Skocz do zawartości

FM Genie Scout 2008


muerte

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz to zrobić z poziomu gry. Zakładka wyszukiwanie piłkarzy->zaznaczyć w filtrze opcje aby asystent odrzucał nierealistyczne cele transferowe (możesz dorzucić tam wszustkie swoje warunki)-> zapisujesz tą shortliste pod swoją nazwą -> wchodzisz na zakładkę listy transferowe i wybierasz tą zapisaną listę (prawy dolny róg) -> eksportujesz shortliste -> Otwierasz FM Genie Scouta -> wczytujesz sejwa -> wczytujesz shortliste. END

Odnośnik do komentarza
Zapisz shortlistę ze scouta, otwórz ją w FM i zaznacz, żeby asystent odfiltrował piłkarzy którzy nie będą chcieli przyjść.

no tak o tym nie pomyslalem :D dzieki... a co do odpowiedzi sefko1 to w grze asystent filtruje wg. poziomu wiedzy na temat poszczegolnych panstw, wiec w ten sposob mozna zapomniec o graczach np. z azji czy ameryki srodkowej. ale i tak dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie wiem czy pytanie jest głupie czy nie, ale ponoć kto pyta nie błądzi ;)

Jak wyszukujecie tych najlepszych zawodników? Czym się kierujecie przeglądając dane, które daje FM Scout? Na początku, gdy korzystałem ze Scouta patrzyłem na CA i PA. Później zorientowałem się, że ktoś z CA 70 może być o niebo lepszy od zawodnika, który ma CA 120 (chodzi mi o rozlokowanie umiejętności). Jest też ocena scoutów co do umiejętności zawodnika (zarówno dla CA i PA). Nie bardzo jednak wiem o co chodzi: jest to opinia FMScout'a czy średnia ocen od wszystkich scoutów z FM'a? (choć to drugie wydaje mi się być co najmniej dziwne).

Pomijam fakt, że najlepszym jest umiejętność czytania atrybutów zawodników ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...