Skocz do zawartości

Rozbudowa działu FM Live


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie o rozbudowę działu. Ja nie mam pojęcia jak to wygląda od środka bo nikt mnie nie zaprosił do gry :P dlatego nie wiem z czym to się je i proszę aby ktoś to jakoś zobrazował. Tak jak w FM 2008 mamy tematy taktyki, talenty, trening itp. Czy tutaj również coś takiego być powinno?

Odnośnik do komentarza

więc jakieś FAQ w stylu 'STOP!' by się przydało. co do taktyk, to nie w takiej formie jak w dziale FM08. jeżeli już to dyskusja w stylu 'Akademii taktycznej'. talenty wg. mnie też by się nie sprawdziły. można ewentualnie wydzielić podfora dla różnych serwererów, ale chyba nie ma aż tak wielu graczy, żeby to było konieczne. można by też gdzie podczepić temat z linkiem do tematu na forum SI gdzie można się zgłaszać po invite'y, ale ja go nie ma. Fika go kiedyś dawał, niech tu wklei. :>

Odnośnik do komentarza

To trochę inaczej wygląda :). Taktyki jako takie są, ale musisz się wszystkiego uczyć od nowa. Polecenia indywidualne, strzałki... wszystko to zależy od odpowiednich skilli, które musisz wytrenować. Talenty... Ciężko powiedzieć, nie ma czegoś takiego jak w FM, że wpisujesz nazwisko i hop! wyskakuje. Myślę, że trzeba stworzyć temat "Informacje ogólne" w którym byłoby między innymi słówko o zaproszeniach (z tego co wiem, to tylko testerzy mogą wysyłać zaproszenia) jak i o samej rozgrywce :) .

Odnośnik do komentarza
Na razie o rozbudowę działu. Ja nie mam pojęcia jak to wygląda od środka bo nikt mnie nie zaprosił do gry :P dlatego nie wiem z czym to się je i proszę aby ktoś to jakoś zobrazował. Tak jak w FM 2008 mamy tematy taktyki, talenty, trening itp. Czy tutaj również coś takiego być powinno?

Istnienia treningu w grze chwilowo nie zaobserwowałem ;-)

Sądzę, że po pierwsze powinien powstać temat typu FAQ, wyjaśniający najważniejsze różnice w mechanizmie gry w porównaniu ze stacjonarnym FMem. Po drugie proponuję temat, w którym chętni do gry prosiliby o zaproszenia, żeby nie zaśmiecać tematów merytorycznych ;)

 

[edit] widzę, że wszyscy trzej się co do potrzeby istnienia tematu informacyjnego zgadzamy :D

Odnośnik do komentarza
Sądzę, że po pierwsze powinien powstać temat typu FAQ, wyjaśniający najważniejsze różnice w mechanizmie gry w porównaniu ze stacjonarnym FMem.

To niech go ktoś stworzy i treść prześle mi na PW. Ja utworzę odpowiedni temat.

Po drugie proponuję temat, w którym chętni do gry prosiliby o zaproszenia, żeby nie zaśmiecać tematów merytorycznych

To akurat nie powinien być problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...