Skocz do zawartości

Giełda sprzętowa


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam około roczną Nokię 5800 XM czarną z niebieskim paskiem. Telefon jest w stanie 5-, bez sim-locka (fabrycznie), nie brandowany, full komplet (wszystko to co dają w Plusie czyli: telefon, bateria, ładowarka, rysik, karta pamięci 8 GB, słuchawki stereo nawet nie otwierane, instrukcja, gwarancja, płyta z oprogramowaniem, kabel USB, chyba tyle jak pamiętam. Dodatkowo zainstalowanych jest kilka bardzo fajnych tematów). Cena jaka mnie interesuje to 450 PLN. Na dniach wystawię aukcję na Allegro.

Wszelkie pytania i propozycje kierować na PW.

PS. Nie zamieniam na inny model, interesuje mnie tylko gotówka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakupiłbym BARDZO tanio konsole PS2, może komuś się już znudziła, nie używa i chce uszczęśliwić drugą osobę, która nigdy nie miała konsoli ;)

 

 

Jeszcze jestes zainteresowany? Za jakis tydzien bede mial konsole PS2 + 10 gier. Sprzedam pewnie za okolo 250zl konsola + 15zl za gre. Oprocz tego mam dwa Xboxy 360 - jeden dziala bez problemu, zatem sprzedam go za okolo 300zl. Drugi ma RROT, wiec pozbylbym sie go w tym stanie za okolo stowe lub po naprawie rowniez za okolo trzysta zlotych.

 

Swoja droga - gdyby ktos chcial kupic tanio jakis uzywany aparat cyfrowy, od slabego po w_miare_dobry, to mozna uderzac na PW.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kupię (bez szczególnych wymagań co do ew. osiągów) tuner telewizyjny zewnętrzny, działający pod Windows 7, sprzedam za grosze tuner Compro VideoMate Action Pro (wsparcie sterowników kończy się na Viście).

 

Albo uśmiechnę się od ucha do ucha do usera który umie mi doradzić jak to ustrojstwo zainstalować posiadając sterowniki na Vistę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja mam do sprzedania:

 

AMD Phenom 9150 (taki tam energooszczędny 4-jajowiec, bodaj TDP na poziomie 65W - chłodny i dosyć wydajny) OEM.

 

Asrock K10N78hSLI-GLAN (sprawna, prosta płytka, nawet da się na tym kręcić, poza tym stabilna jak skała :) ) BOX.

 

2x1GB DDR2 Patriot LLK (chyba nie trzeba przedstawiać ;) bdb pamięci z dobrym potencjałem OC) oryginalny blister.

 

Proc 200, płyta 120, ram 140. Przy zakupie kompletu gratis dorzucę wyświetlator na PCI-E w postaci Quadro NVS280.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...