Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Ingenting napisał:

Chciałem podłączyć Xboxa do Soundbara, ale Soundbar ma już zajęty slot na kabel optyczny przez dekoder, więc kupiłem kabel optyczny - jack. Podpiąłem Xboxa i nie działa, spróbowałem też podpiąć w ten sposób dekoder i też nie działa. Czy do takiego kabla potrzebny jest jeszcze konwerter? Albo ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

A nie powinieneś czasem soundbara podłączyć do TV i wtedy TV będzie dźwięk puszczał dalej? Masz w tv optyka?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...
8 hours ago, kuab said:

Jakie są najlepsze słuchawki wygłuszające na rynku? Zależy mi na jak najlepszym wygłuszaniu nawet przy bliskiej odległości/dużej głośności. Cena ma drugorzędne znaczenie.

 

Niestety, ale nie wiem czy jest w tej chwili jakiś konsensus odnośnie najmocniejszego ANC. Wcześniej królem podwórka było Bose, które za to przegrywało jakością dźwięku. Poszukaj sobie na YT porównań między Bose Noise Canceling 700, Sony WH-1000XM4 ewentualnie AirPods Max też ma dobre ANC. Overall najlepszymi słuchawkami BT z ANC jest propozycja Sony ;)

 

Pamiętam, że w jednym rankingu widziałem wyróżnione Montblanc MB 01 jako słuchawki z najlepszym ANC ever, ale to więcej nic o nich nie wiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kolek23 said:

 

Niestety, ale nie wiem czy jest w tej chwili jakiś konsensus odnośnie najmocniejszego ANC. Wcześniej królem podwórka było Bose, które za to przegrywało jakością dźwięku. Poszukaj sobie na YT porównań między Bose Noise Canceling 700, Sony WH-1000XM4 ewentualnie AirPods Max też ma dobre ANC. Overall najlepszymi słuchawkami BT z ANC jest propozycja Sony ;)

 

Pamiętam, że w jednym rankingu widziałem wyróżnione Montblanc MB 01 jako słuchawki z najlepszym ANC ever, ale to więcej nic o nich nie wiem.

Dzięki! Nie zależy mi na jakości dźwięku, najbardziej zależy mi na ANC właśnie.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, kuab said:

Dzięki! Nie zależy mi na jakości dźwięku, najbardziej zależy mi na ANC właśnie.

 

Spoko.  Imo Bose z mainstreamu, albo te Montblanc, jeśli uda się dorwać sprawdzone informacje o nich :)  Daj znać jak już coś wybierzesz i czy spełniają oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
11 hours ago, jmk said:

Kupię jakieś głośniki/zestaw/kolumny, żeby lepiej obejrzeć euro niż z tv/projektora/laptopa do 100 zł? Mogą być używki.

 

Ja miałem takie przez 15 lat, przeżyły naprawdę dużo i dalej działały :D Chyba ostatecznie je wywaliłem do śmieci, bo nie potrzebowałem w ogóle, ale za 70 zł na pewno dadzą Ci więcej niż laptop, w kontekście mocy i głośności, bez strasznego rzężenia: https://www.olx.pl/d/oferta/okazja-glosniki-komputerowe-logitech-x-230-2-1-CID99-IDJtC7g.html#d7996a4066

Albo chyba mam je gdzieś u teściów, to mógłbym Ci podesłać kurierem, ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Ja miałem takie przez 15 lat, przeżyły naprawdę dużo i dalej działały :D Chyba ostatecznie je wywaliłem do śmieci, bo nie potrzebowałem w ogóle, ale za 70 zł na pewno dadzą Ci więcej niż laptop, w kontekście mocy i głośności, bez strasznego rzężenia: https://www.olx.pl/d/oferta/okazja-glosniki-komputerowe-logitech-x-230-2-1-CID99-IDJtC7g.html#d7996a4066

Albo chyba mam je gdzieś u teściów, to mógłbym Ci podesłać kurierem, ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.

 

 

Bardzo chętnie bym je odkupił ze sprawdzonego źródła :) może być przyszły tydzień.

 

edit: kupiłbym od tego ziomka co dałeś link, ale na olx płatność z góry? coś się zmieniło, że można bez obaw?

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jmk said:

edit: kupiłbym od tego ziomka co dałeś link, ale na olx płatność z góry? coś się zmieniło, że można bez obaw?

 

Cośtam mają, to są ich własne płatności, więc pewnie działa jak aliexpress, że dopiero przekazują hajs jak dostaniesz przesyłkę, ale to moje domysły, bo nie korzystałem z tego jeszcze.

Ale ofert tych głośników jest sporo, poszukaj czy czegoś bliżej nie ma jeśli zależy Ci na czasie ;) Ja może i jestem sprawdzonym źródłem, ale moje głośniki są w bardzo złym stanie, choć działają :D 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Chyba nie do końca pasuje temat, ale spróbuję: czy ktoś z was ma doświadczenie z zatyczkami do uszu?

Chciałem kupić - zależy mi na jak najlepszej redukcji hałasu, i żeby w miarę możliwości nie wymagały ładowania.

 

Macie jakieś konkretne modele do polecenia? Cena ma drugorzędne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, kuab said:

Chyba nie do końca pasuje temat, ale spróbuję: czy ktoś z was ma doświadczenie z zatyczkami do uszu?

Chciałem kupić - zależy mi na jak najlepszej redukcji hałasu, i żeby w miarę możliwości nie wymagały ładowania.

 

Macie jakieś konkretne modele do polecenia? Cena ma drugorzędne znaczenie.

Trochę nie kumam :D szukasz jakichś słuchawek bezprzewodowych, które mają funkcję wytłumiania? 

 

Moim zdaniem opcje masz takie:
- stopery z apteki za 1 zł
- nauszniki budowlane za ok. 50-100 zł
- słuchawki Bose 35ii za ok. 2000 zł

 

O niczym innym nie wiem, co spełniałoby Twoje zadanie. A ze sprzętu audio, z tego co ja wiem, to Bose 35ii ma najlepszą renomę jeśli chodzi o wyciszanie. Ewentualnie jeszcze Sony WH-1000XM3.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2021 o 10:32, kuab napisał:

Chyba nie do końca pasuje temat, ale spróbuję: czy ktoś z was ma doświadczenie z zatyczkami do uszu?

Chciałem kupić - zależy mi na jak najlepszej redukcji hałasu, i żeby w miarę możliwości nie wymagały ładowania.

 

Macie jakieś konkretne modele do polecenia? Cena ma drugorzędne znaczenie.

chcesz do spania, pracy biurowej czy na hali ? 

 

do spania przerabiałem różnej maści zatyczki, głównie od 3M i dla mnie lipa. do pracy używam Pelotorów II i III oraz wersji z radiem (na baterie AA) i spełnia to swoje zadanie. (wszystko 3M)

 

ze słuchawek mam któreś bose za około 1000zł i ANC jest niezły... ale nie doskonały, tych co wspomniał Repear nie znam, nie używałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...