Skocz do zawartości

Cheaty do FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry temat ale w sumie ma to coś z cheatowania. Daty, kiedy w grze pojawiają newgeni:

 

Brazil 1-2 / 2 January

Iceland 1-5 / 5 January

Ireland 1-5 / 5 January

Finland 1-7 / 7 January

Africa 1-15 / 15 January

Norway 1-20 / 20 January

Belarus 2-14 / 14 February

Croatia 6-20 / 20 June

France 6-20 / 20 June

Germany 6-20 / 20 June

Greece 6-20 / 20 June

Hungary 6-20 / 20 June

Northern Ireland 6-20 / 20 June

Portugal 6-20 / 20 June

Switzerland 6-20 / 20 June

Turkey 6-20 / 20 June

Ukraine 6-20 / 20 June

Wales 6-20 / 20 June

England 6-24 / 24 June

Slovakia 6-29 / 29 June

Belgium 6-30 / 30 June

Czech Republic 6-30 / 30 June

Italy 6-30 / 30 June

Poland 6-30 / 30 June

Bulgaria 7-1 / 1 July

Slovenia 7-1 / 1 July

Denmark 7-7 / 7 July

Holland 7-7 / 7 July

Serbia 7-10 / 10 July

Spain 7-10 / 10 July

South Africa 7-15 / 15 July

Argentina 8-1 / 1 August

Japan 12-9 / 9 December

Middle East 12-9 / 9 December

China 12-27 / 27 December

Russia 12-27 / 27 December

Sweden 12-27 / 27 December

United States 12-27 / 27 December

Odnośnik do komentarza
Po wypakowaniu masz plik .xml, który trzeba skopiować do Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\nazwa skina\panels

 

witam

 

Mam kilka pytań. Po jakim czasie są efekty tego treningu, o ile może wzrosnąć CA w ciągu sezonu? Jak wygląda sprawa kontuzji?

 

 

z góry wielkie dzięki za odp.

 

No właśnie według mnie z tym jest problem, ja używałem tego treningu łącznie z plikiem xml i:

 

 

- zmęczenie zawodników jest spore, przede wszystkim drastycznie wzrasta liczba kontuzji na treningach

 

- skok wcale nie jest taki wysoki jest zauważalny przez pierwsze 1-2 tygodnie (zielone strzałki) ale później następuje zatrzymanie ( i wcale nie na poziomie max CA) a wręcz czasem cofanie się umiejętności....

 

Ja wróciłem do treningów TUGa i czekam może ktoś zrobi wreszcie ostateczną wersję w 100% zgodna z 09.

Odnośnik do komentarza
Po wypakowaniu masz plik .xml, który trzeba skopiować do Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\nazwa skina\panels

 

 

 

tzn : ten plik xml ma sie znajdować i w folderze schedules i w folderze skins/panels? bo tak zrozumiałem ale chciałbym sie upewnić ?

 

 

z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Po wypakowaniu masz plik .xml, który trzeba skopiować do Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\nazwa skina\panels

a jeśli nie korzystasz z innego skina niż defaultowy, to równie dobrze możesz to skopiować do katalogu (domyślna ścieżka) Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\panels

Odnośnik do komentarza
Po wypakowaniu masz plik .xml, który trzeba skopiować do Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\nazwa skina\panels

 

mam pytanie czy Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\nazwa skina\panels jest to samo co: C:\Documents and Settings/Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\skins?

 

u mnie w moich dokumentach w "skinie" nie ma nazwy skina i katalogu panels. Gram na na skinie defautowym.

 

wielkie dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
"nazwa skina" to jest nazwa skina jakiego aktualnie używasz. Jeśli używasz domyślnego skina to zrób tak jak wyżej napisał M4ciek

 

U mnie ścieżka wygląda tak

 

H:\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\echelon_right\panels

 

 

ok. a co oznacza panels?

 

wrzucasz ten trening do głównego katalogu, gdzie jest gra zainstalowana czy do katalogu moje dokumenty itd.?

Odnośnik do komentarza
Treningi wrzucasz tam gdzie treningi są przechowywane, czyli w schedules w dokumentach, a panels to jest katalog, w którym są rózne pliki xml potrzebne do skina. Ściągnij jakiś skin i zobacz co jest w katalogu panels

 

 

a gdzie się znajduje skin defautowy? szukałem nigdzie go nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Skin domyślny znajduje się w głównym folderze gry, spakowany w plik skins.fmf. Jak się chcesz pobawić, to możesz go rozpakować za pomocą resource archiver, ale to jest strata czasu. Dlatego po raz kolejny napiszę: poszukaj sobie jakiegoś fajnego skina i go ściągnij (w dodatkach jest sporo linków, ja używam skina echelon), wypakuj go, wrzuć do katalogu panels ten plik xml, albo stwórz w dokumentach katalog panels i tam wrzuć xmla. Nie zapomnij przeładować skina w FM'ie. Prościej już się nie da wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Skin domyślny znajduje się w głównym folderze gry, spakowany w plik skins.fmf. Jak się chcesz pobawić, to możesz go rozpakować za pomocą resource archiver, ale to jest strata czasu. Dlatego po raz kolejny napiszę: poszukaj sobie jakiegoś fajnego skina i go ściągnij (w dodatkach jest sporo linków, ja używam skina echelon), wypakuj go, wrzuć do katalogu panels ten plik xml, albo stwórz w dokumentach katalog panels i tam wrzuć xmla. Nie zapomnij przeładować skina w FM'ie. Prościej już się nie da wytłumaczyć

 

 

wielkie dzięki za cierpliwość :piwo:

 

i już ostatnie pytanie do Ciebie: czy zamiast tworzenia w moich dokumentach katalogu panels, mogę skopiować plik xml do katalogu skin znajdującego się w także moich dokumentach?

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza

Jezus, ja już nie wiem jak to prościej wytłumaczyć :|:|

 

Spróbuje to jeszcze raz napisać, chyba już po raz piąty i ostatni. Potem radźcie sobie sami

 

W pierszym poście tego tematu jest link to treningu, tam też jest opisane jak go zainstalować. Prościej nie da się wytłumaczyć.

 

How to install: After downloading the .rar file unrar it and then copy the .xml file into the folder:

 

C:\Documents and Settings\my name\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\name skin\panels

 

Then copy the schedules into your schedules folder in My Documents.

 

After loading the game, go to Preferences->Sounds & Display and untick Skin Cache and tick Reload Skin

 

Nie umiecie angielskiego ?? OK, przetłumaczę. Pierwsza możliwość:

 

Jak zainstaloać: Po ściągnięciu pliku .rar rozpakuj go i potem skopiuj go do folderu:

 

Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\"nazwa skina jakiego aktualnie używasz"\panels

 

Potem skopiuj trening (plik .tsh) do katalogu Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules

 

Jeśli nie masz takiego folderu to go stwórz !!

 

Po załadowaniu gry idź do: Opcje->Ustawienia->Dźwięk i obraz-> odznacz "Używaj buforowania skórki"->zaznacz "Zawze odświeżaj skórkę po zatwiedzeniu"

 

WSIO

 

Druga możliwość

 

Jeśli używasz tylko domyślnej skórki idź do katalogu: Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008 i utwórz folder panels i do niego skopiuj plik .xml

 

Potem skopiuj trening (plik .tsh) do katalogu Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules

 

Jeśli nie masz takiego folderu to go stwórz !!

 

Po załadowaniu gry idź do: Opcje->Ustawienia->Dźwięk i obraz-> odznacz "Używaj buforowania skórki"->zaznacz "Zawze odświeżaj skórkę po zatwiedzeniu"

 

Z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...