Skocz do zawartości

Kariera streamera, czyli jak podbijamy kraj kebabów...


Kraha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Od jakiegoś czasu zajmuję się streamowaniem FMa na platformie Twitch. Z racji tego, że grono widzów i zainteresowanych FMem rośnie, to postanowiłem nieco przyspieszyć i rozwinąć to wszystko. W tym temacie będę na bieżąco informować Was o streamach, gdzie będzie można śledzić moją aktualną karierę. Dodatkowo będę umieszczać "skróty" tychże streamó na YouTube, aby każdy, kto chciałby śledzić moją przygodę był na bieżąco. Serdecznie zapraszam do wbijania na streama i brania czynnego udziału w tej przygodzie! :) Mam nadzieję, że nie naruszam tym samym żadnego z punktów aktualnego regulaminu.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej na temat tej kariery, to zapraszam już dzisiaj o godzinie 17:00 na premierowy odcinek z nowej kariery:

https://www.twitch.tv/krahagg

 

Pozdrawiam,

Kraha!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niestety, save z pierwszej transmisji poszedł się walić, a więc dzisiaj na kolejnym live streamie nowy start, ale już w trakcie okresu przygotowawczego, a więc trochę czasu już oszczędzone! Nowy save, ale myślę, że z lepszą bazą danych, jak na ten rodzaj rozgrywki. Mianowicie, mowa o karierze tureckim Altinordu - gdzie możemy sprowadzać tylko tureckim piłkarzy (przynajmniej częściowo) no i najlepiej, aby byli to piłkarze U-23. Jak Ali Babek (tak sugerowałem się Ali Babą), poradzi sobie z tym wyzwaniem? To wszystko już dzisiaj po 16:30 - 17:00 na moim kanale Twitch ! Retransmisja, a raczej skrót transmisji jutro na Youtube :) Pozdrawiam i zapraszam do udziału w Live Streamie!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udanie rozpoczęliśmy rozgrywkę i bez większych problemów. Zakończyliśmy okres przygotowawczy i rozpoczęliśmy zmagania w lidze. Start uważam za bardzo dobry, mimo jednej porażki. Trzeba jeszcze popracować nad taktyką, jak i formacją, tak, aby na maxa wykorzystywać potencjał naszych wonderkidsów Ince'a i Dastana. Na rynku transferowym działałem prężnie i ciągle wraz ze sztabem poszukiwaliśmy potencjalnych wzmocnień. Mimo, iż kilku piłkarzy odmówiło podpisania kontraktu z nami, wybierając inne kluby, to summa summarum jestem zadowolony z tego okienka. Teraz zostało nam do końca zbudować sztab szkoleniowy, popracować nad taktyką, treningami i liczyć na to, że wszystko razem się poukłada i na koniec roku będziemy mieli już powody do dumy. Poniżej kilka zrzutów z karierki.

 

Aktualny terminarz:

spacer.png

 

Tabela ligowa:

spacer.png

 

Aktualny Pierwszy Skład:

spacer.png

 

Historia Transferów:

Kij2boQ.jpg

 

Dzisiaj transmisja live już o godzinie 12:30! Jeżeli jesteście chętni to serdecznie zapraszam na Twitch ! Co do "skrótów" z transmisji na Youtube, to póki co nie miałem czasu nad tym popracować, ale poprzednią transmisję znajdziecie tutaj: https://www.twitch.tv/videos/1230555105

 

Serdecznie zapraszam już o 12:30!

Odnośnik do komentarza

Kolejna część sezonu już za nami i mimo, że zaczęliśmy dość dobrze, to coś zaczęło szwankować. Trzeba znaleźć przyczynę i to jak najszybciej. Mamy kilkanaście dni przerwym, aby zebrać się w sobie przed kolejnym ligowym spotkaniem i mam nadzieję, że do tego czasu będziemy już gotowi, aby wrócić na właściwe tory.

 

Kalendarz:

KiEWLn8.jpg

 

Tabela Ligowa:

sADN5bg.jpg

 

Link do transmisji: https://www.twitch.tv/videos/1231373760

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mamy już luty 2022 roku, zbliżamy się do zamknięcia zimowego okienka transferowego i... No i właśnie nic poza tym. W lidze idzie nam ponad stan, ale ciągle brakuje nam postawienia kropki nad i. Często robimy głupie błędy albo nie wykorzystujemy stwarzanych sytuacji, co przekłada się na gubione punkty i tym samym oddalanie się od czołówki. Mam nadzieję, że już moi podopieczni zaczęli rozumieć czego oczekuje od nich na boisku i że zostały ostatnie szlimy nad taktyką, aby wszystko chodziło jak w zegarku. Mimo, że staramy się grać coś w stylu gegenpress, to wcale nie jest nam łatwo zdominować ligowych rywali. Co do transferów, to nie poczynimy za wiele. Udało nam się jednak póki co wypożyczyć z VfB Stuttgartu Omera Beyaza.

 

Kalendarz:

F2mLoxb.jpg

 

Tabela Ligowa:

GUBbVZ7.jpg

 

Skład:

ePB7adA.jpg

 

Transfery:

cWvmlGQ.jpg

 

Poprzedni live z rozgrywki znajdziecie tutaj: https://www.twitch.tv/videos/1232358613

 

Dzisiaj Live Stream startuje już między godziną 15:15 - 15:30, więc serdecznie zapraszam wszystkich >>KLIKNIJ TUTAJ<< !!!

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon dobiega końca, zostały nam już tylko dwie kolejki do rozegrania i nadal nie została rozstrzygnięta sprawa Mistrzostwa, ani tego kto zapewni sobie walkę w barażach. Wszystko wyjaśni się dopiero z ostatnim gwizdkiem ostatniej kolejki ligowej. Jakie są nasze szanse i na co liczymy? Ja osobiście na to, że pociągnięmy naszą passę zwycięstw i awansujemy bezpośrednio do Superlig, ponieważ nasi rywale raczej nie są aż tak wymagający. Mimo wszystko musimy zachowac koncentrację do końca, ponieważ z teoretycznie łatwiejszymi rywalami już gubiliśmy punkty. Zarząd? Zarząd jest wniebowzięty naszymi dokonaniami i cokolwiek się nie wydarzy będą świętować jako sukces, zaś piłkarze liczą po cichu na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji, ponieważ część z nich liczy na zmianę barw klubowych. Czy uda nam się awansować? Czy wywalczymy mistrzostwo? A może zaliczymy wpadkę i wszystko przejdzie nam koło nosa? Kogo uda nam się zakontraktować, jeśli awansujemy? A co się stanie, gdy ta sztuka się nie uda? To i wiele innych pytań i odpowiedzi już dzisiaj na transmisji live o godzinie 14:30 na moim kanale twitch! >>KLIKNIJ TUTAJ<<

 

Tabela Ligowa:

dyHC7eW.jpg

 

Kalendarz:

VyoaMUz.jpg

 

Skład:

IAlT0zq.jpg

 

Wczorajszą transmisję znajdziecie tutaj: https://www.twitch.tv/videos/1233224218

Odnośnik do komentarza

Sezon zakończony, ale niestety nie po naszej myśli. Mimo tego, iż szło nam do końca już dobrze, to niestety awans nie był nam pisany. Wprawdzie w ostatniej kolejce przegraliśmy z ostatnią ekipą w tabeli ligowej... Ale nie zmieniło to za bardzo układu tabeli i zajęliśmy miejsce premiowane grą w barażach. Tam niestety odpadliśmy w półfinale i to tylko przez różnice bramek na wyjeździe. No niestety, trzeba zbroić się na nowy sezon i walkę o awans. Tutaj znowu mały smaczek. Zarząd sprzedaje moje największe gwiazdy i filary drużyny, a więc musimy budować wszystko od zera. Poniżej screeny z końca sezonu. A tutaj znajdziecie wczorajszego live: https://www.twitch.tv/videos/1234094075

 

Tabela Ligowa:

Xw3n2zP.jpg

 

Baraże:

LgZVfum.jpg

 

1. Mecz:

EflzcOj.jpg

 

2. Mecz:

iPSPRqs.jpg

 

P.S. Manisa F.K. wywalczyła awans do SuperLig.

 

Dzisiejszy Live Stream startuje między 15:00 a 15:30 - serdecznie zapraszam! >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończyliśmy okres przygotowawczy, który był dla nas bardzo udany i rozpoczęliśmy kolejny sezon zmagań na zapleczu Tureckiej Ekstraklasy. Start również jest dla nas bardzo udany i od początku liczymy się w walce o awans. Co do transferów i decyzji naszego zarządu, to niestety, ale musieliśmy pożegnać się z filarami naszej drużyny z pierwszego sezonu. Nie miałem w tej kwestii nic do powiedzenia i musiałem przystać na to, że spora część kasy, którą zainkasujemy z tych transferów, zostanie przeznaczona na zakup nowych piłkarzy. Postanowiłem, wraz z dyrektorem ds. sportowych, że weźmiemy się do pracy i za cel postawiliśmy sobie poszukiwanie wzmocnień głównie wśród młodych piłkarzy, maksymalnie do U-23. Wiadomo, że w Turcji nie jest to łatwe, więc ewentualnością i ostatecznością było szukanie zawodników maksymalnie 30 letnich, tak aby całkowicie odmładzać ekipę. Działaliśmy na rynku bardzo prężnie i udało nam się zakontraktować wielu piłkarzy. Wielu, którzy podnieśli jakość tego zespółu o wiele wyżej. Poniżej znajdziecie kilka screenów z okresu przygotowawczego i z początku sezonu. Okno transferowe jeszcze trwa więc nie podsumowaliśmy jeszcze tej kwestii.

 

Wytransferowane gwiazdy:

zHXbj1T.jpg

 

dgDYW8X.jpg

 

ovc2u0m.jpg

 

IB5eb72.jpg

 

E66EM3L.jpg

 

snwNJXv.jpg

 

Wyniki Sparingów:

RmEsIbA.jpg

 

Początek sezonu:

yr3crY5.jpg

 

gWr1EnQ.jpg

 

Dzisiaj stream na twitchu startuje około 15:00! Serdecznie zapraszam wszystkich na live i do obserwowania mojego kanału! Miłego dnia!

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

 

Odnośnik do komentarza

Sezon w pełni, a my radzimy sobie w nim wyjątkowo dobrze. Oczywiście, nie obyło się bez kilku wpadek i gorszych chwil, ale w tym momencie plasujemy się w samym czubie tabeli, gdzie mamy już za sobą mecze z prawie każdą ekipą z topu. Dodatkowo grając w Pucharze Turcji rezerwowymi składami, udało nam się przejść dwie rundy. To też bardzo dobrze świadczy o głębi składu, który zebraliśmy w tym sezonie. Okienko transferowe dobiegło oczywiście końca i poniżej znajdziecie wszystkie dokonane przez nas transfery. Jak wiecie, niestety, musieliśmy pożegnać się z wieloma filarami z zeszłego sezonu, nad czym bardzo ubolewałem. Jednakże z biegiem czasu wyszło nam to jednak na zdrowie i idziemy jak burza. Kilku zawodników najprawdopodobniej pożegna się z nami już w zimowym okienku, ponieważ nie mam dla nich niestety miejsca. Wielu młodych piłkarzy powędrowało na wypożyczenia i z kilku jestem mega zadowolony. Być może właśnie oni wrócą, aby bić się o miejsce w pierwszym zespole. Jaki cel na ten sezon? Tak, jak już mówiłem - walka o awans. Jednakże teraz celuję już wyżej, niż tylko sam awans - walka o Mistrzostwo 1 Ligi.

 

Tutaj znajdziecie wczorajsze transmisje: https://www.twitch.tv/videos/1235876972 // https://www.twitch.tv/videos/1236202385

 

Kalendarz:

vjVjPxR.jpg

 

Tabela Ligowa:

5bm3gxl.jpg

 

Skład:

c230YGr.jpg

 

Transfery:

lu84FIP.jpg

eTrTibv.jpg

 

Postaram się jeszcze wrzucić screeny najważniejszych zawodników w tym sezonie.

 

Dzisiaj Live Stream Startuje około godziny 13:00! Serdecznie zapraszam na Twitch, do udziału w live i obserwowania mojego kanału! Miłej soboty!

LINK DO STREAMA: >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Odnośnik do komentarza

Aktualnie wznowiliśmy rozgrywki po przerwie zimowej i sezon na nowo ruszył na pełnej. W ramach przygotowań graliśmy kilka spotkań towarzyskich, z których jestem mega zadowolony, ponieważ podejmowaliśmy tam między innymi Besiktas i Galatasaray i pokazaliśmy się w tych spotkaniach z bardzo dobrej strony. W samej lidze oczywiście radzimy sobie bardzo dobrze, co zaowocowało objęciem fotela lidera. Na rynku transferowym również staramy się szukać kolejnych wzmocnień tym bardziej, że żegna się z nami Yusuf Arslan, który nie miał zamiaru przedłużać już kontraktu. Jak nam pójdzie w tym sezonie? Czy obronimy miejsce premiowane bezpośrednim awansem? Czy znajdziemy kolejne perełki wśród tureckich grajków? Niedługo się przekonamy...

 

Ostatnia transmisja: https://www.twitch.tv/videos/1236757313

 

P.s. Mały news, Mistrzem Świata zostali Anglicy, którzy ograli we finale Francję 3:2 po dogrywce.

 

Aktualne wyniki, tabela oraz skład:

y7LoTSR.jpg

 

DKxYV7X.jpg

 

xgev3EF.jpg

 

Live stream dzisiaj startuje około 16:30! Także serdecznie zapraszam na mój kanał na Twitchu >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Odnośnik do komentarza

Trochę się opuściłem tutaj, no i niestety też i w grze. Nie mam za wiele screenów dla Was z zakończonego sezonu, ale po krótce podsumuję drugi sezon. Wywalczyliśmy awans do SuperLig, czyli tureckiej Ekstraklasy, ale niestety nie udało nam się obronić pierwszego miejsca w tabeli i awansować zapewniając sobie Mistrzostwo tej ligi. Po super pierwszej części sezonu, w drugiej złapała nas zadyszka i nasza forma uległa pogorszeniu. Mimo, iż nie byliśmy faworytami do awansu, to ja i tak liczyłem na to, że ta sztuka właśnie nam się uda. W drugiej części sezonu trapiły nas kontuzje, zawieszenia i przemęczenie zawodników, a co za tym idzie dochodziło do częstych roszad i byłem zmuszony wystawiać często eksperymentalny skład. Mimo wszystko cel jaki przed sobą postawiłem udało nam się spełnić. Niestety nie zapewniliśmy sobie bezpośredniego awansu, ponieważ w ostatnich trzech kolejkach ligowych nie byliśmy w stanie pokonać zdecydowanie niżej notowanych rywali i tym samym zajęliśmy 3. miejsce co dawało nam walkę w barażach. Tutaj na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i wyeliminowaliśmy kolejno Erzurumspor i Konyaspor. Wymarzony awans stał się faktem! Teraz czas zakasać rękawy i ciężko pracować, aby odpowiednio przygotować zespół do walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mam również nadzieję, że uda nam się wzmocnić zespół, chociaż z 1 mln euro na transfery łatwo nie będzie.

 

Tutaj znajdziecie kolejne odcinki z transmisji:

https://www.twitch.tv/videos/1238647801

https://www.twitch.tv/videos/1239561190

https://www.twitch.tv/videos/1240475772

https://www.twitch.tv/videos/1241394948

 

Kalendarz:

mnkLEOr.jpg

 

Tabela:

mG6rhOh.jpg

 

Ważniejsi gracze:

Nb1ZiKb.jpg

 

01uMlsE.jpg

 

GnffHy8.jpg

 

D0gN8uP.jpg

 

Oczywiście chciałbym również zaprosić Was na kolejnego Live Streama, który odbędzie się już jutro. Możecie znaleźć mnie na Twitchu >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Co do startu transmisji, to poinformuję na bieżąco już jutro. Miłego Dnia i Ostatniego Dnia Świąt! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Chwilę mnie tu nie było, ale końcówka roku, jak i początek nowego, były dość intensywne i nie było czasu i chęci na FMa :) Teraz wracam i kontynuuje przygodę z Altinordu w tureckiej SuperLig.

 

Przygotowania do sezonu szły po naszej myśli, bez większycj problemów z urazami u naszych zawodników i jeżeli chodzi również o przygotowanie meczowe. Rozegraliśmy sporo spotkań towarzyskich, nie notując przy tym porażki - a nie graliśmy jedynie ze słabszymi rywalami. Na rynku transferowym działo się za to sporo. Niektóre z transferów do klubu, były wymuszone transferami z... Jak chociażby to, że zarząd bez mojej zgody sprzedał Alima Ozturka i Rahmi Kaya. Fakt, że były to oferty dość wysokie, więc aż tak mnie to nie dziwi, ale dziwi fakt, że prezes zgodził się na to, abym zakontraktował za podobne kwoty nowych (lub powracających) graczy. Yusuf Esendemir za 1.5 mln euro powrócił po roku, a Yusuf Goktas za 700 tys. euro odszedł z Kasimpasa, aby w przyszłości wzmocnić nasza obronę. Jeszcze ostatniego dnia udało nam się wzmocnić również powracającym Berkayem Sulungozem i wypożyczyć młodego i uzdolnionego wychowanka Besiktasu - Taha Altikardesa. Ważnym wzmocnieniem jest tutaj również Emre Colak, ponieważ biły się o niego największe kluby w Turcji, a on postanowił dołączyć do naszej ekipy, ponieważ wiedział, że może u nas liczyć na regularne występy, a w zamian za to, odpłaca się nam piękną grą, asystami i bramkami. Mimo, iż polityka transferowa nakazuje nam sprowadzanie młodych graczy, to przy tym transferze naginając nieco te zasady, zrobiliśmy dobry deal. Kończąc ten wpis trzeba podsumować dotychczasowo rozegrane spotkania w lidze, a tutaj... Jesteśmy wielką niespodzianką. Moi podopieczni grają, jak z nut i już w ligowym debiucie rozprawili się na wyjeździe z Galatą 3:2, gdzie wygrywaliśmy już 3:0. Póki co również Fenerbahce, Besiktas i Tranbzonspor nie były w stanie nas pokonać i po 11. kolejkach ligowych zajmujemy 4. miejsce w Lidze. Jest to niebywałe osiągnięcie i liczę na to, że nie zaliczymy żadnego spadku formy. Na kolejną dawkę emocji zapraszam już dzisiaj na mojego streama na twitchu. Poniżej kilka fotek :)

 

Transfery:

Qqj6eUv.jpg

 

Skład:

ynnWHNP.jpg

eWSSsgC.jpg

 

Kalendarz:

lCKWE62.jpg

 

Tabela Ligowa:

zEP6BPY.jpg

 

STREAM STARTUJE JUŻ ZA KILKANAŚCIE MINUT WIĘC ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE! >>KLIKNIJ TUTAJ<<

 

Odnośnik do komentarza

Sezon zakończony i mega osiągnięcie! W końcówce sezonu liczyliśmy się w walce o 3. a nawet 2. lokatę, jednakże nie byliśmy w stanie zaliczyć samych zwycięstw i summa summarum zakończyliśmy sezon na 4. miejscu i tym samym zapewniliśmy sobie na grę  w Lidze Konferencji w nowym sezonie. Co można powiedzieć o zakończonym sezonie? A no to, że mimo wszystko graliśmy wyjątkowo dobrze. Z wielką czwórką graliśmy mega dobrze i nie odnosiliśmy, jak zakładano przed sezonem, samych porażek. Naszą dobrą grę zawdzięczamy głównie Erenowi Aydinowi i Emre Colakowi, do których w późniejszej części sezonu dołączył Sami Satilmis, który dla mnie stał się objawieniem tego sezonu. Taktycznie byliśmy górą w większości spotkań w sezonie, dominując na boisku w ilości podań (tak celnych również), jak i posiadaniu piłki - nawet w spotkaniach z elitą. W trakcie sezonu pracowaliśmy nad ulepszeniem taktyki i drobne zmiany nieco nam pomogły w rozwinięciu na poszczególnych pozycjach (patrz Sami Satilmis). Przed nowym sezonem czeka nas ciężka praca, aby odpowiednio wzmocnić zespół, tak byśmy mogli rywalizować zarówno w lidze jak i w europejskich rozgrywkach. Jeden z celów transferowych już udało nam się spełnić, a mianowicie zakontraktowanie Erena Aydina. Jest to niebywały sukces dla naszego klubu, co tym bardziej cieszy mnie i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zapomniałem dodać, iż w przerwie zimowej zakontraktowaliśmy kilku piłkarzy, ponieważ pewne było to, że Emircan Gurluk - czyli mój ulubieniec - odejdzie po sezonie za darmo do Standardu Liege. Wypożyczyliśmy również Buraka Ince'a jednakże był to wielki błąd ponieważ grał on poniżej oczekiwań. To tyle. Niebawem ruszymy z przygotowaniami do kolejnego sezonu, z nadzieją, że przynajmniej powtórzymy sukces z tego!

 

Poniżej kilka fotek z zakończonego sezonu:

Skład:

7T8M5q9.jpg

Xpad3Bh.jpg

 

Kalendarz:

E6ywEAk.jpg

 

Tabela:

6f4Y6Lp.jpg

 

Transfery Zimowe:

mGWtO2B.jpg

 

Najlepsi Piłkarze:

Jf41UZb.jpg

gUtZ17V.jpg

 

A poniżej cały sezon w transmisjach:
https://www.twitch.tv/videos/1246671531

https://www.twitch.tv/videos/1251589280

https://www.twitch.tv/videos/1252587067

https://www.twitch.tv/videos/1252694613

https://www.twitch.tv/videos/1253680921

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...