Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam ważną umowę z Orange to kiedy mogę przenieść swój numer do nju mobile bez dodatkowych opłat?

przez pół roku będziesz miał abonament 0zł w nju pod warunkiem że karta nie będzie wykonywała zdarzeń wychodzących, można odbierać, numer tymczasowy, warto zrobić to wcześniej, bo wtedy już nabija Ci się staż i po pół roku będzie większy pakiet.

 

Galaxy S5 Neo czy iPhone 5C?

 

zdecydowanie S5, 5C to porażka

Ktoś może miał jakąś styczność z budżetowcem pt. Prestigio Muze c3?

Jakieś opinie?

do jakiej kwoty chcesz kupić smartfon ?

Odnośnik do komentarza

Babka na czacie mi powiedziała, że mogę rozpocząć przenoszenie numeru miesiąc przed końcem umowy.

przenos juz dzis, dostaniesz tymczasowy nr, pol roku za 0zł w nju.

 

Nie znam się na smartfonach.

Obecnie używam LG L90, ale zawiesza się w nim wszystko. Dosłownie i w przenośni.

Szukam czegoś do 1500 zł. Coś możecie polecić ?

Samsung S5 ?

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie tu nie było, ale już nie wiem gdzie jeszcze mogę uzyskać pomoc. Mam nadzieję, że w dobrym dziale piszę, ale do rzeczy. Laptop nie wykrywa mojego galaxy s3. Wczoraj wszystko działało normalnie chodziło, zgrywałem zdjęcia, odłaczyłem telefon, wyłączyłem kompa. Dziś podłączam, słychać normalnie dzwięk podłączania USB, w Menadżerze urządzeń widać normalnie Samsung android phone, telefon się ładuje, ale nie mam dostępu do jego pamięci. Próbowałem na trzech kablach, róznych portach USB, na stacjonarce i dupa. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje i nie biorę pod uwagę schrzanionego wejścia w telefonie. (A może powinienem?)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dawno mnie tu nie było, ale już nie wiem gdzie jeszcze mogę uzyskać pomoc. Mam nadzieję, że w dobrym dziale piszę, ale do rzeczy. Laptop nie wykrywa mojego galaxy s3. Wczoraj wszystko działało normalnie chodziło, zgrywałem zdjęcia, odłaczyłem telefon, wyłączyłem kompa. Dziś podłączam, słychać normalnie dzwięk podłączania USB, w Menadżerze urządzeń widać normalnie Samsung android phone, telefon się ładuje, ale nie mam dostępu do jego pamięci. Próbowałem na trzech kablach, róznych portach USB, na stacjonarce i dupa. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje i nie biorę pod uwagę schrzanionego wejścia w telefonie. (A może powinienem?)

Najprostsza rzecz jaka mi przychodzi do głowy to ustawienia transmisji danych na telefonie. Po podłączeniu tel kablem z kompem, odblokuj telefon i zatwierdź opcję która się być może wtedy pojawia (na telefonie). Jeżeli ładuje to jest połączenie po kablu (styki działają) i nie jest to problem ze sprzętem a z softem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli telefon ma być w pełni używany i mają być instalowane jakieś aplikacje na nim to odradzam telefony z windows phonem. Coraz więcej firm rezygnuje z tworzenia apek na WP. Na świecie udział WP na rynku maleje. Polska jest wyjąkowym rynkiem bo obecnie WP ma 30% rynku ale tylko dzięki tanim "zetafonom" z WP, które używane są głównie przez starsze osoby, a oni zwykle nie instalują żadnej z aplikacji. Firmy developerskie, które zajmują się tworzeniem apek klientom robią aplikacje najpeirw na ios i androida i otwarcie odradzają robienie aplikacji na windows phone.

Odnośnik do komentarza

Na początku to pewnie internet i jakieś apki. Ważną sprawą jest aparat, ma być jak najlepszy, bede robił nim zdjęcia przez lunetę i zależy mi na jakości. A reszta to pewnie wyjdzie w prani :) .

jakiś znajomy tak robi fotki ? możesz wrzucić link, jak prezentuje się jakość takich zdjęć ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...