Skocz do zawartości

Wybory do MT XIX kadencji - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej głosów w wyborach do MT XIX kadencji otrzymali:
 

@barrti - 27 głosów

@jmk - 24 głosy

@lad - 24 głosy

@verlee - 24 głosy

@Feanor i @Seju - 20 głosów

 

Ostatnie miejsce jest nierozstrzygnięte, więc jeśli obydwaj Panowie będą chętni wejść do nowo wybranego Mod Teamu, to zostanie zorganizowana dogrywka.

 

Proszę wszystkich o informacje czy przyjmujecie nominacje.

 

Ja ze swojej strony dziękuję za te kilka lat udziału w administracji forum, będę zrzekał się wszystkich pełnionych funkcji :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:


Mogłeś go przedstawić na forum. Sformować koalicję, namawiać ludzi. Nie zrobiłeś nic, tak jak nie robisz nic na forum poza narzekaniem, że jest źle :)

 

Ty w ogóle czytasz co ja piszę czy po prostu tak sobie lubisz popierdolic głupoty?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

 

Ty w ogóle czytasz co ja piszę czy po prostu tak sobie lubisz popierdolic głupoty?


No czytam :) narzekasz na to, że w demokratycznych wyborach nie wygrali ludzie, których chciałeś. Jednocześnie nie zrobiłeś nic, żeby pomóc im wygrać. Zarzuciłeś moderatorom, że wchodzą na forum z discorda raz w roku nie rozumiejąc, że to na discorda w sposób naturalny przeniosło się życie społeczności. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:


No czytam :) narzekasz na to, że w demokratycznych wyborach nie wygrali ludzie, których chciałeś. Jednocześnie nie zrobiłeś nic, żeby pomóc im wygrać. Zarzuciłeś moderatorom, że wchodzą na forum z discorda raz w roku nie rozumiejąc, że to na discorda w sposób naturalny przeniosło się życie społeczności. 

 

No brawo. To teraz mi wytłumacz czy to jest cmforum czy discord?

 

Rozmawiałem o tym wcześniej z Kucharem, i naszym zdaniem powinien być jakiś podział- np 2 osoby z disco i 2 z forum. A tak wszyscy z discorda poglosowali na swoich, których tutaj w ogóle nie ma.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Scorpio napisał:

 

No brawo. To teraz mi wytłumacz czy to jest cmforum czy discord?

 

Rozmawiałem o tym wcześniej z Kucharem, i naszym zdaniem powinien być jakiś podział- np 2 osoby z disco i 2 z forum. A tak wszyscy z discorda poglosowali na swoich, których tutaj w ogóle nie ma.


Gdzie rozmawiałeś? Nie widziałem tego ani na forum, ani na discordzie. 

6 minut temu, Scorpio napisał:

 

No brawo. To teraz mi wytłumacz czy to jest cmforum czy discord?

 


To jest Forum FM ;)

 

A tak serio, to forum jest narzędziem ułatwiającym funkcjonowanie społeczności, tak samo jak Discord. Jest to ta sama społeczność, która korzysta z dwóch form komunikacji internetowej. Naturalne jest, że będzie miała jeden ModTeam.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, powoli. 

 

Mnie od dawna jest po prostu szkoda miejsca w którym teraz piszemy. Przykro oglądać upadek forum, które jest ważną częścią mojego życia od 2006 roku. W wyborach oczywiście wygrywa większość i trudno z tym dyskutować. Zastanawiam się jednak czy jest sens w ogóle organizować je tutaj, bo - nie oszukujmy się - nie chodzi o moderację forumfm.pl/forumcm.net

 

Wybrani użytkownicy, choć w znakomitej większości się tu lubimy, bywają tu rzadko, a jeszcze mniej się tu udzielają. Liczyłem - i tak to sobie ułożyłem w głowie - że idealnym scenariuszem byłoby, gdybyśmy mieli (o ile w ogóle chcemy mieć jeszcze jakiekolwiek powiązania z forum) dwóch moderatorów stąd, dwóch z discorda i jednego, który chociaż w miarę udziela się i tu i tu. Okazuje się, że nie da rady tak zrobić. Dziękuję za nominację - to bardzo miłe, ale w żaden sposób nie zakładałem bycia w nowym MT.

 

Rozumiem frustrację Scorpio, sam na niego głosowałem, bo udziela się tutaj i w naszych prywatnych, przyjacielskich rozmowach często narzekamy, że forum umarło, discord chuj. Ja czuję się w tym trochę na rozdrożach, bo zawsze byłem raczej typem obserwatora - nie angażowałem się za mocno w dyskusje. Na discordzie bywam codziennie, bo gram ostatnio nałogowo w FM (mamy to w nazwie) i chcę mieć z kim wymieniać doświadczenia. Forum przeglądam z przyzwyczajenia, a też już rzadziej, bo po prostu nie mam czego czytać.

 

Może to już czas odseparować w jakiś sposób? Discord się sprawdza, jest tam sporo rozmów - pewnie nawet bardziej wartościowych niż te tutaj. 

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Brzmi to może nawet w jakiś sposób sensownie, szkoda że robicie z tego wysryw po wynikach głosowania które wam nie pasują zamiast zająć się propagowaniem swojego pomysłu wtedy kiedy np. były nominacje. Nie może dziwić niezwykle negatywny odbiór tego boomerskiego pierdzenia w takich okolicznościach. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

Brzmi to może nawet w jakiś sposób sensownie, szkoda że robicie z tego wysryw po wynikach głosowania które wam nie pasują zamiast zająć się propagowaniem swojego pomysłu wtedy kiedy np. były nominacje. Nie może dziwić niezwykle negatywny odbiór tego boomerskiego pierdzenia w takich okolicznościach. 

 

Ale co od razu z taką agresją? Nie można normalnie tu na coś zwrócić uwagę? Od razu wszyscy pokrzywdzeni bo Disco szkalujo, olaboga! 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kuchar napisał:

Liczyłem - i tak to sobie ułożyłem w głowie - że idealnym scenariuszem byłoby, gdybyśmy mieli (o ile w ogóle chcemy mieć jeszcze jakiekolwiek powiązania z forum) dwóch moderatorów stąd, dwóch z discorda i jednego, który chociaż w miarę udziela się i tu i tu. Okazuje się, że nie da rady tak zrobić

 

Halo, dlaczego się nie da? Było mówić to bym się zalogował na wasze skrzynki i upublicznił pomysł ;)

A serio, nie rozumiem czemu skoro macie taką potrzebę jej nie upubliczniliście. Jak sobie to w takim razie wyobrażaliście?

Odnośnik do komentarza
  • barrti odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...