Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

Tubylczy :>

 

Dla mnie Micański to dobry piłkarz, ale niestabilny. W Odrze miał znakomity start, a później grał bezbarwnie. Ale faktycznie to co wyprawiał w ostatnich meczach było niesamowite jak na polską ligę. Zagłębie z taką grą nie spadnie na pewno. Nazbierają sobie punktów, a na koniec będą rozdawać karty w meczach z drużynami, które walczą o utrzymanie/puchary.

Odnośnik do komentarza

Bajora zna z czasów Lecha jeszcze, a u nas jakoś nie potrafił się przebić. Fakt dostawał niewiele szans, ale to Franz widział go na treningach i widocznie nie sprawiał pozytywnego wrażenia. Zagłębie już na tyle odjechało, że teraz powinno tylko kontrolować sytuacje.

 

Swoją drogą orientuje się ktoś czy Bajor robi ten kurs trenerski, którego PZPN wymaga od trenera, który prowadzi zespół w Ekstraklasie? Bo chyba niedługo tymczasowa licencja mu się kończy.

Odnośnik do komentarza
  • 9 lat później...

"Skrzydłowy Bartłomiej Pawłowski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do tureckiego Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü. Z nową drużyną podpisał trzyletnią umowę."

 

Tym posunięciem IMO Miedziowi sami eliminują się z walki o górną ósemkę Ekstraklasy. Obawiam się, że jest to sygnał dla Starzyńskiego czy Bohara, że jeśli chcą powalczyć o coś więcej niż terminowy przelew na konto, to lepiej niech zawijają do większych miast. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kuba199321 napisał:

Ja z perspektywy kibica patrzę na to nieco inaczej.

To wiele tłumaczy ;) odnoszę jednak wrażenie, że dla Zagłębia wszystko powyżej 'ósemki' będzie czymś ekstra. Imponuje mi to, co robi się tam z młodzieżą i szczerze im życzę, żeby z takim składem osiągnęli jak najlepszy wynik.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

E tam. Nie każdy w tej lidze musi grać o mistrzostwo albo puchary.

Tak sobie może myśleć Norwich w Anglii czy Lecce we Włoszech, których sukcesem będzie kilkuletnie utrzymanie w najwyższej fazie rozgrywkowej. W tak losowych rozgrywkach jak ekstraklasa działacze klubu pokroju Zagłębia byliby głupi, gdyby nie próbowali celować w puchary. Jeśli mają ambicję na połowę stawki to równie dobrze mogą zamknąć klub, bo nie chcą żadnego progresu.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gacek napisał:

Tak sobie może myśleć Norwich w Anglii czy Lecce we Włoszech, których sukcesem będzie kilkuletnie utrzymanie w najwyższej fazie rozgrywkowej. W tak losowych rozgrywkach jak ekstraklasa działacze klubu pokroju Zagłębia byliby głupi, gdyby nie próbowali celować w puchary. Jeśli mają ambicję na połowę stawki to równie dobrze mogą zamknąć klub, bo nie chcą żadnego progresu.

Mam wątpliwość. Akurat przypadek Zagłębia jest ciekawy, bo to naprawdę niezły klub, z dobra kasą, z świetną akademią, ogólnie maksymalnie stabilny. Teoretycznie są tam wszelkie fundamenty, które pozwalałby na regularne walczenie o TOP3. Ale jednak z klubu taki sygnał nie wychodzi i to też jest wymowne. No i ta frekwencja... 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, ta liga jest na tyle słaba, że posiadając stabilne finanse (inna sprawa, że od dwóch lat nie tak duże) trzeba mierzyć w puchary. 

21 godzin temu, klinsmann napisał:

ten Porębski

Poręba. No chyba, że łączysz Porębę i Pakulskiego w jednego gościa ;) 

Co do młodych, to myślę, że jeszcze w tym sezonie coś może zamieszać młody Mucha, a tak na dalszą przyszłość to Borkowski. 

Już prawie rok nie byłem na meczu rezerw, dlatego nie wiem czy ktoś jeszcze się pojawił. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...