Skocz do zawartości
  • 0

Poziom trudności


tweety

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, tweety napisał:

Siemka

 

Aktualnie gram w demo FM22 i chciałem się zapytać czy jest w pełnej wersji do wyboru poziom trudności? Teraz na demo gram Śląskiem i wszystko wygrywam, coś za łatwo mi to idzie.

 

Pozdrawiam

Nie ma możliwości wyboru poziomu trudności. Można samemu urealnić sobie rozgrywkę, aby była trudniejsza. Czyli zaczynasz np. bez reputacji, bez klubu, nie korzystasz z wyszukiwarki piłkarzy i zatrudniasz tylko tych przeskautowanych w 100%. A co do skuteczności samej taktyki, to już kwestia indywidualna. Oczywiście trzeba się wystrzegać jakiś killerów i wykorzystywania bugów silnika meczowego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 0
4 godziny temu, Łonio napisał:

Nie ma możliwości wyboru poziomu trudności. Można samemu urealnić sobie rozgrywkę, aby była trudniejsza. Czyli zaczynasz np. bez reputacji, bez klubu, nie korzystasz z wyszukiwarki piłkarzy i zatrudniasz tylko tych przeskautowanych w 100%. A co do skuteczności samej taktyki, to już kwestia indywidualna. Oczywiście trzeba się wystrzegać jakiś killerów i wykorzystywania bugów silnika meczowego.

Niestety masz rację i to mnie bardzo wkurza. Zlepiłem świetną taktykę dla mojego kluba 4-3-3 która się okazała killerem... 30 meczów, same wygrane a jeden z moich napastników 50 bramek władował... 

Odnośnik do komentarza
  • 0
W dniu 21.11.2021 o 13:20, ukipuki napisał:

Super, daj znać który klub wybrałeś i jak Ci idzie. 

 

W dniu 22.11.2021 o 06:48, ajerkoniak napisał:

Można też sobie utrudniać grając tryby HC, Journeyman czy Polakman (dwa ostatnie opisane na forum tu i tu )

 

W dniu 16.11.2021 o 10:39, Brachu napisał:

Weź takie klub jak Tonbrige Angels z Vananarama National League South z Anglii i tam spróbuj swojej killer taksy


Chyba ta moja taktyka wykorzystuje jakiś błąd w grze. Ponad 90% wygranych a czasami i 100%, super skuteczni napastnicy i mało straconych bramek. 
No nic pozostaje mi utworzyć coś innego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...