Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/a/aston_villa/8898993.stm

 

Martin O'Neill zrezygnował z posady menadżera Aston Villi. :o

O'Neill strzelił focha a'la Keegan. Pokłócił się z Lernerem o pieniądze i istnieją dwie teorie: a) Lerner chciał wyciągnąć jak największe pieniądze za Millnera, którego O'Neill chciał sprzedać jak najszybciej, by móc zainwestować we wzmocnienia (to druga strona medalu, bo ponoć Amerykanin nie zgodził się na to, by w zamian za pomocnika, sprowadzić do klubu 3-4 piłkarzy). b) Amerykanin podobno zdecydował się sprzedać Friedela do Fulham - ale to dość dziwna teoria jak dla mnie ;)

Niemniej jednak Irlandczyk z północy ma poniekąd za swoje, bo to przecież on doprowadził do powstania w klubie kominów płacowych, które skutkują teraz dziurą budżetową Villans.

 

No i w tym przypadku idealnym przykładem powinien być David Moyes, który od wielu lat radzi sobie bez wsparcia finansowego ze strony właściciela klubu, a nie tak jak O'Neill podkula ogon i ucieka, gdy kasa się kończy. ;)

Odnośnik do komentarza

Najpierw emeryturę ogłosił Robinson, teraz kontuzję złapał Foster. Jedynym bramkarzem w kadrze został Hart i to on jutro stanie między słupkami. Ktoś jednak musi usiąść na ławkę. Capello powołał dwóch 22-latków. Są to Scott Loach z Watford i Frank Fielding z Blackburn. Pierwszy nie rozegrał nawet jednego meczu w Premiership. Drugi nie rozegrał nawet jednego meczu w barwach swojego klubu. Anglia chyba nigdy nie miała takiej posuchy na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Piękna wygrana Chelsea potwierdzili kto jest najlepszy w Anglii Brawo The Blues!! 6-0 z beniaminkiem to najlepszy wyniki;) , Drogba zaczyna zajebiście od Hatrika i to cieszy 2 brameczki Maloudy i Franka i pozamiatane , to była ta stara Chelsea z tamtego sezonu widać że forma nadal jest:], oby tak dalej go go The Blues!!!

Odnośnik do komentarza

Niesamowite rzeczy się dzieją w tej kolejce. Jeszcze 2 mecze do rozegrania a już padło ponad 30 bramek, w tym 3x wynik 6:0. Wielką sensacją jest pogrom w meczu Newcastle - Aston Villa, gdzie Sroki doszczętnie zniszczyły piłkarzy z Birmingham. Warto jednak wspomnieć, że w siedzibie klubu Aston Villi jest spory chaos, jednak niemniej taki wynik można uznać ogromną niespodzianką. Za to kocham Premier League. :]

Odnośnik do komentarza

Te bramki chelsea to takie fartowne były, że szok, bodaj bramka na 6-0 dopiero była jakaś ładna, takto same dobitki, buraki bramkarza WB itp.

Zobaczymy, jak sobie Chelsea poradzi z prawdziwymi rywalami.

 

[OM]Poprawiłem $ na s i żeby mi to było ostatni raz - dragonfly[/OM]

 

I znowu 6 fartownych bramek Chelsea? :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak trzeci raz kulną 6 to trzeba będzie egzorcystę znaleźć. Okropna Chelsea! Jak śmie wygrywać w lidze, w której jest tyle wielkich klubów z prawdziwą historią! No może prócz MC!!!! :lol:

 

Tymczasem moje ukochane Młotki w pewnym stylu usadowiły się w strefie spadkowej. :/ Niestety trener Avraham Grant nie rokuje większych nadziei. Dobry trener tylko wyników nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jestem świeżo po obejrzeniu meczu Arsenalu z WBA. Zadziwia mnie doprawdy niewyczerpany kredyt zaufania jakim Wenger darzy Almunię. Bramka na 2-0 dla WBA to kolejny "popis" Hiszpana. Ciekawe rzeczy działy się dzisiaj. City pokonało Chelsea, Kanonierzy polegli z WBA 2-3 na Emirates. Jutro United ma wielką szansę, Bolton w tym sezonie jest słabiutki. Znając wyniki będą mocno zmotywowani, tym bardziej że Berbatow jest w życiowej formie. Może być ciekawie!

Odnośnik do komentarza

Almunia doznal kontuzji i nie zagra z Partizanem. W jego miejsce ma zagrac Fabianski. Tymczasem ciekawe glosowanie na Skysports: kto powinien byc 1. bramkarzem Arsenalu?

 

Szczesny 53%

Mannone 28%

Almunia 12%

Fabianski 6%

 

Na miejscu Fabianskiego, po tym sezonie, zwijalbym sie z Arsenalu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zależy mu na regularnej grze i spełnianiu się jako piłkarz to z całą pewnością. Pytanie tylko czy nie zadowoli się ciepłą posadką i regularną, dobrą pensją?

Z jednej strony pierwsze miejsce trochę zaskakuje, ale z drugiej patrząc na formę Almuni to gorzej grał nie będzie, a ogranie może tylko procentować w przyszłości. Chociaż ostatnio słyszałem o zainteresowaniu Arsenalu bramkarzem Athleticu Bilbao.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo jak długa jest tak kontuzja Almunii? Jeśli Hiszpan opuści przynajmniej 3-4 mecze, to można śmiało powiedzieć, że to chyba ostatnia szansa Fabiańskiego na bluzę z numerem 1. Jeśli znowu coś zawali i jej nie wykorzysta - powinien się pakować i szukać jakiegoś słabszego klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...