Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

Ej, a wytłumaczcie mi tę mapę :D bo ja miałem jakieś mylne wrażenie, że one zapamiętują mapę, ale to chyba nie o to chodzi? U moich rodziców wydaje mi się, że on przy każdym przejeździe ją tak jakby na nowo tworzy? Nie mogę jakoś ogarnąć tej idei w głowie

 

U mnie przy pierwszym przejeździe po całej chacie zrobił mapę całego mieszkania i to się ładnie zapisało. Potem przy uruchomieniu apki od razu ładuje mi zapisaną mapę (ją w ogóle można sobie dowolnie podzielić). No i dzięki temu mam sobie tę mapkę, mogę w niej pooznaczać miejsca (np. pokój 1, kuchnia itd.). I potem jak odpalam sprzęt to mogę mu wskazać albo konkretne pomieszczenie (o ile masz je oznaczone), albo sobie wybierasz ręcznie strefę i zaznaczasz wybrany obszar. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Hajd said:

Panowie, chcialbym kupic odkurzacz pionowy. Wymagania: odlaczany maly odkurzaczyk, bezprzewodowosc. Opcja mycia niepotrzebna, budzet 1200 zl. Jakie modele polecacie?

Skoro masz taki budzet, to ja polecam Dyson V8 za 1600 zl 😅 ale tak serio, jak robilem risercz dla mojej mamy pedantki, to wychodzilo, ze Dyson >>> reszta. No ale wiem, ze to +30% budzetu, niestety o reszcie nie moge sie wypowiedziec - mialem Philipsa za jakies 500 zl i szybko przestalem uzywac, bo kiepsko ciagnal.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Godzinę temu, Hajd napisał:

- zmywarki do zabudowy (60),

 

Ja jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem ;) z mojego riserczu wychodziło, że wszystko co ma bebechy bosh/siemens/constructa to to samo. Nie wiem jak u Ciebie z budżetem, ja kupiłem używaną z takiego miejsca, gdzie mają prawdopodobnie z Niemiec sprzęty, na olx znalazłem, dałem 400 zł, więcej bym nie dał, żeby skala ryzyka była opłacalna - nowe to koszt 1500-2000.  Też brałem do zabudowy ze schowanym panelem - zwróć uwagę, bo to różnica ;) jaki masz front. Jak się zepsuje to front można szybko odkręcić i nałożyć na nową.

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Hajd said:

Panowie, muszę kupić pare sprzętów do kuchni. Doradzicie? Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem na co zwrócić uwagę, a na pewno ktos z was ostatnio przerabiał ten temat. Potrzebuję:

- zmywarki do zabudowy (60),

- płyty indukcyjnej,

- okapu podszafkowego.

tak jak jmk pisze, jest teoria od lat, że zmywarka to najlepiej Bosch/Siemens

 

Co do reszty, to niestety nie doradzę, miewałem różne, ale nie dostrzegałem jakichś wielkich różnic. Chyba najlepiej wybrać dobrej firmy w budżecie, który jest dla Ciebie akceptowalny - spójrz jak się zaczynają ceny, dorzuć te 300-500 zł i coś wybierz z dobrych firm :D 

Odnośnik do komentarza

Padła mi pralka, a że ma 20 lat prawie, więc pora szarpnąć się na nową. Pralka typu małego, wsad tak do 6kg, rozmiar 80x60x40, pakowana od przodu. Budżet ~1000 złotych. Nie musi mieć miliona programów, bo pranie to głównie ubrania 40 stopni i ręczniki w 95, żadnych firanek, butów, dywaników itp. Fajnie, jakby wirowanie miała sensowne, żeby ciuchy były prawiesuche po wyjęciu z pralki. Nie wiem czy to wchodzi w skład wymagań, ale korzystam z kapsułek, nie wiem, może jakieś pralki nie mogą, więc wolę zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Ja mam Beko jeżeli chodzi o zmywarkę i jest spoko. Mam minimalnie mniejszą. Na pewno warto wziąć taką co ma taką górną, cienką szufladę płaską na sztućce co zwolni miejsce na dole na garnki. Praktyczna rzecz.

Tak, na dodatek te w klasycznym koszu imho słabiej się domywają

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Zna się ktoś na piekarnikach? :D

Zastanawiam się na ile te nowe funkcje są przydatne tzn. jak często się ich faktycznie używa typu dual cook czy automatyczne wykrywanie temp. mięsa, bo o nich czytałem. Bardziej się skłaniam, żeby miał te normalne ;) funkcje i po prostu wyglądał dobrze.

Wybrałem taki zestaw do zabudowy, bo żona uwielbia te klimaty i jej się podoba, co o tym sądzicie? Gorenje chyba spoko firma.

 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-agd-retro-gorenje-piekarnik-mikrofala-11094207763

 

Od razu tu jest w zestawie z mikrofalą więc fajnie, mikrofala w sumie ma tylko odgrzewać :D

 

Odnośnik do komentarza

Dual cook jest zajebisty i bardzo polecam. Nie chodzi o pieczenie dwoch rzeczy jednoczesnie - to bajer, z ktorego rzadko sie korzysta. Otoz w dual cooku pieczesz wszystko w jednej komorze piekarnika, a zatem nie dosc, ze nagrzewa sie bardzo szybko i zuzywasz mniej energii, to jeszcze w gratisie zawsze masz druga polowe piekarnika, ktora mozesz do czegos wykorzystac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...