Skocz do zawartości

Tatuaże


barry

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie wam przyznac, ze bylem zaskoczony, ze do tej pory temat tatuazy nie byl jeszcze poruszany. Wydaje mi sie, ze wielu z was ma tatuaze, interesuje sie tym tematem i pochwali sie wlasnymi majstersztykami. Licze tez na to, ze osoby, ktore sa uzdolnione beda tu prezentowac swoje propozycje. Jesli szukacie ciekawych motywow w sieci, lub znacie jakies ciekawe strony dotyczace tego tematu, to wstawiajcie je tu. Mam nadzieje ze nie bedzie to topik do dyskusji czy tatuaze sa dobre czy nie, bo nie to mialem na mysli piszac do was.

 

No to zeby rozpoczac pokaze wam co ja juz mam.

 

Oto moj tribal

Odnośnik do komentarza
Ja od 6 lat mam cos takiego. Projekt po czesci moj na bazie gotowego tribalka.

 

Ryba :P Tak jak moja, ale mniejsza i gorsza ;)

 

 

Moja byla zrobiona 1,5 roku temu. Tez na lydce. Zdjecie bylo zrobione tuz po powrocie, wiec niech was nie zdziwi moja ogolona noga. W planach na przyszlosc, mam jeszcze 1-2 tatuaze (oczywiscie tez tribale). ZDJĘCIE

Odnośnik do komentarza

Ja mam w planach to. Jak dobrze pójdzie to w kwietniu albo w maju będzie zrobione. Na razie kumpela ma mi to przerysować. Byłem już w studiu się pytać i będzie mnie to kosztowało 300-400 zł.

 

Tribale mnie całkowicie nie ruszają.

 

A jakby ktoś chciał sobie wzory poprzeglądać to na tej stronce można sobie przejrzeć od cholery studiów(?) tatuażu z USA i na sporej większości są obszerne galerie.

Odnośnik do komentarza
U mnie w planie jest tez juz nastepny projekt. We wrzesniu chce sobie zrobic cala lydke. Po glowie chodzi mi cos w takim stylu. Musze sie teraz wybrac do studia, zeby mi zrobili konkretny projekt. Ma to byc mieszanka z tych wzorow.

Numer 1

Numer 2

Numer 3

Numer 4

Numer 5

 

Tendencja stanowczo do pierwszego i ostatniego.

 

 

I wielki napis Bayern dookoła szyji :D

 

Tatoo na plecach fajny, to na nogę średnio mi się podoba :-) Już zdecydowanie bardziej mi pasuje to, co ma Scorpio na nodze :-)

Odnośnik do komentarza
U mnie w planie jest tez juz nastepny projekt. We wrzesniu chce sobie zrobic cala lydke. Po glowie chodzi mi cos w takim stylu. Musze sie teraz wybrac do studia, zeby mi zrobili konkretny projekt. Ma to byc mieszanka z tych wzorow.

Numer 1

Numer 2

Numer 3

Numer 4

Numer 5

 

Tendencja stanowczo do pierwszego i ostatniego.

 

 

I wielki napis Bayern dookoła szyji :D

 

Tatoo na plecach fajny, to na nogę średnio mi się podoba :-) Już zdecydowanie bardziej mi pasuje to, co ma Scorpio na nodze :-)

Kwestia gustu. Mi sie strasznie podoba i dlateg sobie chce zrobic.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, kwestia gustu :). Jak dla mnie tatuaże prezentowane przez Barrego i Scorpio są po prostu kiczowate i tandetne. Widziałem już setkę takich, na setce osób i za każdym razem myślałem sobie "co za kicz" ... :) Za to te zaprezentowane przez barego (5 zdjęć) uważam za naprawde całkiem fajne, no może poza zdjęciami numer 4 i 5. :) Ale to tylko moje zdanie, ja w odległych planach mam takie dwa tatuaże które dla was wydałyby się pewnie śmieszne :P

Odnośnik do komentarza

Osobiście też planuję zrobienie sobie tatuażu w niedalekiej przyszłości, jednak co chwila słyszę, że w pracy ludzie często patrzą na to, że posiada się tatuaż i mogę mnie nie zaakceptować do pracy biurowej z tego powodu. Czy faktycznie aż tak bardzo nie akceptuje się tatuaży? Bo ja mam w planach zrobienie sobie prawie całego przedramienia...

Odnośnik do komentarza
http://img218.imageshack.us/img218/481/tatooea4.jpg moje marzenie do zrealizowania w niedalekiej przyszłości :)

 

No muszę przyznać że to jest naprawdę bardzo fajnem. Masz może więcej takich?

 

Wie ktoś jak sie ma tatuaż np. na łydce do rekrutacji na zawodowego żołnieża, tudzież policji?

 

Z tego co słyszałem to ogólnie nie patrzą na to zbyt dobrze, nieważne w którym miejscu się znajduje. Posiadanie tatużu jest podobnież przesłanka do jakichś odchyleń itp. Tyle słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie z podobnych tego typu jest mało, szukałem trochę na necie i są ale nie trafiają w moje gusta :P Jak znajdziesz to zamieść tutaj. Cena takiego tatuażu to około 350 zł, czas przed wakacjami pozbierać pieniądze i przypakować łydkę :P

Odnośnik do komentarza
Jeśli tatuaż jest w miejscu, które zasłania mundur, nie robi on żadnego problemu. Problem byłby z pewnością z tatuażem np. na dłoni lub czole rolleyes.gif

 

Jeśli chodzi o ZSW, to tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie on jest, chodzi o to, żeby nie był szpecący... a o tym co jest szpecące, a co nie - decyduje komisja :] Będąc na komisji lekarskiej widziałem chłopaka, któremu tribal wyłaził na całą szyję, a nawet kawałek policzka... a chodził w żołnierskim dresie.

 

Jak jest z zawodowymi, czy policjantami - nie wiem, ale podejrzewam, że nie patrzą na to zbyt restrykcyjnie (a u operacyjnych pewnie jest mile widziane ;) )

Odnośnik do komentarza
Jak jest z zawodowymi, czy policjantami - nie wiem, ale podejrzewam, że nie patrzą na to zbyt restrykcyjnie (a u operacyjnych pewnie jest mile widziane ;) )

Jest dokładnie tak jak mowisz :) U nas operacyjni to oprócz dziar to wykolczykowani nawet chodza, czasem dredy tez :)

A z wojskiem to nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Na margniesie.

Widziałem kiedyś akcję policjantów pod blokiem.

Po ulicy szło sobie kilku kolesi wyglądających na uczniów szkoły średniej czy studentów. Plecaczki, długie włosy, irokeziki (jeden mial :D ), bojówki, sztruksiki itd. Ot grupa rozbawionej mlodzieży.

Przechodzą obok grupy dresiarzy stojących przy jakiejś BMW-icy. Nagle ciach, grupa dresiarzy leży zakajdankowana na glebie. Cała akcja trwała kilka sekund. Jakieś krzyki i koniec. Kilka minut później podjechała suka. Zabrała wszystkich i koniec.

Powiem wam, że genialnie to wyglądało :) . Pełen profesjonalizm. Dresiarze chyba dopiero w suce zorientowali się co się stało :D .

Odnośnik do komentarza

Ktoś się orientuje ile by kosztowało hebrajskie imię wzdłuż ręki? Lub krzyż o długości 15-20 cm? Do studia daleko, a cen nie ma w necie albo słabo szukałem. Słyszałem od kogoś, że jakaś dziewczyna zrobiła sobie tygrysa na plecach, dość dużego i w kolorze za około 200 zł... Być może to plotka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...