Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Płaci dużo to i ma duże wymagania, czy jeśli zapłacisz za chleb 10 zł, to nie myślisz, że to będzie najsmaczniejszy chleb jaki będziesz jadł ? Choć fakt faktem, osoby typu Pietrasiak, Tosik, Bruno nie powinni wogóle grać w Polonii, bo są po prostu zbyt słabi

Wojciechowski chyba mysli, ze jakby kupil Messiego to ten by napierdalal 30 bramek w sezonie :lol:

 

Z czego taki Smolarek ma strzelac bramki skoro caly zespol gra padake.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W dzisiejszej GW przeczytałem, że JW chce wzmocnić sztab szkoleniowy. Ma pełne zaufanie do Janasa, ale przydałby mu się ktoś do wymieniania poglądów :lol: .

Czekamy na nowego trenera. W grudniu Janas wyleci :] .

Prorok jaki czy co? :P Dzisiejszego dnia trenerem został polecony przez Beenhakkera Theo Bos, kolejny trener na dorobku jak ongiś Bakero, z tą różnicą że Bakero miał znane w świecie piłkarskim nazwisko. Już na dzień dobry postanowił "zmobilizować" piłkarzy wypowiedzią, że niezwykle ciężko będzie w tym sezonie wywalczyć Polonii mistrzostwo i realniejszy cel to puchary. Imho Bos trzeźwo ocenia sytuację, aczkolwiek ja uważam, że i o puchary będzie teraz cholernie cięzko, zwłaszcza że zapowiedziano już kilka transferów do klubu. Te, znając życie, zostaną dopięte tuż przed zamknięciem okna transferowego, więc początek rundy wiosennej, zamiast być poświęconym na odrabianie strat do rywali, pójdzie na zgranie drużyny. W efekcie zespoły, które są rozsądniej prowadzone, bez nerwowych ruchów kadrowych, jak Jagiellonia, Korona, Bełchatów, czy Legia, odskoczą Polonii jeszcze bardziej. Tak więc Bos pod koniec rundy będzie miał bardzo cięzki orzech do zgryzienia. O ile do tego czasu nie wyleci z klubu. Amen. :)

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszej GW przeczytałem, że JW chce wzmocnić sztab szkoleniowy. Ma pełne zaufanie do Janasa, ale przydałby mu się ktoś do wymieniania poglądów :lol: .

Czekamy na nowego trenera. W grudniu Janas wyleci :] .

Prorok jaki czy co? :P Dzisiejszego dnia trenerem został polecony przez Beenhakkera Theo Bos, kolejny trener na dorobku jak ongiś Bakero, z tą różnicą że Bakero miał znane w świecie piłkarskim nazwisko. Już na dzień dobry postanowił "zmobilizować" piłkarzy wypowiedzią, że niezwykle ciężko będzie w tym sezonie wywalczyć Polonii mistrzostwo i realniejszy cel to puchary. Imho Bos trzeźwo ocenia sytuację, aczkolwiek ja uważam, że i o puchary będzie teraz cholernie cięzko, zwłaszcza że zapowiedziano już kilka transferów do klubu. Te, znając życie, zostaną dopięte tuż przed zamknięciem okna transferowego, więc początek rundy wiosennej, zamiast być poświęconym na odrabianie strat do rywali, pójdzie na zgranie drużyny. W efekcie zespoły, które są rozsądniej prowadzone, bez nerwowych ruchów kadrowych, jak Jagiellonia, Korona, Bełchatów, czy Legia, odskoczą Polonii jeszcze bardziej. Tak więc Bos pod koniec rundy będzie miał bardzo cięzki orzech do zgryzienia. O ile do tego czasu nie wyleci z klubu. Amen. :)

 

Trzy miesiące mu daję :] .

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zostanie na najbliższe ćwierć wieku budując do 2036 roku potęgę, która zdominuje rozgrywki ligowe i letnie puchary towarzyskie z udziałem Realu Madryt.

a potem wyskoczy mu crashdump

 

JW nie na darmo zostawił Janasa w klubie, przecież to jego ulubiony trener i przy pierwszej okazji wróci do trenerki w Polonii

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie znam tego Theo Bos'a, ale jak to jest ktoś polecony przez Leo Benhakkera, to trudno mówić to o niczym innym niż zwykłe plecy u starych wyjadaczy. Szansa na mistrzostwo nadal jest, bo konkurencja sprzedaje swoich najlepszych zawodników/nie wzmacnia się. Wierzę, że zostanie kupionych 2 bocznych obrońców, ofensywny pomocnik i może jakiś defensywny - może R. Murawski, btw wypowiedź, że chce wracać do Polski, bo tęskno mu za domem, a nie przyznanie się w prost - "Jestem za słaby do ligi rosyjskiej i wracam do domu" wieje żenadą. Kto wie, może Smolarek odzyska formę, przyjdzie Sadlok, który jest 2 razy lepszy od Pietrasiaka, no i bramkarz by się przydał, dziwne, że nie zakontraktowano Załuski, wcale nie jest taki tragiczny, a suma odstępnego nie była tak duża. Zresztą Arek Onyszko wraca, więc pozostaje mu życzyć powrotu do zdrowia, bo to bramkarz nieprzeciętny.

Odnośnik do komentarza
może R. Murawski, btw wypowiedź, że chce wracać do Polski, bo tęskno mu za domem, a nie przyznanie się w prost - "Jestem za słaby do ligi rosyjskiej i wracam do domu" wieje żenadą.

 

No tak, mówimy o tym cieniasie co zagrał w 23 meczach. Rzeczywiście żena, nie ma co. Cieszyłbym się, gdyby wszyscy nasi gracze byli tak samo żenujący i rozgrywali 23 spotkania w lidze o porównywalnej sile co rosyjska (oczywiście nie mówimy o ogonach, Murawski grał średnio 79 minut na mecz).

Odnośnik do komentarza

A konkurentów na środku pomocy w Kazaniu miał nie byle jakich. W samej lidze rozegrał 30 spotkań, do tego Liga Mistrzów w tym sezonie:

 

1) FC Kopenhaga: 90 minut

2) Barcelona: 90 minut

3) Panathinaikos: nie grał

4) Panathinaikos: nie grał

5) Barcelona: 90 minut

6) FC Kopenhaga: nie grał

 

Czyli Murawski grał we wszystkich spotkaniach gdzie Rubin nie wystawiał ofensywnego wariantu.

Odnośnik do komentarza

Akurat w sprawie Murawskiego, to zapewne faktycznie chodzi o sprawy rodzinne. W Rosji gwiazdą nie został, ale jako gracz pierwszego składu Rubina Kazań spokojnie mógł czuć się usatysfakcjonowany. Pytanie tylko, czy Murawskiemu chciałoby się iść do Polonii. On wydaje się dość ułożonym piłkarzem i obawiam się, że nie poleciałby tylko na kasę Wojciechowskiego. W Lechu ma przynajmniej w miarę rozsądnie działający zarząd i jakąś wizję, w Polonii jest J.W. CHAOS DESTRUCTION.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Adam Kokoszka został wypożyczony do Polonii Warszawa z włoskiego Empoli FC - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

 

Zastrzegliśmy sobie prawo pierwokupu - powiedział właściciel klubu z Konwiktorskiej Józef Wojciechowski.

 

Kokoszka rozegrał 21 spotkań w polskiej Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków, strzelając w nich jedną bramkę. W 2008 roku przeniósł się do włoskiego Empoli FC.

źródło: 90minut.pl

 

Polonia chce grać 8-1-1 czy co?

Odnośnik do komentarza

Kojarzę, że Dziewicki i Skrzyński out, Kokosiński jest w klubie Kokosa, więc ze środkowych obrońców został Jodłowiec, Sadlok i Pietrasiak - trochę mało :-k

 

Dokładnie. Poza tym Pietrasiak nie jest zbyt pewnym zawodnikiem. Kokoszka chce się pokazać przed Euro 2012.

Zobaczymy co z niego będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, że przed chwilą spotkało mnie spore zaskoczenie - testujecie niejakiego Santiago Villafañe. Aktualnie grającego w Boca Juniors, wcześniej przebywającego na loanie w Castilli (Real Madryt B). Piłkarskie CV niewątpliwie interesujące. Ciekawi mnie jak wyglądają szanse tego grajka na pozostanie w zespole Czarnych Koszul.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Polonia zasłużenie przegrała derbowy mecz z Legią 0:1. Najlepszym piłkarzem w jedenastce Czarnych Koszul bez wątpienia był Sebastian Przyrowski, który uchronił KSP od wyższej porażki. W Polonii, niemalże jak zwykle, widać brak pomysłu i zgrania. Zresztą, to niedziwne - drużyna co trzy miesiące ma nowego trenera i zapewne w przypadku Bosa będzie podobnie.

 

Jednak nie zamierzam wszystkiego zwalać na brak zrozumienia. Rachwał i Bruno to totalnie nieporozumienie. Za tego pierwszego w środku pola powinien grać Jodłowiec, a rolę środkowego obrońcy powierzyć komuś z dwójki Kokoszka/Pietrasiak. Mam nadzieję, że kiedy wykuruje się Andreu, to on zajmie miejsce Bruno, choć i to rozwiązanie mało mnie przekonuje. Polonii brakuje skrzydłowego. Mierzejewski ustawiany jest bardziej w środku, jeden Gancarczyk to za mało. Bruno jest zbyt wolny na bycie skrzydłowym, to samo pewnie tyczy Andreu. Może warto spróbować wariantu z Brzyskim na skrzydle? Albo Smolarka na prawą flankę?

 

Moja wizja jest taka: Przyrowski - Tosik, Cotra, Kokoszka, Sadlok - Jodłowiec - Trałka, Bruno (Andreu) - Gancarczyk, Mierzejewski, Smolarek - Sobiech. Ale to Bos się zna lepiej i widzi ich na trenigach, więc mogę sobie pogdybać :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...