Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2009


kamiltd

Rekomendowane odpowiedzi

siema

mam ekipe hardcorowcow grajacych w fma (5 osob),szukamy jeszcze jednej osoby jestesmy w trakcie sezonu

 

WYMAGANIA

 

wiek minimum 17 lat

duzo czasu-czesto 23-1 ale i o innych porach

komunikatywnosc

 

zainteresowanych prosze o kontakt 12509747

 

zapomnialem dodac

 

sprawne hamachi

spelnione wymagania sprzetowe

internet 1 mega nie radiowy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ejj panowie mam taki problem w fm 08 i 09 gdy zakładam gre i tworze server to po wczytaniu tej gry wyskakuje ikonka i pisze unable start to server co oczywiście oznacza że nie moge grać w fm-a przez neta miał ktoś już taki problem i co zrobić abym mógł grać przez neta a i mam Viste a gdy miałem xp wszystko elegancko działało prosze o pomoc pilne !

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem w grze przez sieć w FM 09 9.1.0, chodzi o to, że graliśmy z kumplem przez neta i wszystko było ok, pozniej na tym samym save-ie gralismy na jednym kompie i trzeba bylo podlaczyc drugiego gracza i tu pojawia sie problem gdyż nie da sie go odlaczyc przez to kumpel nie moze wejsc na "siebie" ze swojego kompa, a więc moje pytanie brzmi: czy wie ktoś jak go odłaczyc?

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam problem w grze przez sieć w FM 09 9.1.0, chodzi o to, że graliśmy z kumplem przez neta i wszystko było ok, pozniej na tym samym save-ie gralismy na jednym kompie i trzeba bylo podlaczyc drugiego gracza i tu pojawia sie problem gdyż nie da sie go odlaczyc przez to kumpel nie moze wejsc na "siebie" ze swojego kompa, a więc moje pytanie brzmi: czy wie ktoś jak go odłaczyc?

 

 

 

 

 

Menadżer->Opcje->Urlop-> i zaznaczasz rozłącz z tym klientem sieciowym...

 

 

 

 

Ps. Szukam aktywnych graczy Fm 9.3.0 gg 4509869

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

My z ekipką już troszke napierdalamy. Jestesmy po wczorajszej grze i dzis mamy przed sobą 1 kolejkę. Myśle że jeszcze jedna osoba z dobrym łączem przydała by się tak aby nas było 6 :) Arsenal, Liverpool, Man U, Man City, Everton już zajęte ;) Gramy na łatce 9.3!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...