Skocz do zawartości

Reputacja w FM 2008


machlak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem rozpocząć ten temat poniewaz uwazam ze jest on bardzo istotny. I mam pytanie co sądzicie o reputacji grajac np polskim klubem? Bo wg mnie zostalo to poprawione na duzy plus teraz bez problemu przychodza zawodnicy z nizszych lig takich jak francuska,hiszpanska,angielska itp

 

z angielskiej też? (może screen?)

 

no to już nie jest realne IMHO...

Odnośnik do komentarza
Ja mam kilku gości na shortliście, którzy grają w klubach Premiership i są zainteresowani przejściem do mojego klubu.

Przykład Augustyna z Boltonu, który był zainteresowany swego czasu grą w Legii, tudzież Legia się nim interesowała a on potwierdzał, że z chęcią by grał dla niej

Odnośnik do komentarza
Ja mam kilku gości na shortliście, którzy grają w klubach Premiership i są zainteresowani przejściem do mojego klubu.

Przykład Augustyna z Boltonu, który był zainteresowany swego czasu grą w Legii, tudzież Legia się nim interesowała a on potwierdzał, że z chęcią by grał dla niej

 

Ale ja nie mam na myśli Polaków tylko innych obywateli UE, np Tim Krul z Newcastle i jeszcze jakiś Francuz z Arsenalu

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam to swego czasu Burns przyszedł do Wisły z występującego wówczas w angielskiej Championship - Barnsley, gdzie grał w podstawowym składzie. Cleber natomiast z Vitori Guimaraes występującej w I lidze portgalskiej i był on tam jednym z lepszych zawodników w składzie, więc zdziwił mnie nieco transfer Saganowskiego w przeciwnym kierunku (z ligi polskiej). Być może zależy to od aspiracji zawodnika - jedni chcą grać w europejskich pucharach nawet w średnim klubie, jakim jest moim zdaniem Wisła niż występować na zapleczu Premiership (Burns) lub grać w ligowym średniaku (Cleber).

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.

1.Czy np jak nasza liga polska zacznie osiagać jakies znaczne sukcesy np kluby beda dochodzic do 1/8 ...1/4 LM. to zawodnicy z lepszych klubow beda chcieli do nas przychodzic(Inter,Juve,Ajax)

2.Czy poprzez dobre wystepy w LM itd..Liga Polska moze miec np 2 reprezentantow automatycznie w LM??

3.Czy jak np moj klub wygra LM to czy wieksze kontrakty sponsorkie bede podpisywął np tak jak ma Juventus?

4.Czy jak Polska piłka sie poprawi to bede dostawął wieksze dostacje z transmisji+wygrania ligi itd?:)

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie.

1.Czy np jak nasza liga polska zacznie osiagać jakies znaczne sukcesy np kluby beda dochodzic do 1/8 ...1/4 LM. to zawodnicy z lepszych klubow beda chcieli do nas przychodzic(Inter,Juve,Ajax)

2.Czy poprzez dobre wystepy w LM itd..Liga Polska moze miec np 2 reprezentantow automatycznie w LM??

3.Czy jak np moj klub wygra LM to czy wieksze kontrakty sponsorkie bede podpisywął np tak jak ma Juventus?

4.Czy jak Polska piłka sie poprawi to bede dostawął wieksze dostacje z transmisji+wygrania ligi itd? :)

 

1. Po pewnym czasie tak, już teraz nie jest źle, bo do Polskiej ligi przychodzą całkiem nieźli francuzi, holendrzy itd.

2. Tak

3. Tak

4. Transmisje owszem (europejskie puchary) ; pieniądze za wygranie ligi są zawsze takie same (w Polsce jest to 850 tys. zł)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...