Skocz do zawartości

Stadion


BoHuN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy w FM 2008 zdarzyło sie komuś aby klub wybudował mu nowy stadion mimo że w bazie danych nie było o tym mowy? Jeżeli tak to czy poprzedni stadion należał do klubu czy nie. I jeszcze pytanie czy jeżeli w bazie danych Exp. Capacity = 0 czy jest możliwość rozbudowy stadionu.

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie czy w FM 2008 zdarzyło sie komuś aby klub wybudował mu nowy stadion mimo że w bazie danych nie było o tym mowy? Jeżeli tak to czy poprzedni stadion należał do klubu czy nie. I jeszcze pytanie czy jeżeli w bazie danych Exp. Capacity = 0 czy jest możliwość rozbudowy stadionu.

 

Poczytaj moje posty,zaczynałem Solihull w 6 lidze angielskiej właścicielem stadionu było miasto.Co składałem prośbę o rozbudowę mojego maleńkiego stadionu(3040) otrzymywywałem info nie możemy bo nie jesteśmy właścicielami.Rok temu w grze jednak jakoś go zdecydowali się rozbudować o 1944 miejsca ,przez 8 miesięcy grałem na stadionie Walsall był to mój pierwszy sezon w 3 lidze ukończony w finale play-off(odpadłem) .Skończyli budowę w lutym a w przerwie sezonowej otrzymałem następne info ,że zarząd podjąl decyzję o budowie całkiem nowego stadionu na 12 tys miejsc.

Wzięli kredyt którym jestem przerażony 13 mln na 15 lat oraz dostaliśmy darowiznę na 3 mln skończą budowę za 2 lata kto bedzie właścicielem nie wiem okaże się jak ukończą bo nie mam jak tego sprawdzić. Tak sobie tylko myślę ,ze ta darowizna to sprawka miasta ,ktore chyba inwestuje w klub.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

POostnowiłem troche poprawić grywalność i realiz gry w która gram od 2000 roku :) Zaczołem własnie od stadionow, testuje działanie wersji roboczej, zaczołem od poprawienia następująych spraw ( aha pracuje na łatce 8.0.1 )

Wiadomo czym zyjemy - Euro 2012, więc od tego zaczołem uprgade. ( wszystko trzyma sie faktycznych planów rządu co do pojemności i terminów wykonania )

 

To co juz udało sie zrobić:

 

Sląsk przenosi sie na stadiom miejski w sierpniu 2010 roku pojemność 44000

Lechia przenosi sie na Baltic Arena w 2010

Stadion Nardowy powstanie w 2011

Stopniowa modernizacja stadionu Lecha i Wisły ( pojemność uaktualniania co rok ) aż do 2010 roku

Stadion śląski w 2009 urosnie do 50 tys

 

Inne zmiany nie związane z Euro

- Modernizacja stadionu Poloni, Jageiloni, nowy stadion Legi i poprawione plany modernizacji Zagłębia Lubin

 

Własnie pusciłem gre na bezrobotnym do 2012 jesli wszystkie stadiony będa faktycznie to biore sie za inne uaktualnienia które dotyczą stadionow Ukrainy, RPA i ogólnie innych.

 

Czekam na propozycje co mozna jeszcze polepszyć ;)

Odnośnik do komentarza

No i 1 zonk

 

 

W Euro brały udzial tylko 3 stadiony... Stadion Slaski, Stadion Śląski i Baltic Arena.... wychodzi na to ze raczej podczas euro wieksza ich ilosc jest niemożliwa... ze strony Ukrainskiej był to stadion w Kijowie i Doniecku....

 

Musialem napisac 2 posta nie mogłem edytowac poprzedniego....

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Poprosiłem zarząd o powiększenie stadionu, zgodzili się. Po roku dostaję info, że rada gminy nie wydała zezwolenia na rozbudowę stadionu ze względu na sprzeciwy okolicznych mieszkańców. Gdy proszę od nowa zarząd o rozbudowę informują mnie, że ją obecnie obecnie rozważają. Czy mogę liczyć jeszcze na powiększenie? Odwołują się czy co?

Odnośnik do komentarza
Poprosiłem zarząd o powiększenie stadionu, zgodzili się. Po roku dostaję info, że rada gminy nie wydała zezwolenia na rozbudowę stadionu ze względu na sprzeciwy okolicznych mieszkańców. Gdy proszę od nowa zarząd o rozbudowę informują mnie, że ją obecnie obecnie rozważają. Czy mogę liczyć jeszcze na powiększenie? Odwołują się czy co?

Miałem podobnie w Leeds. Kasy jak lodu (prawie 300 mln euro na koncie), średnia frekwencja 54 k publiki (stadion na 55 k), zarząd się niby zgadza na rozbudowę, na początku sezonu dostaję info, że okoliczni mieszkańcy się nie zgadzają. Rok później sytuacja się powtórzyła.

Raczej nie liczyłbym na budowę nowego stadionu :/

Odnośnik do komentarza

Każdy stadion ma w edytorze ustawioną maksymalną pojemność, po osiągnięciu której lub zbliżeniu się do niej, większość prób rozbudowy kończy się tzw. sprzeciwem okolicznych mieszkańców.

 

W takim przypadku możliwa jest malutka rozbudowa, max. kilkaset miejsc, po której maksymalna pojemność = obecna pojemność. Dalej można już tylko wybudować nowy stadion.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pamietam z lektury opka Profesora, ze grajac malym klubem z Portugalii dostawal on regularnie dotacje od miasta na rozbudowe stadionu. Mi tez cos takiego w Serie C2 by sie przydalo, wiec mam do Was pytanie - od czego taka dotacja zalezy? Ilu z Was udalo sie takie cos dostac i jakimi klubami wtedy graliscie?

 

pozdrawiam

jakub02

Odnośnik do komentarza
A zdarzyłop się wam że zarzą buduję stadion im. jakiegoś słynnego piłkarza? Np. Nowy stadion Lecha Stadion Im. Piotr Reissa.

Miałem takie coś w grze, nie dotyczyło to mnie, ale w niemieckiej bundeslidze zauważyłem i to kilka przypadków. Nazwy idą oczywiście od ulubionych piłkarzy klubu.

 

Natomiast dotacje do stadionu od miasta mogą zależeć od tego, czy jest to coś w rodzaju stadionu miejskiego. (chyba)

 

A jeśli chodzi o stadion Górnika, to mogę powiedzieć tyle, że grałem Górnikiem 6-7 sezonów, bez używania edytora kibice przyłażą aż miło, stadion rozbudowali mi po 6 sezonach do ok 45 tys, potem robili już tylko zmianę miejsc stojących na siedzące. ale tego już by chyba nie rozbudowali bo średnia widzów była ok 38/39 tys / mecz.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...