Skocz do zawartości

Wybory do MT XX kadencji - głosowanie


Wybory do Mod Teamu - XX Kadencja  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do nowego MT wybieram:


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.12.2022 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

Kilka słów uzasadnienia mojej kandydatury za pozwoleniem obecnego MT - dziękuję.

 

Jak futbol został określony przez pewnego Polaka rzeczą najważniejszą z najmniej ważnych, tak wybory do władz tego diabelskiego młyna ja sam uznaję za najmniej ważne z najmniej ważnych, stąd wahałem się nad zgłoszeniem do ostatniej chwili - mimo namów części użytkowników. Niemniej, dyskord potrafi nam dostarczać dużo emocji, społeczność jest fantastyczna, a w znakomitej większości zawiązaliśmy też całkiem przyjemne relacje osobiste. Kadencja obecnego MT, zaczynająca się obiecująco, kończy dość burzliwie. Uważam, że w zespole brakuje równowagi, otwartości na dyskusję i argumenty dysputantów, elastyczności i trochę świeżego powietrza. Jestem aktywnym userem od stosunkowo niedługiego czasu, stąd uważam, że wietrzenie szatni jestem w stanie zagwarantować.

 

Obiecuję również, że gdyby udało mi się dostać do MT, będzie przede wszystkim...normalnie. Komunikacja między userami a ModTeamem zostanie poprawiona i złagodzona, zmiany wpływające na użytkowanie dyskorda konsultowane (szczególnie w przypadku, gdy będą drastyczniejsze w skutkach), nie mam zamiaru też stawiać nieodwołalnego betonowego muru w momencie gdy konkretna decyzja zostanie w gremium MT podjęta z retoryką jakbyśmy właśnie ratowali serwer przed upadkiem.

 

Uważam, że mniej aktywni użytkownicy, ale dostarczający konkretny, specyficzny kontent w ramach ich hobby/zajawek, powinni być traktowani na równi z tymi najbardziej aktywnymi i mieć możliwość swobodnego uzewnętrzniania. Nie ukrywam, że w mojej opinii, dwie osoby ulokowane geograficznie na południu Polski, są na ten moment głosem wiodącym w gronie moderatorów i pomimo mojej szczerej sympatii i nici przyjaźni, przeciwwaga dla nich jest konieczna dla możliwości wprowadzenia zdrowej dyskusji i zmierzania do kompromisu. Pozostali obecni członkowie MT takiej przeciwwagi nie gwarantują. Nie znaczy to, że chcę być wiecznie w opozycji, moim celem jest wprowadzenie elementu ludzkiego dotyku do całego procesu. 

 

Kilka drobnych rzeczy udało mi się zrobić działając z drugiego szeregu, byłem jednym z inicjatorów podjęcia zdecydowanych akcji w trakcie #yonackgate, odpowiadałem również za komunikat MT, który został przyjęty z ogólnym zadowoleniem

 

Komunikat: (https://discord.com/channels/688148950997270552/778913061112250388/961199284223627286).

 

Wielokrotnie wspierałem użytkowników w tematach okołoprawnych i podatkowych, nigdy nie odmawiałem pomocy. Przeprowadziłem zbiórkę na dyskordzie na rzecz znajomego wojaka z Ukrainy w ramach której przekazano 720 PLN na ekwipunek wojskowy. Ostatnio udało mi się nawet wywołać użytkownika @schizzm na powrót do nas, chociaż tutaj oczywiście moja zasługa jest najmniejsza możliwa. ;) 

 

Namówiłem również użytkownika @Pulek do zgłoszenia swojej kandydatury last minute, ponieważ w mojej opinii - mimo postępującej od niedawna maskotyzacji tego użytkownika, a także jego dość niefortunnej ostatniej kadencji w MT - on również gwarantuje odrobinę zdrowego rozsądku i odrębnego spojrzenia. Jeżeli z jakiegoś powodu, czy to osobistej niechęci, czy jakiegokolwiek innego, wzbraniasz się przed oddaniem głosu na mnie - zachęcam do oddania głosu na @Pulek.

 

Dzięki.

  • Lubię! 6
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym dopowiedzieć, że poprzedni MT jechał jeszcze na rozpędzonym sukcesie dyskorda jako narzędzia do rozmów na żywo, dynamicznie, przez pandemię. Tak obecnie mimo wyhamowania, wszelkie działania obecnego MT czy oceniacie dobrze czy źle - pozwoliły na co najmniej utrzymanie tej dynamiki.

 

To co oferuje tzw. opozycja w postaci @Monti to... odwzorowanie forum na dyskordzie. Jak to się skończyło dla forum? Wiemy. Jakoś za wielu userów chętnie tu nie wróciło, nawet po usunięciu kanałów. Dlaczego? Moja tez jest taka, że jako dość zamknięte grono, które zna się od lat, mimowolnie wolimy dynamiczne dyskusje, nawet jak nas coś ominie to te dyskusje wracają i znowu dzieją się "na żywo". Na forum tego nie ma, możesz napisać posty we wszystkich tematach czy wiadomości we wszystkich kanałach i dostać odpowiedź w jednym, dwóch lub żadnym.  Ideą dyskorda była dynamiczna dyskusja tu i teraz i takie są obecne kanały.

 

A @Pulek? "Odrobina zdrowego rozsądku i odrębnego spojrzenia" od człowieka, który jak był w MT to zdał sobie z tego sprawę jak skończyła się kadencja.

 

 

 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • barrti usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...