Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny błąd:

 

Klikając na jakieś nazwisko w ulubionym personelu klubu nie zostajemy przeniesieni do jego profilu. Nic się nie dzieje.

Dzieje się, ale pod warunkiem, że dany ulubieniec jest w bazie gry. :>

Sprawdzone, w Evertonie działa zarówno Moyes, Reid i Royle ;]

 

Mnie przenosi do profilu tylko przy legendach klubu :/.

Odnośnik do komentarza
Ja pobrałem wersje waniliową i jak klikam na ikonke to pokazuje się info "wystąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta"

może FM nie chodzi na SP3...

 

A zainstalowałeś DirectX-a? Tego dołączonego do wersji demo?

Tak.

Odnośnik do komentarza

Ode mnie słówko - optymalizacja tego silniku 3d jest po prostu beznadziejna!

 

Mój komputer to prehistoria (512 RAM, Athlon 2200+), ale w Fifa Manager 09 silnik meczowy chodzi bez przycięć i płynnie, a w FMa 2009 nie da się grać! Tnie się obraz, piłkarze stoją 5 sekund i się ruszają krok do przodu, istny pokaz slajdów, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby byłaby to fotorealistyczna grafika, ale ta kupka pikseli?

 

Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Tak.

 

A jesli możesz napisz jaki masz komp, wersje windowsa i wersje javy.

U mnie na widows xp sp2, java 6 uptade 5 i wersja waniliowa z gameshadow chodzi bez problemu.

 

EDIT: A to może komuś pomoże (wypowiedź Rem-8 z cmrev.com)

 

OK, koledzy. Jeśli demo Wam się nie uruchamia to:

 

- aktualizacja DirectX 9.0c lub 10 (żadne dotnetfx.exe, bo to nie jest DirectX tylko .NET Framework 2.0 lub 3.0).

http://www.microsoft.com/downloads/details...;DisplayLang=en - DirectX 9.0c, dla 10 nie musicie pobierać aktualizacji

- update sterowników do kart graficznych po wgraniu DirectX'a

- Service Pack 3 dla Windows XP i Service Pack 1 dla Windows Vista - pomaga, uwierzcie

- dla kart ATI Radeon 128 MB - http://support.ati.com/ics/support/default...uestionID=38664

Odnośnik do komentarza
Tak.

 

A jesli możesz napisz jaki masz komp, wersje windowsa i wersje javy.

U mnie na widows xp sp2, java 6 uptade 5 i wersja waniliowa z gameshadow chodzi bez problemu.

Windows XP Pro, SP3, (5.1 kompilacja 2600)

procek 1.1 GB

1280 RAM

GeForce MX 4000

 

Java 6 update 10 ((build 1.6.0_10-b33))

Odnośnik do komentarza

Uff, co tu napisać. Ściągnąłem truskawkę. Konferencje ciekawe, ale i tak nie wiem o czym oni do mnie gadali - zobaczymy w PL. Zaraz robiłem sparing, to mnie najbardziej interesuje i takie oto moje wrażenia:

- mecz wczytuje się jakieś 10 sekund, szkoda...

- bardzo ładnie zawodnicy się ruszają

- zdarzają się przywieszki, przebieranie w miejscu nogami

- obawiałem się tych ocen dziesiętnych, ale rzeczywiście lepiej można ocenić gracza, jednak obeszło by się bez tego

- 3D mi nie przycina, dobrze, że w sierpniu wymieniłem sprzęt

 

Ogólnie w miarę ładnie, ale niepokoi mnie wydłużająca się lista bugów... W każdym razie ciśnienie na nowego eFeMa minęło, gram nadal 2k8 i kontynuuję karierę. Poczekam aż 09 stanieje i wyjdą łatki, czyli początek nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Forum SI jest pełne zgłaszanych błędów. Mam nadzieję, że to wina wersji demo - beta chodziła nienagannie -, inaczej zostaję do stycznia przy 2008.

 

Całe szczęście od początku pisałem, że FM08 posłuży mi jeszcze co najmniej do lutego, więc wielkiego rozczarowania nie ma ;)

Martwi: ilość słupków/poprzeczek

Zawodnik po wślizgu wstaje dobre 2 minuty.

Wydaje mi się, czy w meczu strzałki same się ustawiają :|

 

Plusy: Przed każdym meczem możemy udostępnić niewykorzystanych zawodników do gry w rezerwach.

Odnośnik do komentarza
GeForce MX 4000

 

Niektórym pomagała instalacja dotnetfx.exe

A tak na marginesie, czy innym graczom z taką karta udało się uruchomić FM-a?

Wiem, że podobne problemy były z posiadaczami fx5200 (warto zainstalować najnowsze stery do karty).

Jak mam zainstalowany NET Framework 2.0 to raczej ten plik niepotrzebny?

Odnośnik do komentarza
Kolejny błąd:

 

Klikając na jakieś nazwisko w ulubionym personelu klubu nie zostajemy przeniesieni do jego profilu. Nic się nie dzieje.

Dzieje się, ale pod warunkiem, że dany ulubieniec jest w bazie gry. :>

Sprawdzone, w Evertonie działa zarówno Moyes, Reid i Royle ;]

 

W West Hamie jest Glen Johnson, który gra w Portsmouth i nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza

U mnie też nie chce odpalić ani wersji małej ani dużej. Szkoda, to chyba już koniec mojej przygody z FM'ami.

 

A tak na marginesie i ironicznie - FM 2009 to rzeczywiście rewulucja, skoro nawet dema u dużej liczby osób nie idzie odpalić :P

 

A może będzie jeszcze patch do dema? To dopiero by było :D

Odnośnik do komentarza

Zagralem 1 mecz, ladowal sie dobra minute, po zaladowaniu animacja troche sie tnie ale da sie przezyc, jednakze 4 kontuzje w jednym meczu to lekka przesada, poki co soebie dalsza gre daruje

Z plusow to napewno rynek transferowy po wystawieniu na TL Gudjonsena juz na drugi dzien przychodzily za niego ofery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...