Skocz do zawartości

Wybory do MT XIX kadencji - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi

 

12 hours ago, Reaper said:

Najwięcej głosów w wyborach do MT XIX kadencji otrzymali:
 

@barrti - 27 głosów

@jmk - 24 głosy

@lad - 24 głosy

@verlee - 24 głosy

@Feanor i @Seju - 20 głosów

 

Ostatnie miejsce jest nierozstrzygnięte, więc jeśli obydwaj Panowie będą chętni wejść do nowo wybranego Mod Teamu, to zostanie zorganizowana dogrywka.

 

Proszę wszystkich o informacje czy przyjmujecie nominacje.

 

Ja ze swojej strony dziękuję za te kilka lat udziału w administracji forum, będę zrzekał się wszystkich pełnionych funkcji :) 


git, akceptuje

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

 

Halo, dlaczego się nie da? Było mówić to bym się zalogował na wasze skrzynki i upublicznił pomysł ;)

A serio, nie rozumiem czemu skoro macie taką potrzebę jej nie upubliczniliście. Jak sobie to w takim razie wyobrażaliście?

Bo - tak jak opisałem to na discordzie - to jest pomysł jednej, mojej głowy. Nie mam ambicji, nie próbuję i nie chcę być w MT. Nie muszę dzielić się pomysłami, których realizacja (w obecnym kształcie "sił" na forum i discordzie) jest nierealna. To, że MOIM ZDANIEM, fajnie byłoby, gdyby było inaczej nie znaczy, że prowadzę z Wami jakąś krucjatę i sabotuję wyniki wyborów, w których sam głosowałem na chyba 4 z 5 osób, które wygrały wyboru. No ludzie. 

 

Tam wrzucam zdjęcia pizzy, samochodu i murzyna w zarządzie najlepszego norweskiego klubu. Tutaj od wielkiego dzwonu, a to też tylko przez ostatni miesiąc i renesans miłości do FM, błędy w tłumaczeniu. Ciężko jest mi pogodzić się z "zamykaniem" forum i grzecznie głośno myślę, że JA BYM CHCIAŁ, żeby było inaczej. Jestem już jednak na tyle duży, że nie wpierdalam się ze swoimi intencjami tam, gdzie przewaga myśli to 38:2. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kuchar napisał:

Bo - tak jak opisałem to na discordzie - to jest pomysł jednej, mojej głowy. Nie mam ambicji, nie próbuję i nie chcę być w MT. Nie muszę dzielić się pomysłami, których realizacja (w obecnym kształcie "sił" na forum i discordzie) jest nierealna. To, że MOIM ZDANIEM, fajnie byłoby, gdyby było inaczej nie znaczy, że prowadzę z Wami jakąś krucjatę i sabotuję wyniki wyborów, w których sam głosowałem na chyba 4 z 5 osób, które wygrały wyboru. No ludzie. 

 

Tam wrzucam zdjęcia pizzy, samochodu i murzyna w zarządzie najlepszego norweskiego klubu. Tutaj od wielkiego dzwonu, a to też tylko przez ostatni miesiąc i renesans miłości do FM, błędy w tłumaczeniu. Ciężko jest mi pogodzić się z "zamykaniem" forum i grzecznie głośno myślę, że JA BYM CHCIAŁ, żeby było inaczej. Jestem już jednak na tyle duży, że nie wpierdalam się ze swoimi intencjami tam, gdzie przewaga myśli to 38:2. 

 

Dunno, dla mnie w takim wypadku ma to lekkie sygnały marudzenia dla marudzenia. Ale to może ja nie widzę sensu i widzę wyjścia albo działania albo akceptacji zmian :)

2 minuty temu, Keith Flint napisał:

tak, zamknąc forum, zwłaszcza w kontekscie wydatku na licencje i inne pierdoły

 

Hajsu na koncie sporo, wydatki są max niskie, można to ciągnąć długo z obecnym stanem konta oidp. @Reaper tu może rozjaśnić.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie chodzi, że nie chce. Nie mam pomysłu, bo prawdą jest, że fora takie jak nasze po prostu wymierają. Tego trzymam(y) się kurczowo, bo dla wielu z nas od 20 lat jest platformą, która rozpoczęła znajomości i przyjaźnie. 

 

Bardzo ciężko jest mi się z tym rozstać i chciałbym, żeby chociaż jedna osoba we "władzach" miała gdzieś z tyłu głowy miejsce, z którego to wszystko się wywodzi. Bo Discordem jesteśmy jednym z tysięcy, forum jest/było - jakby na to nie spojrzeć - unikatowe. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kuchar napisał:

Nawet nie chodzi, że nie chce. Nie mam pomysłu, bo prawdą jest, że fora takie jak nasze po prostu wymierają. Tego trzymam(y) się kurczowo, bo dla wielu z nas od 20 lat jest platformą, która rozpoczęła znajomości i przyjaźnie. 

 

Bardzo ciężko jest mi się z tym rozstać i chciałbym, żeby chociaż jedna osoba we "władzach" miała gdzieś z tyłu głowy miejsce, z którego to wszystko się wywodzi. Bo Discordem jesteśmy jednym z tysięcy, forum jest/było - jakby na to nie spojrzeć - unikatowe. 

Abstrahując od nostalgicznej nuty - myślę, że na przysłowiowych tysiącach dyskordów nie odbywają się maksymalnie pozytywne akcje w stylu powitanie ladowskiego Ryszarda. :)

 

A biorąc pod uwagę poziom dyskusji na niektórych sub-kanałach i zaangażowanie społeczności (FPL!) powiedziałbym wręcz odwrotnie - mamy tysiąc dyskordów w jednym. 

 

I to świadczy - według mnie - że nośnik nie ma znaczenia, od początku liczą się ludzie. 

 

22443f99d4c72dff3d157a5650000450.png

 

Pozdrówki.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Staram się udzielać na forum bo zwyczajnie szkoda mi tego miejsca. Ale też nie mam czasu ani specjalnych chęci by zajmować się moderowaniem (chociaż przy tych pięciu postach na krzyż dziennie to i roboty wielkiej z tym nie będzie). Ale też jestem przekonany, że wybrany modteam nie zrobi nic by w jakikolwiek sposób to forum ożywić.

Padły tutaj propozycje "że trzeba było zgłosić swoją kandydaturę, przedstawić program i zachęcić wyborców". Naprawdę? A gdzie było takie miejsce? Czy modteam stworzył temat do zgłaszania własnych programów wyborczych? Pomijam już fakt, że przy zgłaszaniu kandydatur była prośba o krótkie uzasadnienie i do tej prośby nikt się nie zastosował.

Discord dla mnie to taka rozbudowana marynia, w której po prostu giną wartościowe wypowiedzi. I choćby po to by @verlee i inni efemowi taktycy mieli gdzie publikować swoje pomysły potrzebne jest forum. 

I tak apropo @verlee - jakiś czas temu wygrał wybory bo miał ambitne plany rozruszania tego miejsca (o ile się nie mylę zostało nawet zarejestrowane stowarzyszenie). Jedyną jednak dla mnie dostrzegalną działalnością @verlee było rozpieprzenie tematu z tekstami użytkowników i wyrzuceniem tych tekstów to hyde parku, gdzie nikt ich nie znajdzie. Jasne, nie był to jakiś specjalnie aktywny dział ale też nie mam pojęcia dlaczego modteamowi on przeszkadzał. Powstały w zamian jakieś "fora klubowe", których idei chyba nie tylko ja nie pojmuję (ostatni post sprzed ponad dwóch miesięcy).

Super, że jest discord, bo widać, że forumowiczom chce się gadać i wypowiadać ale wciąż wierzę, że mogą funkcjonować obie platformy do wypowiedzi

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dopóki ktoś z mod teamu nie zablokuje lub nie wrzuci tego tematu na 15 stronę hyde parku

Zresztą, nie wiem jak w Was, we mnie ciągle pokutuje przekonanie, że jak tylko założę nowy temat to zaraz przypieprzy się jakiś icon z warnami za zaśmiecanie forum.

Odnośnik do komentarza
  • barrti odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...