Skocz do zawartości

Kolarstwo szosowe


Kamtek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...

Nic nie trwa wiecznie, nawet Sky w zawodowym peletonie ;) Plotki o możliwym końcu zaangażowania Sky w kolarstwo pojawiały się od jakiegoś czasu. Pisało się nawet, że Servais Knaven i s-ka spróbują znaleźć chętnego, który zechce przejąć zespół "1 do 1". Dość droga to jednak zabawka stworzona przez Brytyjczyków i mało kto w zawodowym peletonie miałby ochotę się zmierzyć z takimi kosztami. Spodziewać się należy sporych roszad na rynku od połowy 2019 roku.

 

Z naszego podwórka - CCC Team otrzymał od UCI licencję World Tour. Potwierdzono przy tym, że "cycki" będą jeździły z polską licencją. Mamy więc oficjalnie pierwszą polską ekipę w World Tourze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Team Sky jednak zmieni tylko szyld (sponsora tytularnego) i projekt w podobnym kształcie personalnym będzie nadal dominował w peletonie. Nie spodziewałem się, że taki scenariusz im się uda zrealizować.

 

PS. Egan Bernal to potwór.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...

Hah, teraz mogę napisać co za tydzień dla CCC. W ciągu tygodnia 6 zwycięstw gdzie przez cały wcześniejszy sezon mieli tylko 2( zresztą odniesione tydzień wcześniej;)). Pomarańczowi zdominowali wyścig dookoła Węgier. 3 zwycięstwa Mareczko i koszulka najlepszego sprintera a całość wyśmienicie wykończył młody Valter. Przed własną publicznością wygrał Królewski etap i klasyfikację generalna wyścigu. Chłopak jest mocny psychiczne, bałem się że się spali a on zdeklasował rywali:) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...