Skocz do zawartości

Korona Kielce


Rekomendowane odpowiedzi

Korona jest rozbrajająca. Piękne pierwsze 45 minut, utrata bramki i koniec gry (jedynie momentalne przebłyski). A szkoda, bo należał się nam chociaż jeden punkt.

Szkoda, że pan Hubcio Siejewicz nie zauważył ręki Rzeźniczaka, za co należała się druga żółta karta. Następnie prawidłowo zdobyta bramka i oczywiście odgwizdany faul na Musze, który wszedł po prostu na piłkarza z Kielc (nie pamiętam kto to był).

Brawa dla Rogera, który zachował zimną krew i strzelił na 2:0. Zachował się bardzo profesjonalnie. Bonin też mi się podobał w meczu. Wiele pięknych zagrań, zwodów. Sam też miał okazje na podwyższenie stanu bramkowego Korony.

Natomiast co do takich piłkarzy jak Robak, który nadaję się w tej rundzie co najwyżej do popularnego ostatnio na CMF Przeboju Wolbrom (który zresztą lubię i jestem na większości meczy (btw będę miał wałka komu kibicować jak będą grali z Koroną ;) )), nie mam pytań. To samo Andradina, który coś się ostatnio nie pokazuję (ale jemu wybaczamy na stare lata).

No cóż. Szkoda, ale jaka gra taki wynik. I muszę poprzeć PJM'a - Czesio Michniewicz jest do wzięcia.

Odnośnik do komentarza

Znane już są szczegóły

 

- Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw podjąłem decyzję o wycofaniu się ze sponsorowania Korony - powiedział w środę Krzysztof Klicki. W Kielcach trwa konferencja prasowa biznesmena.

- Byłem oszukiwany. Ta sytuacja jest moją osobistą porażką. Muszę myśleć o przyszłości. Nie mogę pozwolić, żeby w przyszłości marka Kolporter była szargana. Podjąłem decyzję o wycofaniu się ze sponsorowania klubu Kolporter Korona - powiedział Klicki. na konferencji prasowej w Hotelu Łysogóry.

 

- Zdecydowałem się ratować bankrutującą trzecioligową drużynę Korona Kielce. Postawiłem sobie za cel wejście do najwyższej klasy rozgrywek. Konsekwentnie walczyłem z patologiami w piłce nożnej, rasizmem, korupcją - Klicki rozpoczął od przypomnienia historii swojego "wejścia" do piłki nożnej.

 

- Należy liczyć się z taką możliwością, że odejdzie - mówił na początku afery korupcyjnej wokół Korony Wiesław Tkaczuk, jeden z najbliższych współpracowników Klickiego.

 

Odejście biznesmena z klubu sprawi, że piłka nożna na wysokim poziomie praktycznie przestanie w Kielcach istnieć. Wycofanie się Krzysztof Klickiego to wynik afery korupcyjnej i postawienia zarzutów przez prokuraturę działaczom i byłemu trenerowi Dariuszowi W.

Odnośnik do komentarza
Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera Korony Kielce, poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że wycofuje się z finansowania tego klubu.

Wszystkie zobowiązania zapisane w umowie zostaną wypełnione do końca bieżącego sezonu.

 

- Po wiadomościach z wrocławskiej prokuratury jestem zdruzgotany. Muszę powiedzieć, że poczułem się oszukany - powiedział Klicki na konferencji prasowej, odnosząc się w ten sposób do zarzutów korupcyjnych ciążących nad klubem.

- Absolutnie nie dopuszczę jednak do sytuacji, by Korona przestała istnieć. Teraz tylko działacze muszą stawiać cele na miarę budżetu, bo ja wycofuję się z finansowania, jak również wycofuję nazwę Kolporter - dodał.

 

I jak mamy doczekać sie Wielkich pieniędzy w Naszej piłce, skoro najbogatsi Polacy tylko sie do niej zrażają.

Odnośnik do komentarza

No cóż. Chciało się bawić w piłkarski poker to teraz sobie pokopiemy w drugiej lidze. Ciekawe ile zajmie Koronie i czy uda się wygrzebać na pierwszoligowe boiska.

Ciekawe jest też to, że Klicki mówił w radiu, że jest prawdopodobnie pozwie do sądu wszystkie osoby związane z korupcją. No bo bądź co bądź - został oszukany.

Odnośnik do komentarza
Czyli będzie nowy najpiękniejszy stadion w II lidze, rekord Bułgarskiej zostanie pobity.

20k tam sie nie wmiesci :P

ehh szkoda Klickiego, ale nie dziwie mu sie :/ Tak szybko moga sie nie podniesc bez kasy...a juz na top3 raczej bardzo dlugo.

Btw kogo Proff by mozna od nich sciagnac do Lecha? :D

Odnośnik do komentarza
No cóż. Chciało się bawić w piłkarski poker to teraz sobie pokopiemy w drugiej lidze. Ciekawe ile zajmie Koronie i czy uda się wygrzebać na pierwszoligowe boiska.

Bez pomocy Kolportera, nieprędko, o ile w ogóle. Bez wsparcia sponsora będzie trzeba ciąć wydatki co wiąże się nieuchronnie z rozprzedaniem składu i zbudowanie całkiem nowego, co najwyżej na drugą ligę. I mam nadzieję, że jeśli już mają Koronę zdegradować, to uczynią to jak najszybciej, jeszcze w tym sezonie. Nie mam ochoty oglądać kolejnych cyrków w stylu Zagłebia S.

Odnośnik do komentarza
Trzej zawieszeni piłkarze Korony Kielce - Hermes, Jakub Zabłocki i Sławomir Rutka rozwiązali kontrakty z klubem.

W piątek władze klubu zawiesiły ich do czasu wyjaśnienia udziału w aferze korupcyjnej w sezonie 2003/04, gdy kielecki klub z sukcesem walczył o awans do drugiej ligi. W środę Hermes i Zabłocki po raz kolejny spotkali się z prezesem klubu Adamem Żakiem. Efektem rozmowy jest decyzja o rozwiązaniu ich kontraktów z klubem za porozumieniem stron. Wcześniej piłkarze odmówili trenowania z zespołem Młodej Ekstraklasy. Nieco później zapadła również decyzja o rozwiązaniu umowy ze Sławomirem Rutką.

 

W II/III lidze klub zeżrą wydatki na utrzymanie stadionu, nawet chociaż jest miejski. Nie będzie go stać na opłacenie organizacji meczów.

Odnośnik do komentarza

Kolporter Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0 (0:0)

 

Bramki: Gajtkowski (34'), Edi (90')

 

Korona: Kowalewski, Kuś, Skerla, Drzymont, Bednarek, Bonin, Wilk, Zganiacz (67' Nowak), Sobolewski (88' Sasin), Gajtkowski (76' Edi), Robak

 

ŁKS: Makhnovskyy, Kłos, Madej, Adamski, Kaśćelan, Bezerra, Szczot, Arifović (71' Sikora), Mysona, Mila, Jovino (45' Pająk)

 

Żółte kartki: Wilk, Gajtkowski - Kascelan

 

Czerwona kartka: Makhnovskyy Sędzia: Grzegorz Gilewski

 

Widzów: 9 210

 

Tak jest ! Taką Koronkę chcę oglądać do końca sezonu ! Walka, zaangażowanie ! To jest to ! W sumie dziś bardzo dobry mecz w wykonaniu Koroniarzy, mimo że momentami wyglądało to kiepsko. Trzeba jeszcze poprawić grę w przewadze, bo nie może tak być, ze gramy w przwadze, a przeciwnik atakuje i jest przy piłce.

 

Cała obrona na plus, chociaż nadal uważam, że za Bednarka powinno się kogoś lepszego kupić. Drzymont, Skerla, Kuś, "święta trójca", dla mnie niezastąpieni. Super mecz Wilka, będą z niego ludzie. Sobolewski, Zganiacz dobrze, Gajtkowski ekstra, do końca sezonu powinien grać od początku. Kowalewski wreszczie pokazał jak bronił w Spartaku. Zmiany dobre. Edi na dwa plusy za strzelenie bramki

 

I teraz: Bonin, poniżej możliwości, kilka fajnych dryblingów, a tak to podwadzał się o piłkę, wychodził za linę, podawał nie wiadomo gdzie. Robak: TRAGEDIA. Jak ten chłopak może grać od początku i to jeszcze przez całe 90 minut ? O ile dobrze pamiętam to miał chyba dwie "setki" i jak zwykle piłka lądowała na trybunach. Nastrzelał się za zgrupowaniu w Hiszpanii i limit bramek mu się wyczerpał, chociaż tu nie chodzi o zdobywanie bramek, ale także o przyjmowanie piłki (czasami odbija się jak do drewna :keke: ). Jak już przyjmie dokładnie to zaraz straci w prosty sposób :/ Nie rozumiem Zielińskiego, dlaczego cały czas go wystawia od początku meczu.

Odnośnik do komentarza

Uprzedziłeś mnie co do Robaka ;) . To jest napastnik? :/ On bramek nie potrafi strzelać. Natomiast Gajtkowski pokazał się w meczu z jak najlepszej strony. Bramka + ładny mecz.

Nie powiedziałbym natomiast, że Korona zagrała wyśmienity mecz. ŁKS to słaby klub. Na dodatek grali w 10 i Korona miała okazje nastrzelać trochę tych bramek. Nawet po pierwszej połowie mogło być ze 3:0. No ale jest jak jest. Cieszę się, że wygraliśmy i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...