciągnęły.

Odnośnik do komentarza
Mam głośniki Trusta 2.1 i mam to samo, chyba to już starość. Ile masz już te głośniki?

 

A wiesz, że dokładnie to nie wiem. Ale coś około 1,5 do 2 lat. Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć takiego kabla. A może to gniazdo się już wyrobiło, albo się kable w środku "wyciągnęły.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Najłatwiej będzie jak podłączysz kablem komputer wejściem aux lub jakimś innym audio in w wieży. W karcie muzycznej masz wyjście na głośniki podłączasz tam kabel a drugą końcówką do wieży. Teraz tylko kwestia kupna odpowiedniego kable i tego czy twoja wieża ma możliwość podłączenia jakiegoś zewnętrznego audio.

Odnośnik do komentarza
Najłatwiej będzie jak podłączysz kablem komputer wejściem aux lub jakimś innym audio in w wieży. W karcie muzycznej masz wyjście na głośniki podłączasz tam kabel a drugą końcówką do wieży. Teraz tylko kwestia kupna odpowiedniego kable i tego czy twoja wieża ma możliwość podłączenia jakiegoś zewnętrznego audio.

 

Mhm..w tym problem że nie ma możliwości podłączenia jakiegoś zewnętrznego audio do wieży, dlatego kombinuje z głośnikami... Jest natomiast wejście na słuchawki.. czy przez to wejscie da się podłaczyć ? Jesli tak to jaki kabel jest potrzebny ?

Odnośnik do komentarza

Tyle żeby podłączyć jakieś głośniki od wieży to raczej potrzebowałbyś podłączyć je przez wzmacniacz ponieważ nie zagrają jeśli podłączysz je bezpośrednio do kompa. Wszystkie nawet małe zestawy głośników do komputera mają jakieś własne zasilanie. Zwykłe głośniki biorą zasilanie z wzmacniacza (który u Ciebie jest wbudowany w wieże). Ogólnie to mógłbyś to jeszcze rozwiązać jakimś transmiterem FM ale one chyba nie są za dobrej jakości. Wtedy podłączasz taki transmiter jakoś do kompa, ustawiasz częstotliwość a następnie w wieży szukasz odpowiedniej częstotliwości w radiu.

 

Przez wejście na słuchawki w wieży niestety nie podłączysz ponieważ to jest audio out.

 

Napisz co to za wieża bo może nie zauważyłeś gdzieś jakiegoś audio in.

Odnośnik do komentarza
Masz w tej wieży odtwarzacz na kasety więc kupujesz coś takiego:

 

http://allegro.pl/item356195857_kaseta_ada...ka_wysylka.html

 

wkładasz do odtwarzacza, podłączasz do kompa, naciskasz play na wieży i działa.

 

Dziękuję :) Jeśli dobrze rozumiem, będę mógł wówczas odtwarzać dźwięki z komputera ( mp3, gry) na moje wieżyczce ? ;] Jęli tak to działa to może jesteś zorientowany czy jakość dźwięku jest dobra ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...