Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata 2022


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Chile moim zdaniem miał na celu dwie rzeczy:

- na których zmienników Michniewicz może liczyć

- czy Krychowiak nadaje się na pierwszy skład

 

No i trudno powiedzieć kto będzie pewniakiem do wchodzenia z ławki (może Piątek). A po drugie Krychowiak nie zasługuje na podstawowy skład.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale jak masz jakis problem to sie mozesz wypowiedziec a nie pierdolisz jak potluczony. Marynia byla zakladana po 100 stronach, obecna zostala zalozona duzo wczesniej. Widze, ze masz sporo wolnego czasu, skoro spedzasz go na pisanie do sciany na martwym forum, wiec mogles smialo wystartowac w wyborach i sciagnac tutaj ludzi skoro tak Ci na tym zalezy. Ale jednak lepiej napierdalac jakies durne szpilki, w ktorych chuj wie o co chodzi.

  • Hurra! 5
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@barrti super, że odnosisz się do mojego posta po dwóch tygodniach od jego napisania. Skoro jednak go nie zrozumiałeś to wyjaśnię. Utworzyłem w dziale piłka nożna wątek poświęcony Mistrzostwom. Przyszedł moderator @jmk i postanowił stworzyć dział Strefa Mistrzostw Świata. Nie wiadomo czemu miało to służyć bo chyba jasnym było że nie będziemy tutaj mieli dyskusji ani wielu wątków poświęconych tematowi. Ale moderator usprawnił coś co usprawnienia nie wymagało. A mój komentarz sprzed dwóch tygodni dotyczył tylko tego, że moderatorzy po prostu nie mają co tu robić bo dzieje się tu tak niewiele, że moderatornia nie jest potrzebna. I nie napierdalam tutaj żadnych szpilek, po prostu gadam. Nawet jeśli chcesz się w moim wpisie dopatrywać jakiejś krytyki MT to chyba mam do niej prawo? Ale zapewniam Cię, że na forum nie krytykuję MT. I nie zamierzam bić się z wiatrakami i walczyć o to by ludzie wrócili na forum. Sam fakt, że odniosłeś się do mojej wypowiedzi sprzed 2 tygodni pokazuje wartość forum. Na discordzie to by się z pewnością nie wydarzyło. Howgh

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, tio napisał:

@barrti super, że odnosisz się do mojego posta po dwóch tygodniach od jego napisania. Skoro jednak go nie zrozumiałeś to wyjaśnię. Utworzyłem w dziale piłka nożna wątek poświęcony Mistrzostwom. Przyszedł moderator @jmk i postanowił stworzyć dział Strefa Mistrzostw Świata. Nie wiadomo czemu miało to służyć bo chyba jasnym było że nie będziemy tutaj mieli dyskusji ani wielu wątków poświęconych tematowi. Ale moderator usprawnił coś co usprawnienia nie wymagało. A mój komentarz sprzed dwóch tygodni dotyczył tylko tego, że moderatorzy po prostu nie mają co tu robić bo dzieje się tu tak niewiele, że moderatornia nie jest potrzebna. I nie napierdalam tutaj żadnych szpilek, po prostu gadam. Nawet jeśli chcesz się w moim wpisie dopatrywać jakiejś krytyki MT to chyba mam do niej prawo? Ale zapewniam Cię, że na forum nie krytykuję MT. I nie zamierzam bić się z wiatrakami i walczyć o to by ludzie wrócili na forum. Sam fakt, że odniosłeś się do mojej wypowiedzi sprzed 2 tygodni pokazuje wartość forum. Na discordzie to by się z pewnością nie wydarzyło. Howgh

 

Stworzyłem, bo działu FM23 też mieliśmy nie robić, ale było marudzenie, więc zrobiłem z wszystkimi tematami.

I jak tam wyszło?

Dział FM po polsku do kosza, kilka postów, ale po co, ani Profesor ani Tofu tam nie zajrzeli od premiery.

Dział Newsy... - 9 postów od premiery,  dwa tematy bez odpowiedzi, 3 posty w premiera

Dział Zadaj pytania... 3 tematy, jeden mój, na który zero reakcji (gdzie kupić najtaniej) i dwa tematy bez odp

 

Mamy 12 postów od 2 listopada

W strefie MŚ 3 posty od 10 listopada

 

Czemu porównanie? Bo fani FMa to też fani piłki, a premiera FM-a to takie wydarzenie jak MŚ w piłce i to właśnie pokazało jak bezsensowne było marudzenie o dział FM23.

Bo to nie o miejsce chodzi (FM, piłka nożna), bo okoliczności były.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...