Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu mimo, że mam kartę 8GB ciągle mi się wyświetla komunikat, że nie mam miejsca na dysku? Niby instalują mi się gry na karcie, a mimo to ciągle nie mam miejsca na instalacje nowych, bo nie ma pamięci telefon :/

 

Jaki telefon, jaki system, jaka wersja?

 

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze zmianą właściciela numeru w Plusie? Mam numer od dziesięciu lat, no ale z wiadomych względów wcześniej był zarejestrowany na ojca i tak zostało do dzisiaj. Umowa na ten numer kończy się w lutym, ja sam chcę przejść do Orange. Czy muszę iść z ojcem i zmienić właściciela, czy mam czekać do końca umowy, czy przenieść numer do Orange i dopiero już jako klient Orange zmieniać? Rozumiem oczywiście, że nie ma z tym jakichś większych problemów?

 

Zmiana właściciela numeru = cesja.

 

W Plusie kosztuje 30 zł w Orange 20 zł więc lepiej w Orange ;)

 

Oczywiście osoba na którą będzie przepisywany numer musi przedstawić dokumenty potwierdzające, że stać ją na opłacanie abo. Oczywiście cesja musi odbyć się w obecności osoby która jest właścicielem numeru.

Odnośnik do komentarza

Masz tylko 160 mb wewnętrznej pamięci. Więc nie poszalejesz. Nawet jeśli przeniesiesz aplikację na kartę SD to ona zostawią swoją część w pamięci tel.

Pozostaje tylko wymiana telefonu lub usunięcie zbędnych aplikacji.

 

EDYTA: zakładam, że przenosisz zainstalowane programy na kartę SD. To się nie dzieje automatycznie, trzeba to robić ręcznie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w radio często reklamują, że w Orange można dożywotnio wybrać sobie jakiś numer i bez dodatkowych opłat czy doładowań można mieć z nim darmowe połaczenia? Ktoś coś słyszaał? Gdzie haczyk?

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/darmowe-rozmowy-z-dowolnym-numerem-w-prepaidach-orange,2,3,27318.html

 

Wygląda na to, że nie ma haczyka.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze zmianą właściciela numeru w Plusie? Mam numer od dziesięciu lat, no ale z wiadomych względów wcześniej był zarejestrowany na ojca i tak zostało do dzisiaj. Umowa na ten numer kończy się w lutym, ja sam chcę przejść do Orange. Czy muszę iść z ojcem i zmienić właściciela, czy mam czekać do końca umowy, czy przenieść numer do Orange i dopiero już jako klient Orange zmieniać? Rozumiem oczywiście, że nie ma z tym jakichś większych problemów?

byłem w plusie przez dwa lata, cesja numer wtedy kosztowałą 50zł+vat, proponuje zadzwonić na BOK Orange i zapytać czy może to zrobić przy przeniesieniu numeru, powinni to zrobić bezpłatnie lub za symboliczną opłatą

Odnośnik do komentarza

Panowie jaka może być przyczyna rozłączania w samochodzie połączenia przychodzącego bluetooth?

 

Telefon to Samsung Galaxy Ace I, problem występuje tylko podczas odbierania połączeń, kiedy ja telefonuję via zestaw głośnomówiący, to mogę normalnie gadać, nic nie rozłącza. Natomiast przy odbieraniu następuje jakby restart telefonu (gaśnie ekran, następuje skanowanie multimediów w telefonie). Nie jest to wina zestawu w samochodzie, bo na innych telefonach działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Korzystam tylko z neta z transmisji danych (czyli nie korzystam z wifi), okazjonalnie oglądam jakiś filmik na żydrurze, czasem pobiorę jakąś empetrójkę, codziennie właściwie trochę łażę na necie, czasem więcej czasem mniej (ale w sumie codziennie minimum 20 minut) i nie zdarzyło mi się wykorzystać więcej niż 300mb, z reguły mieszczę się tak jak napisał Smetek w 200mb.

Odnośnik do komentarza

Ja się kłócę z Orange. Przed wyjazdem na trzy dni za granicę wziąłem od nich pakiet 50 MB w UE - według nich przez trzy dni zużyłem prawie 200 MB! Normalnie z 1 GB pakietu w komórce w miesiącu zużywam ok 100 MB. Nie wierzę, że sprawdzenie poczty, google maps i przeglądanie www wieczorami potrafiło tyle ściągnąć danych. W dodatku doczekać się na pisemne rozpatrzenie reklamacji też nie można.

Czy ktoś w ogóle jest zadowolony z obsługi (szczególnie przez konsultantów na infolinii) swojego operatora?

Odnośnik do komentarza

Nikt Ci nie uzna reklamacji, operator nie odpowiada za sieć radiową oraz core operatora w innym kraju, precyzując każda sieć(nawet w polsce) ma inną kompresję danych, oznacza to, że u jednego za ten sam content zostaniesz obciążony za 200mb u innegoo 100, u innego 250, gdzie przeglądając to samo na kompie stacjonarnym pobrałbyś powiedzmy 300mb

 

operatorzy w Polsce dość mocno kompresują dane w porównaniu do operatorów zagranicznych, co widać na Twoim billingu

Odnośnik do komentarza

Orange jednak miło mnie zaskoczył: wprawdzie uważają, że opłaty za połączenia internetowe zostały naliczone prawidłowo ale ponieważ ponad miesiąc czekałem na rozpatrzenie swojej reklamacji to ją uznali i zwrócą mi kwotę za roamingowe połączenia internetowe a dodatkowo dają mi rabat 25 zł na najbliższej fakturze.

Trochę poprawili swój wizerunek bo byłem już gotów zrywać umowę.

Odnośnik do komentarza

Kompatybilne w sensie jakim?

np. podłączając słuchawki od SE (a ja już mam Sonego czyli po rozpadzie tych dwóch firm) X10 mini (także 3,5 jack) wyskakuje, że słuchawki są niekompatybilne i nic nie gra. Zwyczajne słuchawki dajmy na to od jakiegoś mp3 czy czegokolwiek grają bardzo nieciekawie, dlatego chce się dowiedzieć jakie są oryginalne słuchawki do Tipo, bo w Orange ich nie dostałem.

Odnośnik do komentarza

Ktoś się zna na sprawach technicznych?

Wczoraj spadła mi Nokia E52 z małej wysokości, bo z jakiś 10cm, ale skutki tego upadku są chyba opłakane :/

Telefon mocno się nagrzał i wyłączył. Po włączeniu nie mam podświetlenia na wyświetlaczu. A potem zauważyłem, że nawet przy wyłączonym telefonie, i włożonej baterii, całość się niemiłosiernie grzeje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...